Skocz do zawartości

Pare fotek...


Olej_MPK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Icea -> nie denerwuj się tak, szkoda nerw....i cierpliwości też szkoda  

Sekcje treningowa mi skasowali - a mialem pod domem. Mialem zbyt duze poklady energii :mrgreen:

 

 

Skutery sa fajnie bo nietrzeba myslec
:]

Normalnie juz od samego poczatku olalbym ten temat ... ale glupota ludzka mnie zaczyna bawic :-) :-D :lol: :-D :-) :lol: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutery sa fajnie bo nietrzeba myslec Smile

 

 

uuuaaa :lol: ludzie to ja jestem jakimś muzgiem bo jeżdże manualami :-)

 

Gadacie tak o tych skuterkach bo niemożecie przeboleć że ktoś ma skuter ,a wy niemacie 8) jestescie jak dzieci :? :-x :lol:

 

Pozddro dla " myslących i nie myślących" (joke :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie tak o tych skuterkach bo niemożecie przeboleć że ktoś ma skuter ,a wy niemacie

 

wiesz..nie kazdy tak ma... za 5 tys mozna kupic tez dobry skuter, ale ja jednak wole manuale. mysle jednak ze sytuacja zaczyna byc naprawde goraca... i nalezaloby sie jakos opanowac... a z tym mysleniem to dobre...:):P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku.. ja rozumiem, że motorowery itp.. ale czy nie dało by sie tu zrobić jakiegoś porządku? :)

 

to weź sobie łopatke

 

ja do "piaskownicy" zazwyczaj biore mtx'a... coby troche po terenie polatać.. ty możesz brać łopatke.. mi to nie przeszkadza.. i przy okazji zakop to swoje rg :)

 

SKUTERY SĄ OK :)

 

Ps. thunder31 pewnie zrazili się do skuterów jak po 15 minutach brania go napych dowiedział się że nie da sie go tak odpalić :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. thunder31 pewnie zrazili się do skuterów jak po 15 minutach brania go napych dowiedział się że nie da sie go tak odpalić

 

Znam ludzi co do dzis twierdza, ze jak sie sqter rozbuja do ok 60-70 km/h to same odpalaja :)

 

 

 

Komentowanie i atakowanie innych nie ma zadnego sensu, bo kazdy ma wlasne zdanie i gusta, a o tym sie nie dyskutuje. Dodam tylko jeszcze, ze na pierwszy motorower uwazam sqter za jeden z lepszych, poniewaz jest praktycznie bezobslugowy, a takze pomaga w obyciu sie w ruchu drogowym, poniewaz nie zgasnie sam i nei trzeba sie skupiac na zmianie biegow(mowa oczywiscie o poczatkujacych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ja tutaj jeszcze robie ... :mrgreen:

 

Komentowanie i atakowanie innych nie ma zadnego sensu, bo kazdy ma wlasne zdanie i gusta, a o tym sie nie dyskutuje. Dodam tylko jeszcze, ze na pierwszy motorower uwazam sqter za jeden z lepszych, poniewaz jest praktycznie bezobslugowy, a takze pomaga w obyciu sie w ruchu drogowym, poniewaz nie zgasnie sam i nei trzeba sie skupiac na zmianie biegow(mowa oczywiscie o poczatkujacych)

To zalezy od charakteru. Ja lubie wyzwania i zawsze rzucam sie na gleboka wode - dlatego wlasnie jezdze teraz enduro, a nie chłoperem :mrgreen: .

 

tzn. jezdzilem ... sprzedam aprilie tuareg ETX 50 silnik po remoncie gen. stan ogolny dobry+. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Skuter to gowno dla debili (jexdza nimi strazacy miejscy  ;) )

 

Ja jakoś nie czuje sie debilem ani strazakiem miejskim..... :roll:

 

a już liczyłem na to, że moto z avatara jest Twoje i sądziłem, że może kieedyś tam skuter miałaś dlatego tak ich bronisz... a tu taki zonk :)

 

_____________________________

 

takie dopisywanie mocy, połączone z efektownym wyglądem (cokolwiek to znaczy ;) ) na niektórych naprawdę działa! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pecha ... mam cholernie zly humor

 

 

Masz zly humor to strzel sobie baranko o sciane :)

 

A co sqterkow to jest prywatna sprawa ludzi ktorzy na nich jezdza, jedni dlatego ze sytulacja ich do tego zmusza inni z zamilowania( :? ).

Squtery byly fajne do momentu w ktorym zaczeli produkowac automaty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na pierwszy motorower uwazam sqter za jeden z lepszych' date=' poniewaz jest praktycznie bezobslugowy, a takze pomaga w obyciu sie w ruchu drogowym, poniewaz nie zgasnie sam i nei trzeba sie skupiac na zmianie biegow(mowa oczywiscie o poczatkujacych)[/quote']

Ja uważam, że najlepsza jest motorynka, poniewarz odrazu człowiek uczy sie puszczać sprzęgło (wiadomo, że na początku większosci sprawia to problem) oraz zdobywa pewne doświadczenie w mechanice. Może się łatwo nauczyć podstawowych napraw a po jakimś czasie nawet rozpołowienie silnika niebędzie problemem (oczywiście niektózy mogą poprzestać na czyszczeniu świec i regulacjach gaźnika :) ).

Skuter wg mnie jest dobry na kolejny pojazd. Lepsze hamulce, wygodniejsza pozycja, niska awaryjność czy automat uważam za udogodnienie dla trochę doświadczonych niż za ułatwienie dla początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...