Skocz do zawartości

WR450F zarejestrowana na...


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem dzisiaj na oldtimerbazar we Wrocławiu, spacerowałem, szukałem jakiegoś fajnego motorka do kupienia(ale nie znalazłem) i natknęłem sie na yamahe wr450F która była zarejestrowana na MOTOROWER!!!, powiedzcie mi czy takie coś jest w ogóle możliwe i co może sie stać kiedy policja zainteresuje sie takim nietypowym "motorowerem" i bedzie chciała sprawdzić jego prawdziwą pojemność itd i co zrobią kiedy dojdą do tego ze to nie motorower tylko wałek:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni sami nei sprawdza tylko cie skieruja na badanie techniczne a tak dokladniej to trudno powiedziec mopga cie tylko skierowac jedni scholowac zalezy ale to jest jakis powazniejszy walek nie sadze ze ktos by wprowadzil taka zmiane w dowoadzie 80/50 to zupelnie inna sprawa

 

a swoja droga to ile chcieli za ta wr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam taki papierek który podbija mechanik i praktycznie kazdy motor zarejestruje na motorower. Ze 125 nie było problemu 80 juz pare zarejestrowałem ale nie probowalem rejestrowac cos wiecej niz 125 wiec niewiem ale mozna sprobowac. A pozatym to polska wiec wszystko możliwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mieć znajomego w stacji kontroli pojazdów i zanosisz mu tylko dowód do podbicia, dajesz 100-150zł (w zaleznosci czy to dobry znajomy) i masz z głowy

no, tylko że szybko by wyszło że to nie motorower a wtedy znajomy ze stacji straci uprawnienie i pewnie pociagna go do odpowiedzialnosci karnej za 450-ke zarejestrowaną na motorower :D

 

ktos musiał miec niezle we łbie nasrane, żeby zrobic TAKI przekręt ;)

ja w wieku nawet 17 lat wolałbym jezdzic bez prawka na normalnie zarejestrowanej 450-ce niż na moto z zarej. na motorower o takiej pojemnosci

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...