Skocz do zawartości

Zabrali mi dowód:/ - refleksje


Piotrek_eM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moim jak zwykle BAAAARDZO skromnym ku**a zdaniem, czepiali się czegokolwiek po to by dostać w łapę. Miałem tak kiedyś, czepiali się o brak obrotomierza i prawego lusterka. Powiedziałem, że to jest wyposażenie dodatkowe a nie obowiązkowe i oni własnie w ten text co do Ciebie: "fabrycznie błyło więc musi być", więc ja im na to, "czy zabierzecie mi dowód za niesprawną elektryczna szybę od strony pasażera lub nie działającą elektryczną antenę w samochodzie??" Zdębieli i zaczeli marudzić o podgietej tablicy (tu mieli rację), powiedziałem, że kumpel też tak ma i to fajnie wygląda i ja też sobie podgiąłem i nie widziałem, że nie można. Wyprostowałem tablicę i mnie puścili.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gliniarz jesli chce zawsze znajdzie jakis powod do dojebania sie

Dokładnie tak pały zawsze coś znajdą żeby w łape dostać.O dziwo trafiam na policjantów motocyklistów!!!-- i zawsze uda mi sie utargować mandat ale w łape i tak chcą -szkoda gadać :( Porąbany kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA KU...WA CHU..A ZEBY SIĘ PRZYJ...BALI DO SPRAWNEGO MOTO!

NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOSCI. JEZELI MOTO JEST TIP TOP (A ZWYKLE JEST) NIE MA PODSTAW DO JAKIEJKOLWIEK AKCJI ZE STRONY PSÓW PO ZATRZYMANIU.....!

 

Wyłącza capslock kolego!! - Dominik

Serwis Motocyklowy Krosno

Pużaka 22

609248264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA KU...WA CHU..A ZEBY SIĘ PRZYJ...BALI DO SPRAWNEGO MOTO!

NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOSCI. JEZELI MOTO JEST TIP TOP  (A ZWYKLE JEST)  NIE MA PODSTAW DO JAKIEJKOLWIEK AKCJI ZE STRONY PSÓW PO ZATRZYMANIU.....!

Prosze Cie-najpierw przesledz ten oto watek

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...ghlight=nagonka i stwierdz czy jest ch*j we wsi czy ni ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MA KU...WA CHU..A ZEBY SIĘ PRZYJ...BALI DO SPRAWNEGO MOTO!

NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOSCI. JEZELI MOTO JEST TIP TOP  (A ZWYKLE JEST)  NIE MA PODSTAW DO JAKIEJKOLWIEK AKCJI ZE STRONY PSÓW PO ZATRZYMANIU.....!

 

Mnie na przeglądzie diagnosta stwierdził "cóś ta tylna opona łysa" a była to nówka D207 po 200 - 300km przebiegu. Wyśmiałem :-) go, ale jeśli diagnosta tak zna się na robocie to co mówić o policji.

Nie znasz chyba jeszcze życia, jak jest kij to zawsze się psa znajdzie :(

Zabierą Ci dowód za niemanie np. świateł i nie udowodnisz że w międzyczasie ich nie naprawiłeś. Fakt że wymaga to trafienia na wyjątkową gadzinę ale się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie na przeglądzie diagnosta stwierdził "cóś ta tylna opona łysa" a była to nówka D207 po 200 - 300km przebiegu. Wyśmiałem :-)  go, ale jeśli diagnosta tak zna się na robocie to co mówić o policji.

Kumpel ostatnio mial spotkanie z rzeczoznawca. Ze wzgledu na brak bieznika w tylnej oponie zalozyl przednia 110 do tylu Aprilki. Przyjechal rzeczoznawca, ogladal wszystko, spisywal nawet nosnosc :!: tylnej opony-ale nie zauwazyl ze napisane jest "front use only" !. Tym bardziej ze po samej rzezbie bieznika widac jakie jest przeznaczenie opony. To swidczy o wiedzy "rzeczoznawcow".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamiast podginac tablice. Zawsze mam ja zabłoconą ( spray do łancucha i piasek):P I jak na razie nikt sie nie czepil. A jak policja będzie sie czepiać to wytre ręką na miejscu i juz nic mi nie będą mogli zrobic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałes kolego niefart z tym zatrzymaniem. Ale podstawy do zatrzymania dowodu jak najbardziej mieli.

 

Zwłaszcza za ten wyciekający olej (dla mnie jeżdżenie motocyklem "znaczącym teren" to podpiłowywanie gałęzi, na której się siedzi :? ), bo na resztę to mogli przymknąć oko, no ale - jak zasugerowali przedmówcy - być może chcieli dorobić do skromnej pensji.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamiast podginac tablice. Zawsze mam ja zabłoconą ( spray do łancucha i piasek):( I jak na razie nikt sie nie czepil. A jak policja będzie sie czepiać to wytre ręką na miejscu i juz nic mi nie będą mogli zrobic :twisted:

 

 

A to się tylko Tobie tak wydaje. Zatrzymać dowodu rejestracyjnego Policja już nie może, bo ustała przyczyna zatrzymania, ale ukarać Cię mandatem mogą jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...