Skocz do zawartości

Borki 2005 - fotki tudzież opis przeżyć


Rekomendowane odpowiedzi

heh no jak to skad wiem sam tak mam :) bez 8 dzikich kaczek i 3 par butow na szpilkach ,patlaszkow i rozowej torebki na ramie nigdzie nie jade ;)

 

[ Dopisane: 29-09-2005, 08:36 ]

No to troche fotek By Niedzwiedz ;)

bylem troche rozkojazony moca dziczyzny wiec wybaczcie braku ciagu chronologicznego zdjec ale specjalnie sie nie przylozylem do tego ;)

 

co do zdjec to wszystkie w full rozdzielczosci to 180 MB tyle miejsca nie mam na serwerze zadnym :P wiec nie moge wrzucic orginałow do pobrania

 

 

http://fotomisio.domeczek.pl/Borki/index.html

 

jak by byly jakies bledy to dajcie znac

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Virago chcialem chcialem jak sprzedam pomysle o klockach Lego czyli HD pewnie, bo to fajnie szybko i bez stresowo sie przerabia na rozne cuda hehe Dyna Wild Glide moim snem :) ;) ;)

 

ale jak nie sprzedam chetnie polatam Intrudkiem jeszcze sezonik :P

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź na H-D! Buchachacha!! :-D :-) :-D :-) Ty kurde mały nie jesteś i na każdym Harasiu będziesz wyglądał jak na psie! Ja też popylam VL- em i myślę o przejściu na VTX1800, ale tez mam stres czy przód od siedzenia do kierachy nie jest za mało masywny. H-D ??? Niedźwiedź! Bóg Cie opuścił? Będziesz grzebał w ramie, żeby nogi prostować albo będziesz wyglądał jak większość easyriderów na Virago 535 z highwaykami - nogi na przedniej osi :lol: . No chyba że wydłubiesz customa, takiego co najmniej jak Aquila 650! Bo śmiech śmiechem, ale on jest dłuższy od większości Harasi :) Dobrze sie przysiądź zanim się zdecydujesz, a jak już bedziesz pewny że tylko H-D i nic więcej to możemy Ci pomóc w zakupie. Serio. Zresztą nie tylko H-D. :idea: Pamietaj nie ma nic głupszego i bardziej stresującego jak późniejsze zachwalanie własnego zakupu " bo ja teraz mam Harleya." a w duszy tęsknota za poprzednim sprzętem, a dupa boli ale nie można wypaść z roli tego co " na Harleyu po higwayu" ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fellini !!!! alez skad :) softail standard jest az nadto duzy ;) kika drobnych przerobek i moze byc fajowo ;) Dyna Wild tez w sumie ale po badaniu rynku w usa softail jest niewiel drozszy :P

spoko spoko ja jestem ten typ co to na swoje bedzie psioczyl za kazda pie**ole !

 

VTX1800 !!!! nigdy !! 8l na100 km nie dziekuje mialem xjr1300 palila 6,5 i mialem dosc tego ;) zreszta w vtx nie podobaja mi sie plastikowe lampy ;) tak ja w vl baki pod dupa ;) ;).......

 

taaa zeby wystrugac fajnego customa trzeba najpierw miec z czego to strugac czy HD nie wydaje sie byc najfajniejszy ????

 

P.S. tak ale VL popsul sposob patrzenia na inne male motocykle pojemnosci np 1100 :P wszystko takie jakies male i waskie ;)

 

Fellini macie jakies WWW ?

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mnie tam najbardziej zapadl w pamiec Olsen orbitujacy jak sputnik w piatek wieczorem :). Pieknie tez zaopiekowal sie grilem :P. Przez dlugi czas myslalem, ze sobie robi jajca, ale potem Aska mnie uswiadomila, jaka jest rzeczywistosc ;).

 

Bylo supr ;). CHoc zaluje, ze ognisko nie rozpalilo sie tak dobrze jak rok temu. Wtedy to byla fajera!

Oby do nastepnego razu!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTX1800 !!!! nigdy !! 8l na100 km nie dziekuje mialem xjr1300 palila 6' date='5 i mialem dosc tego [/quote']

To przepraszam Cie bardzo-ale z jakimi predkosciami smigales ze XJR palila tylko 6,5 litra?? Wedlug mnie to rewelacyjny wynik na ten motocykl. Mi CB 750 pali wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajc mi cb 750 palila 4,7-5,5

 

pierwsze to kwestja ustawienia sprzeta

drugie to lekkosc reki mimo zem niedzwiedz i lapki mam ciezkie delikatnie obchodze sie z gazem

trzecie predkosci 90-110 km/h przy 125 km/h na trasie nie wiem co sie dzieje trace kontrole :) no coz z refleksem u mnie krucho

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dobrze się bawiliście :-D .

 

Niedzwiedz - rób opisy do wszystkich zdjęć ,fajnie się czyta i mniej więcej można skumac o co chodzi (a nie tylko jakieś pijaki na fotce i się próbuję domyślać o co chodzi :) ). A ze zmianą sprzęta masz rację. Olej japońskie podróbki i kup prawdziwy motocykl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej zapadl w pamiec Olsen orbitujacy jak sputnik w piatek wieczorem :). Pieknie tez zaopiekowal sie grilem ;). Przez dlugi czas myslalem' date=' ze sobie robi jajca, ale potem Aska mnie uswiadomila, jaka jest rzeczywistosc ;).

[/quote']

 

Widzę, że wryłem się Wam w pamięć od nie najlepszej strony. :? :P Cóż, następnym razem obiecuję poprawę ;) , postaram się nie staranować żadnego grilla ani niczego (i nikogo) innego. ;) :roll:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...