Skocz do zawartości

Borki-czy wszyscy dojechali do domu?


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechałem wcześniej, niż piszę ;) pogoda super do końca, zatrzymałem się tylko raz (po paliwko), to i cztery litery ścierpły co nieco :-) , ale co tam - Dobry wieczór wszystkim!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: (Maciek, ja nie wiem, jak mnie to minęło na MRU :oops: :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze raz melduję się.

Dzięki za wspaniałą imprezę

 

Na powrocie złapał mie jakiś dziwny deszcz ale tylko przez 3-5km potem już do Lublina bez problemu oczywiście przerwa na kawkę i paliwo tez była

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja was zaskocze i powiem ze... dojechałem cały i zdorwy na swoim własnym motocyklu :-). w drodze do borek zagotowałem silniki i tłoki spuchły zatrzymując silnik :-). wtdey nadjechała grupa siedlecko-warszawska (dziękuje im jeszcze raz za pomoc, podtrzymywanie na duchu, pomoc w odpalaniu na pych :!: ), i razem doturlaliśmy sie do borek 80kmh. w drodze powrotnej lekko przegrzałem silnik (straszne korki trafiliśmy), ale nie było większych wpadek :-). ze zlotu chyba najbardzoej podobało mi sie podróżowanie do borek, a potem do domu :-). ruski to świetne sprzety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie znacie ale jezeli widzieliscie dwoch kolesi w malym namiociku z DR 650 RSE Niebieska przy przyczepach to my:] tez dotarlismyz kumplem i mam nadzieje ze w przyszlym roku sie przylaczymy...Troche sie wstydzilismy:)

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ja i MarianKa dojechalismy calo. 190km/h na autostradce sie pokazalo :flesje:. Cebulka spisala sie genialnie ;).

Czekam na fotki :D.

 

Browarny tyz dojechal, a Draco Fisher odlaczyl sie od nas, jadac do dziewczyny :P. Wiec nie wiem co z nim.

Zomb dlugo tez jechal z nami, a potem odbil na Tychy. Jesli starczylo mu fuelu, to raczej dojechal :P.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data7, również uważam ze nasza ekipa była zawodowa :-) następne borki również lecimy razem ;-). dobrze ze linka zdała egzamin. a pan embe, sałata, greedo, KML i Myszka? dojechali spokojnie?

zbyhu: seven fifty wygląda pięknie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjątkowo długo nam się jechało ale miło

 

Mogę powiedzieć to samo. Typowo cruiserowe tępo, wracałem sam, podziwiając krajobraz i czerpiąc jak tylko się da radość z jazdy. Jak na Harleyu, w końcu jechałem prawie V-Rodem ;) 8) .

 

Pozdro, Pawel

 

P.S. Chwilami się odkręciło 180, co by sobie dodać adrenaliny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...