Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie na temat tych buciorów? Godne uwagi czy nie? http://moto.allegro.pl/item271860390_buty_...oad_roz_44.html

 

Bardzo fajne buty, w dobrej cenie. Gdyby to był mój rozmiar to bym się nie zastanawiał, taka okazja może się nie trafić. Aczkolwiek poproś gościa o dodatkowe foty by wykluczyć ew większe uszkodzenia. I koniecznie zapytaj czy zapięcia są sprawne, bo w Martinach są one plastikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz OXTARów.Koledzy mają i naprawdę szybko się niszczą jak za tą kase...z elementów wizualnych to impregnat(biała farbka)złazi.A druga sprawa to kwestia techniczna.Jest strasznie lipna podeszwa.Kolega ma buty niecałe 2 sezony(a naprawdę rzadko jeździł) i mu się podeszwa rozwarstwiła(wczoraj zobaczył także na świeżo piszę).A poza tym to podeszwa bardzo szybko się wyciera(miejsca podnóżków).Co do zalet to podobno są bardzo komfortowe i świetnie układają sie do stopy(skarpeta).Jakby nie trwałość to buty naprawdę kozackie

 

MOWA O TCX PRO 2.

 

 

eee tam ja mam oxtary jeden sezon i nie chce sie zmieniać na nic innego, co do tych rewelacji na temat trwalosci to spytaj kolege jak o nie dbał? U mnie podeszwa jest ok, nic nie odpada a uwierzcie mi ze nie maja łatwego życia te buty. Mam tez Alpiny TECH 10 (na sprzedaz jakby co) przekozacki but tez bardzo wygodny tylko troche sztywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ma sprawa z dobieraniem numeru ? czy kupuje sie buty na miare czy o numer , lub dwa wieksze? :icon_twisted: bo znalazłem buty dla siebie ale sa własne o 2 numery wieksze i nie wiem czy je brac

 

Weź jedynie poprawke na grubsze skarpetki i troche luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne buty, w dobrej cenie. Gdyby to był mój rozmiar to bym się nie zastanawiał, taka okazja może się nie trafić. Aczkolwiek poproś gościa o dodatkowe foty by wykluczyć ew większe uszkodzenia. I koniecznie zapytaj czy zapięcia są sprawne, bo w Martinach są one plastikowe.

 

Artur125 jestes na pewno bardziej kompetentny ode mnie więc chyba sie skuszę na te buciory.

Tylko nie wiem czy nie będa za małe, ja nosze rozmiar 45(z lekkim luzem), a one sa 44. Napisałem facetowi jaka mają długośc podeszwy.

 

Co sadzicie czy "zmieszcze sie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zdecydowalem na AXO RC6, chyba ze ktos mi zaraz odradzi. Znalazlem je w cenie 770zl, wiec chyba dosc dobra cena. Ktos ma moze jakies doswiadczenie z tymi bucikami ? :notworthy:

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur125 jestes na pewno bardziej kompetentny ode mnie więc chyba sie skuszę na te buciory.

Tylko nie wiem czy nie będa za małe, ja nosze rozmiar 45(z lekkim luzem), a one sa 44. Napisałem facetowi jaka mają długośc podeszwy.

 

Co sadzicie czy "zmieszcze sie'

Nie długość podeszwy jest ważna, tylko długość wkładki!!! Miałem do czynienia z ta marka i muszę przyznać że buty są naprawdę wytrzymałe.

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie czy "zmieszcze sie"

Kupiłem Foxy Trackery o numer większe niż noszę i dalej czuję dyskomfort, że są za małe. Zamówiłem dwa numery większe z tym, że 661-y i zobaczymy. Nie radzę kupować mniejszych z nadzieją, że się rozchodzą. Takiej możliwości raczej nie ma :).

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Formach Terrain, O'neal Element i Oxtar TCx Pro 2 ( takie miałem lub mam) też trzeba brać romziar w górę. Zawsze przy moim rozmiarze 43 biorę 44 bo 43 ledwo wchodzą!!

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniacz ja też chorowałem na RC6...i nadal choruję.Jednak decyzja o zmianie moto i każdy grosz odkładam.Zresztą nawet pytałem ludzi na forum coś o tych butach ale nikt nic nie powiedział.Ale jakbym miał do 800zł coś kupić to tylko te AXO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...