Skocz do zawartości

Borki 2005 - fotki tudzież opis przeżyć


Rekomendowane odpowiedzi

Było super, pogoda dopisała, o grillu nie ma teraz co gadać (pierożki z kapustą pycha :) )

ale za to Dominik świetnie nakręcał imprezę :)

i ktoś ciągle krzyczał "pokaż dupę"

szkoda że ludzie z sąsiedniej imprezy nie chcieli się z nami integrować i pożałowali nam dyskoteki :) a przecież motocykliści to naprawdę fajni ludzie i nie ma się co nas bać :-)

Dzięki wielkie dla organizatorów i mam nadzieję że następne "Śladami Boruty" (l3ft dzięki za naklejkę) będą również super

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko było, szkoda tylko ze Olsen jak zwykle musiał zrobić wioche i coś rozjebac :-D Pozatym urzekła mnie historia Dominika opowiadającego o rumuńskich koniach i owcach :-D :-D :-D Domin, jestes da best :)

 

Druga rzecz ze kilku motorzystów sxerowało sobie moj pomysł wstawienia motocykla do domku, ale i tak ja byłem pierwszy. Fotki niebawem. Dzieki za pomoc przy wstawianiu GSa :)

 

A, no i kto robił zdjęcia mojej i Dziadowej dupy?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale i tak ja byłem pierwszy

niestety nie ! wcześniej w domku znalazł się GSXR i R6 (kojaże kogo osobiście, ale nie kojaże na forum) no i bez naszej pomocy rady nie dałeś - zawiesił ci sie na progu :) na dobrą sprawę Embe nas poprosił...

nie żebym się czepiał !

 

i pozdrówki dla L3ft-a który jako pierwszy o mnie wspomniał - bo już mi cholernie serduszko ściskało, że nikt mnie nie pamięta :cry: niech mnie ktoś przytuli :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko potwierdzic słowa poprzedników, było naprawdę fajnie. Ciekawie zaczelo sie już na początku - greedo spoko bedzie przynajmniej co wspominać :D , embe dzięki za taśmę 8) Pozdro dla Martki, Adu i Gonzo - śmigało się po gierkostradzie az miło :) Byliśmy jako jedni z pierwszych na miejscu więc zaczeliśmy dośc wcześnie osuszać browarki/wiśnie czego efektem było moje przedplanowe wysypanie się :? W sobotę przyszedł czas na zwiedzanie okolicy, lody w Spale, bunkier - całą grupą, a niebieskie źródła, jakieś jamy i żwirowisko czy co to tam było z Gabi, Aga (fajna ta kanarkowa cebeerka ;) i Łukaszem :lapagora: Wieczorkiem przyszedł czas na grila, jedzonko ok - pierogi naprawdę dobre, szaszłyki też :) Co do oceny tego kateringu to zgadzam sie z Pawłem - następnym razem każdy sam organizuje jedzoko - wspólne ognisko i juz, nie będzie zali że źle, drogo itp. Muza także we własnym zakresie. Tak było w piątek i wszyscy są zadowoleni :) Pogoda dopisała tylko te zimne noce i poranki :twisted: Pozdrawiam wzystkich forumowiczów i do zobaczenia na kolejnej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo już mi cholernie serduszko ściskało, że nikt mnie nie pamięta

Nie da się Ciebie nie pamietać :) :mrgreen: Jako jedyny zgodziłeś sie spalić gume na dachu domku :mrgreen: szkoda tylko że nikt nie był wstanie wnieść tam kawy :twisted:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ! wcześniej w domku znalazł się GSXR i R6 (kojaże kogo osobiście, ale nie kojaże na forum)

 

właśnie miałem o tym pisać, że nie ty GREEDO byłes przodownikem tego pomysłu :-D :) :-) - wariackiego jak by nie patrzec.....

 

narazie przemilcze kto to był - może sobie nie życzą, ale dam IM cynk może sie przyznają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,to teraz ja :]

Co do Sałaty:to mówiłam "dajcie mu klawiaturę" :D

Było bosko,piszę dopiero teraz gdyż wczoraj dorabiałam swoje lusterko... wiesz Left..w sumie było warto :) i dzięki za naklejkę :)

Pozdrowienia dla imprezowiczów,duża buzia dla Edge Gamblers'ów i podziękowania za pomoc z lusterkiem i wieczorne rozmowy;)

PS. W przyszłym roku zróbmy imprezkę bezalkoholową :) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ! wcześniej w domku znalazł się GSXR i R6 (kojaże kogo osobiście, ale nie kojaże na forum)

 

właśnie miałem o tym pisać, że nie ty GREEDO byłes przodownikem tego pomysłu :-D :) :-) - wariackiego jak by nie patrzec.....

 

narazie przemilcze kto to był - może sobie nie życzą, ale dam IM cynk może sie przyznają :D

 

no dobra przyznaje się tak było :) (no i niestety są na to dowody w postaci zdjęć ,filmów ,scanów, wydruków, slajdów, rysunków, rycin , malowideł.... :) ) -i wszystko co tu napisaliście jest niestety prawdą :oops: -zachowaliśmy się jak gówniarze 8) -to się już więcej nie powtórzy... :mrgreen: :mrgreen:

 

Pozdrawiam Turek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie kurde nie podobało! :) Niby 2 dni, a tak jakos mignęło i już po. Mało czasu na gadanie, mało czasu na picie, mało czasu na wszystko. W moim wieku trzeba bardziej szanować czas. Od piatku to ciulaty pomysł.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZA ROK ZACZYNAMY OD CZWARTKU :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie logowalem i emaila z potwierdzeniem nie dostałem
Ja tyż się logowałem i nic, mail'a jak ni było tak ni ma

ja mam to samo...Yaco do roboty :!:

wiesz Left..w sumie było warto  i dzięki za naklejkę  

Left a który to? ja nie znam :) kruca moglem ją nakleić przed glebą :) ponoć przynoszą szczęście :mrgreen:

ZA ROK ZACZYNAMY OD CZWARTKU

DOBRZE PRAWI :!: :!: :!: WINA MU :!: :!: :!: :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...