Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest w stanie ktos powiedziec cos konkretnego o butach Acerbis Profile? Albo ogolnie o butach Acerbisa? Bo firma chyba porządna, a te buty są w miarę tanie

ja jutro takie odbieram z poczty wiec jak je oblatam to cos napisze ale tez sie dlugo zastanawialem czy sie oplaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokarz jak wygląda to pęknięcie.

a co zszyjesz mu ?? ;)

 

T6 to klasyk gatunku, dobry i sprawdzony but, AXO raczej tez nie powinien rozczarowac, bardzo popularny wsród zawodników supermoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jezdze w butach gaerne za 550zł- chwale je sobie bardzo nie przemokły mi jeszcze ani razu pomimo wielokrotnego wodowania.Jestem zdania że po co wydawać na buty prawie 1 tys kiedy za 550zł masz swietne wygodne buty ktore za tą cena możesz zmienić w razie 2 razy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o model RX2 tez mialem fakt całkiem przyjemne, ale po to sie wydaje 1000zł a nawet wiecej zeby chronic noge głownie kostke przed skreceniami itp , te gearne sa uszyte praktycznie z samej skóry zero wzmocnien, usztywnien. Ja jestem tego zdania ze na kask i buty lepiej nie oszczedzac, wiadomo ze jezeli maja byc uzywane do jakichs lajtowych przejażdzek czy amatorskiego enduro to napewno zdzadzą swój egzamin, zawsze lepszy tani but niz jazda w adidasach to fakt.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w stanie ktos powiedziec cos konkretnego o butach Acerbis Profile? Albo ogolnie o butach Acerbisa? Bo firma chyba porządna, a te buty są w miarę tanie

 

Mam Acerbis Profile MX II. Zapłaciłem coś około 470zł

Po kolana w wodzie w nich jeszcze nie stałem, ale po godzinie jazdy po mokrej wysokiej trawie w butach jest dość mokro a wyciąganego środka nie mają więc schną powoli. Może spróbuję je zaimpregnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ostatnio buty alpinestars tech 3 i jestem zadowolony po za tym ze nie moglem sie przyzwyczaić do zmiany biegów gdyż maja one wysokie podbici polecam serdecznie ja moje wyrwałem za 500zł wiec w takij kategorii cenowej bardzo dobre buty

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, jakie buty do enduro najlepiej kupić?

Jakie są różnice między butami crossowymi, a butami enduro.

I jak wyglądają ceny?

Czemu jedne kosztują 400zł, a inne 2000zł?

Pozdrawiam!

 

 

abo firma jest lepsza/gorsza, a bo model wyższy/niższy, a bo zatrzaski są plastikowe wkładane w dziure w bucie [przykład AXO BOXER] albo metalowe ... model wyższe i cena różni się między modelami około 300 zł...

nie żałuj kasy na buty bo to podstawa + kask ! miałem szajs kask i po paru glebach szczeka pękła, w trampkach się nie jeździ na motorze bo połamiesz kostki, potłuczesz nogi, a to nie potrzebne... lepiej wydać raz i mieć spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...