Skocz do zawartości

Pare fotek...


Olej_MPK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a nie pizzowoza?

:-D :-D :-D

 

ująłeś sprawę jak trzeba... ja tez nie lubie skuterow.

 

fotki kiepskiej jakosci... jedyne fajne zdjecie to jak koles lezy na siedzeniu. dajac fotki moze myslales ze bedziemy tu sikac z radosci??;):P:P widac ze mlodzi sa teraz...wiec ciekawe co beda swirowac za pare lat jak sie przesiada na lepsze moto... tak w ogole to ja sie umusze zajac nsr`ka bo az mi glupio tak normalnie jezdzic... uczylem sie na MBXie ale byl niestety za slaby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze bedziemy tu sikac z radosci??

Nie... chciałem pokazać, że odkurzaczem też się da.

Macie prawo nie lubieć sqterów, ale wole jezdzić takim sqterem niż jakąś zdezelowaną DT z 89roku.To jest moje zdanie, napewno wiele osób mnie za to skrytykuje.

Zamieniam teraz sqter na SMX'a 01'r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie prawo nie lubieć sqterów, ale wole jezdzić takim sqterem niż jakąś zdezelowaną DT z 89roku

Co z tego że 1989r?? sprzęt może być w stanie bdb i nie ważne z jakiego roku. Skad wiesz że tem SMX bedzie mniej zakatany??Może ktos nim zapie***** jak dziki i to ostra padaka?? Przez 4 lata można moto przykatać. A dt byla przyez dzieciaka jeżdżona po działce oryginalny lakier żadnych rysek w pełni zablokowana wiec silniczek cyka. Jeśli sprawność pojazdu oceniasz jedynie po roczniku to ;)

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze bedziemy tu sikac z radosci??

Nie... chciałem pokazać, że odkurzaczem też się da.

Macie prawo nie lubieć sqterów, ale wole jezdzić takim sqterem niż jakąś zdezelowaną DT z 89roku.To jest moje zdanie, napewno wiele osób mnie za to skrytykuje.

Zamieniam teraz sqter na SMX'a 01'r.

 

hihi, moim zdaniem w dt jakosc wykonania jest duuuuuuzooooo lepsza niz w skuterkach takich, ja bym jednak dt wolał, chyba ze uwazasz ze skuterek przewyzsza w jezdzie w terenie DT (porownianie ostre)

 

prawie sie posmarkalem ze smiechu jak zobaczylem te foty, tak to pokracznie wyglada, ma przedostatnim nawet kobite wyrwali, a na ostatnim chyba komus olej leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole jezdzić takim sqterem niż jakąś zdezelowaną DT z 89roku.To jest moje zdanie, napewno wiele osób mnie za to skrytykuje.

Dobrze mowi!!! Ktora dupa bedzie Cie chciala jak sie dowie ze masz motocykl z 89"?? Pojedz sobie do Olsztyna do Lucasa i powiedz ze wolisz skuter od jego CZ z 7x roku . Zdziwisz sie chlopcze ile ten sprzet potrafi i taki SMX ladnie w dupe zbiera (z calym szacuneczkiem do Suzuki bo to fajna fura ;) )

 

A tak na temat fotek... Spalic gume umie kazdy, zrobic stoppie rowniez, postawic na chilwe na gume tez, takze nic niesamowitego tam nie ma. Moge tylko powiedziec ze umiecie juz podstawy jazdy skuterem, ale to zbytni komplement nie jest bo tam nawet ni ma biegow... Nauczcie sie ladnie ganiac na kole to juz bedzie cos, bo taka jazda z nogami z tylu to zadna filozofia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto jeździ skuterem jest delikatnie mówiąc "skuterzystą", a każdy wie co to znaczy... Oczywiście nie mam nic do skuterów gdy ktoś użytkuje je zgodnie z przeznaczeniem, czyli rozwozi pizze, rozwozi pocztę i inne zajęcia doręczycielskie. Ale niech nie próbuje udowodnić nikomu, że skuter to coś więcej niż "pojazd do przemieszczania się". Też kultura skuterzystów pozostawia wiele do życzenia, są oczywiście wyjątki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...