Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko normalna ale i dobra, tak samo jak plomienie z tlumikow, a ten kto mowi inaczej to po prostu sie nie zna. Trzeba sie tylko starac, zeby strzaly byly jak najczestsze i najglosniejsze, a plomienie jak najdluzsze.

Mozna sobie pomoc w czasie jazdy wylaczajac silnik tym czerwonym guziczkiem na kierownicy i natychmiast wlaczajc ( szczegolnie w tunelach ) - niezle moze walnac.  

Rowniez niczym niegrozi i wrecz dobra jest dla motocykla jazda na kole, stoppie i palenie gumy, szczegolnie na prostowanych lagach ( tak jak Igla chce to robic swoja nowa 900RR ).

Igla - to dobrze ze znalazles kogos kto ci to zrobi za 150, ale na twoim miejscu szukalbym dalej. Jestem pewien ze znajdziesz kogos ktos to zrobi za 50, a moze nawet za 20 - 150 to dalej wysoka cena dla studenta.

Chcialem rowniez powiedziec ze dobre jest prostowanie ram - jaki glupek placilby $1000 za nowa rame jak mozna spokojnie wyprostowac, pomalowac i nic nie widac ? Poza tym tej nowej ramy to i tak sie zgodnie z polskim prawem nie wymieni, wiec po co bic piane?

A panowie Damian, Pawel i Dudek to jakies bzdury opowiadaja, cos im sie pod sufitem miesza i tyle.

Ze np zawory tam sie powypalaja, jak one caly czas w wysokiej temperaturze pracuja i nic im sie nie dzieje mimo ze ktos jezdzi motocyklem czy samochodem wiele lat.

Zebralo sie takie grono podstarzalych malkontentow, ktorzy nigdy nawet szybko nie jezdzili ( zaden nawet nowoczesnego sporta nie ma ) i pieprza bez sensu. Chcieliby tylko zeby wszystko bylo tak jak mowia - typowy objaw starzenia sie!

Zamknac ten glupi watek, ktory i tak nic nikomu nie wyjasnia i tyle.

 

Adam M.

 

Brawa dla Adama za celne podsumowanie dyskusji ;)

Młodzi nie chcą słuchac to niech uczą sie na własnej d..ie

PZDR dla logicznie myślących przyjmujących czasami rady od starszych/bardziej doświadczonych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Młodzi nie chcą słuchac to niech uczą sie na własnej d..ie

PZDR dla logicznie myślących przyjmujących czasami rady od starszych/bardziej doświadczonych ;)

 

no ja np. chciałbym " posłuchać " i czegoś się dowiedzieć ale jakoś nie mogę ;) -bo moje pytanie pozostaje bez odp. ;)

 

:arrow: np. jeżeli sprzęt pali na zimnym silniku z włączonym ssaniem na dotknięcie (od razu) a na ciepłym ma problemy to oznaka za ubogiej mieszanki -TAK czy NIE

 

pees. chodzi mi tylko o kwestie mieszanki :!: :!: -zakładamy, że moto jest w 100 % sprawne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Młodzi nie chcą słuchac to niech uczą sie na własnej d..ie

PZDR dla logicznie myślących przyjmujących czasami rady od starszych/bardziej doświadczonych ;)

 

no ja np. chciałbym " posłuchać " i czegoś się dowiedzieć ale jakoś nie mogę ;) -bo moje pytanie pozostaje bez odp. ;)

 

:arrow: np. jeżeli sprzęt pali na zimnym silniku z włączonym ssaniem na dotknięcie (od razu) a na ciepłym ma problemy to oznaka za ubogiej mieszanki -TAK czy NIE

 

pees. chodzi mi tylko o kwestie mieszanki :!: :!: -zakładamy, że moto jest w 100 % sprawne ;)

zobacz jakiego koloru masz elektrody świec.

jeśli są koloru brązowego (lub szare to jest OK) jeśli są czarne pokryte sadzą a czasami nawet mokre to mieszanka zbyt bogata przy zbyt ubogiej mieszance elektrody są czasami wręcz białe a moto czasami strzela do airboxu (jakby miało czkawkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

interesuje mnie pewna rzecz.. otóż zauważyłem, że można znaleźć ten sam model Yamaszki FZR 600 np. z 91 roku i jedna wersja ma światła podwójne okrągłe a druga ma pojedynczy reflektor taki ładniutki, nowocześniejszy już.

 

Czy ktoś może mi wytlumaczyc od czego to zalezy? Jakieś specjalne oznaczenia są? Oto linki z przykładami:

 

90' ładna - http://bikepics.com/pictures/001634/

90' nie w moim typie:D - http://bikepics.com/pictures/014247/

 

hmmmm... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy ktoś może mi wytlumaczyc od czego to zalezy? Jakieś specjalne oznaczenia są? Oto linki z przykładami:

zalezy to do rocznika i od wersji (USA czy EU). W 1991 wersja europejska dostala dostala trapezowy, pojedynczy refletkor. Wczesniej miala wlasnie dwa okragle. Wersja USA z kolei wychodzila tylko i wylacznie z podwojnymi okraglymi reflektorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy ktos moze slyszal cos wiecej o przerobieniu tylu tego motorku, na bike pics jest bardzo duzo zdjec z innymi zadupkami np r6 czy r1 jest ich tyle jak by bez zadnych przerobek pasowaly dla przykladu

 

http://bikepics.com/pictures/179350/ (na tym zdjeciu zmieniona jest rowniez osłona baku )

 

jak cos wiecie na ten temat to dajcie znac bo mysle o przerobieniu mojego sprzecika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze slyszal cos wiecej o przerobieniu tylu tego motorku, na bike pics jest bardzo duzo zdjec z innymi zadupkami np r6 czy r1 jest ich tyle jak by bez zadnych przerobek pasowaly dla przykladu  

przerobki sa nieuniknione, to byloby zbyt proste :-) Pod tym linkiem masz dokladnie opisane krok po kroku co nalezy zrobic: http://heath.agdog.com/fzr/workbench/1999_...ail/index.shtml

 

Jak juz sie zdecydujesz (koszty!) i zrobisz to zapodaj fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie? to chyba na bajzlu bo tam jest od pyty części,pelno owiewek i zadupków też od cholery ;) tylko niewiem kiedy jest najbliższy bazar. Możesz kupić Gielde Motocyklową lub Dizmara i tam widzialem oferty z cześciami od japończyków :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...