Skocz do zawartości

Borki 2005 - fotki tudzież opis przeżyć


Rekomendowane odpowiedzi

Super impra, na szczęście udało mi się dotrzeć. Pomysł z koszulami ok, bo wiadomo kto jest kto, niektórych co prawda można rozpoznać, ale różne stany umysłu czasem zmieniają postac rzeczy, więc z podpowiedziami łatwiej!

 

Szkoda, że następna w następnym sezonie!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślę intensywnie nad zmianą sprzęta :| , W drodze do Spały, jak chłopaki poszli 120 to miałem wrażenie, że jadę na rowerze :). Dla mnie to był jedyny minus tej imprezy, pozytywów nie wymieniam bo nie jestem w stanie, za dużo ich :) , a w koszulkę już się zaopatrzam :-D , co by za rok się w niej pokazać 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale byl zakaz wiec coz bylo zrobic

Zakazy są po to by je łamać :twisted: :twisted: :twisted: :)

Fajsko było

A to nie slyszałem żeby ktoś cos palił... 8O :-)

a potem radości z ożywienia sprzeta

Widzisz Martka ? mówiłem, że naklejki szczęście przynoszą :)

Aprilki nie zdołałem okleić bo jeno mi śmignęła przed nosem i masz Ci babo placek... no ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczny student napisał:  

a potem radości z ożywienia sprzeta  

 

Widzisz Martka ? mówiłem, że naklejki szczęście przynoszą Razz

 

yyy widzisz l3ft... ten tego... pudło... (ale połowiczne ;-) ) werdykt o kompresji a potem ożywienie sprzeta odbyły sie w drodze do borek, zatem jeszcze bez naklejki. natomiast ewidentnie przyznam ci racje co do cudotwórczości owych naklejek - dojechałm bez większych problemów do domu :) . chwała ci za naklejke! z dumą eksponuje ja na baku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Hmmmm...l3ft,a ile trwa żywotność takiej naklejki bo nie wiem czy jeszcze sobie na coś pozwolić czy jeździć już super ostrożnie? :) Dobra dość o moich wyczynach,może pogadajmy o innych glebach w Borkach ...

2)Fajnie było...jak zwykle na 4umowym zlocie-cieszę się,że byliście :) chyba wszyscy się dobrze bawili.. :twisted: :-D Szkoda tylko,że nie wszyscy zdążyli tam dojechać 8O :)

Pozdrowionka

Dopisane:

3) l3ft:jakbyś mi zrobił ze zdjęcia naklejkę to mam zaj***sty pomysł :twisted: :twisted:

4) "Nieświeć": naprawiaj szybko kompa i zapodaj fotki :]

pozdro 600 [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie 50km miałem w tylnym lusterku piękny widok (B-12, 2 fazerki 600, r1100, xjr 1300 i inne takie - Michał, Rysiek, Zycho, Nadiq, Adamie, Occult'cie i inni  dzięki za cierpliwość. swoją drogą ciekawe czy od czasów kiedy macie takie prędkie maszynki zdarzyło wam sie wcześniej że wyprzedzały was TIR'y  ). problemy z silnikiem (który w głupiej swej pogoni za japończykiem zagrzałem, potem straciłem jeden garek). nie zapomne wyroku Michała - "uuu, nie ma kompresji ", a potem radości z ożywienia sprzeta ...

 

Hehe,

 

No dobry był tekst typu ..."Spal go!", a póxniej jak zagadał "Spal gumę!"

No raczej ciezko byłoby abyśmy Cię zostawili w drodze. Bardzo miło się jechało, mi prędkość rzędu 70-80 kmh nie przeszkadzała... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Embe za sprawdzenie ! Ja bym się tego nie doszukał
Jejku :oops: ...nie zasługuję na takie pochwały. Czekam do następnego borkowiska, żeby nieco wyrównać bilans obrzucając się błotem. Zacznijmy od razu - zagłosuję na Leppera...rozsiekajcie mnie!! :)

 

Kto Embego słucha, temu obca marskość ducha
Oby, oby :!: Będę wciąż robił, co w mojej mocy. Zacznę na osiedlu naszem :) Umykam spać, bo kurcze późno się zrobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuję za Browarnym:

- ekipa wyalienowanych ludzi w bocznej części campingu (cholera nie wiem jak dokładniej opisać gdzie mieszkali) wyglądało na to że rozmowa ze "zwykłymi" forumanami nie sprawia im przyjemności. Nawet zwątpiłem czy byli od nas ale potem pojawili się na grillu więc chyba tak

 

...i nawet jeden z nich deklamował wierszyki na akademii :-)

Faktycznie wiekszość grupy było "spoza" forum, ale Browarny może jakbys był niebieskooka blondynką, nie odebrałbys nas jako wyalienowanych buchachacha...Powiem Groszkowi, że jest wyalienowany...umrze ze smiechu. Wyalienowany Groszek....Aaaa przy okazji oświadczam, ze nie bierzemy odpowiedzialności za nieudokumentowane na zdjęciach "występy" Groszka, wyniki testów genetycznych też nie beda brane pod uwagę, a sam zainteresowany niewiele :) pamieta :-)

 

[ Dopisane: 28-09-2005, 11:50 ]

test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedziu a pamietałeś kogo masz pozdrowić po powrocie, czy tez Ci skleroza dopisała??? :-)

Ponieważ byłeś w stanie wskazującym i przytrzymywałeś sie subtelnie gałęzi za listki :-D to Ci przypomnę.

Pozdrów Mycego!!! Pozdrów go od Felliniego, Norbiego i Generała. Powinien kojarzyć...przynajmniej Norbiego i V-MAXA 180-ciokonnego

Pozdrówki dla całego KM GRYF 8)

Szacunek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...