Skocz do zawartości

Pare fotek...


Olej_MPK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja chciałem kupić ale jak sie dowiedziałem że za 3tys. można kupić normalny motor 80ccm to nie miałem problemów z wyborem...  

 

[ Dopisane: 25-09-2005, 14:34 ]

3500 dokładnie z papierami i wszystkim

 

I wydaje ci sie ze jestes ekstremalnym motorzystą? Pozatym powiedz mi co to jest "motor" i "ścigacz". Kupiłes sobie sam silnik i sie na nim ścigasz?

Czarny ścigacz - nie bądź śmieszny. Masz 80ccm a wydaje ci sie ze jesteś lepszy od skuterzystów. Pozatym czemu skuterem nie mozna pojechac w trase? Mysle ze Burgmany i inne tej klasy skutery (wiem, pisales o 50ccm) nadają sie na trase o wiele lepiej niz twoja dwusuwowa ścigawka z ktorej jestes cholernie dumny.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sie nie konczy, bo dzisiaj dopiero przeczytalem caly watek. Ja do skuterkow nic nie mam. Wolalbym jakis ladny skuterek, przedewszystkim niezawodny od mojego simsona ( bo sie psuje i nie mam do niego zaufania ). A raz skuterzysta do mnie pomachal, to sie tak zdziwilem ze nie odmalachem. Przepraszam typa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc: Napisałem swoją opinię o skuterach, uzasadniłem dlaczego tak sądze.

Mysle ze Burgmany i inne tej klasy skutery (wiem, pisales o 50ccm)
Skoro wiesz że o 50ccm to czemu piszesz tak jakbyś nie wiedział, np. na burgmanie 650 to siadasz jak w fotelu i jedziesz ale cały czas trudno mi sobie wyobrazić jazde na trasie skuterkiem 50ccm (dobra 80ccm), nie wiem jak to jest, może sie myle...
I wydaje ci sie ze jestes ekstremalnym motorzystą?

Po pierwsze nie ekstremalnym po drugie nie motorzystą :)

 

A W MOIM PODPISIE "CZARNY ŚCIGACZ TO JEST TO!" NIE CHODIZ O MOJE RG TYLKO ŻE FAJNIE BY BYŁO MIEĆ JAKĄŚ CZARNĄ KONKRETNĄ MASZYNKĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piepszycie jak babcie na targu ... skuter to też jednooślad i jak ktoś lubi i podoba mu się to niech śmiga ... najważniejsza jest pasja do dwoch kółek ... są debile zarówno na motocyklach jak i na skuterach ... powinniśmy się szanować nawzajem , a nie tępić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskownica...

to weź sobie łopatke

Gowniarzu zaraz ta lopatke ci pod zebra w sadze. Za krotko na forum jestes smarkaczu, zeby mi takie riposty slac.

W jeden dzien natrzaskales 21 postow - ktore sa mniej warte od mojego g***a.

 

Twoja wiedza na temat skuterow i innych jednosladow jest tak zalosna, ze nie powinienes sie w ogole wypowiadac. Jesli nie jestes czegos pewien - to po kij to tutaj wypisujesz... by innych wprowadzic w blad?!

 

Masz pecha ... mam cholernie zly humor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trzecie na automacie skuterku to każda babcia z zaawansowaną jaskrą umie jeździć na skuterku...

 

Ale sie kolego zdziwisz jak Ci powiem' date=' ze jestes w bledzie. Sa ludzie, ktorzy nie odpala sqtera, bo nie wiedza, ze trzeba hamulec wcisnac :!: Poza tym płynna jazda na sqterze bez szarpania to jest sztuka, ktorej nie posiadziesz po przejechaniu 50 kilosow. Ja sam zrobilem na sqterze 18 tys km i wiem, ze dzieki temu mam spore obycie w ruchu drogowym i czuje sie duzo pewniej na ulicy. Poza tym sqter jest sporo praktyczniejszy(przynajmniej na poczatek) dla uzytkownika, bo ma schowek i zapewnia wiekszy komfort na drodze niz enduro.

 

 

po drugie te małe kółeczka jakby faktycznie od odkurzacza...

 

Heh sa sqtery z kolami 10 ale sa tez takie z kolami 13 a to juz jest cos jak na sqter 50

 

 

Skuter jest dobry tyliko na miasto i np. gdyby ktoś chciał pojechać na dłuższą trase (cały czas mówimy o 50ccm) to zdecydowanie odradzam:P

 

 

Wiesz, ja robilem trasy po 100 km w 1 strone lub ostatnio w wakacje do kolegi jechalem z innym kolega(on na TSce) zrobilismy w 1 strone ok 120 kilosow i nie bylo to wcale mocno meczace. Najwiecej 1 dnia zrobilem 275 kilometrow do wawy na rozpoczecie sezonu i spowrotem i bylem zadowolony ze swojego sprzecika.

A na marginesie dodam, ze oprocz serwisowania, czyli zmiany oleju w przekladni i zmiany swiec to przez te 18 tys nie mialem ani razu sytuacji, ze mi sie na trasie sqter zatrzymal i nie ruszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie' date=' ktorzy nie odpala sqtera, bo nie wiedza, ze trzeba hamulec wcisnac [/quote']

Po 7 latach obycia z motocyklami zaliczyłem tą niezręczną sytuację :)

 

Poza tym płynna jazda na sqterze bez szarpania to jest sztuka' date=' ktorej nie posiadziesz po przejechaniu 50 kilosow. Ja sam zrobilem na sqterze 18 tys km i wiem[/quote']

Jechałem na trzech skuterach w życiu i zawsze myślałem że coś z nimi nie tak (dwa z nich były dwuśladowe :) ) ale widzę że one już tak poprostu mają...

 

A na marginesie dodam' date=' ze oprocz serwisowania, czyli zmiany oleju w przekladni i zmiany swiec to przez te 18 tys nie mialem ani razu sytuacji, ze mi sie na trasie sqter zatrzymal i nie ruszyl.[/quote']

żebym tak pamiętał o nasmarowaniu przerywacza zapłonu to miałbym 4000 bezawaryjnej jazdy na mojej 22 letniej CB50J :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze że sie troche bardziej niemiło zaczyna robić 8)

 

Icea -> nie denerwuj się tak, szkoda nerw....i cierpliwości też szkoda 8)

 

Jak ktoś nie jezdził to co sie odzywa...nie jezdziłem to nie wiem i tyle, a nie :"nie jezdziłem ale tak sie nie da tak jest głupio itp itd.....srutupierdutu.....babci gadanie.."

 

Pozdrawiam

Sandra tez juz troche zdenerwowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...