Skocz do zawartości

Pare fotek...


Olej_MPK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hoho' date=' a co kolega Icea zrobi tym co igrają z nim [/quote']

Nie jestem twoim kolegą.

 

A porównanie enduro do chopperów jest bezsensowne. To tak jak byś porównywał blondynki do brunetek...

Czytanie ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz - jak znowu nie zrozumiesz o co chodzi w tym strasznie zlozonym zdanie - to wytlumacze ci na PW.

 

 

Ja uważam' date=' że najlepsza jest motorynka[/quote']

Pod warunkiem, ze masz 160cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co jeszcze dało się odczytać z tego strasznie złożonego posta to to że wolisz enduro, niech będzie, o gustach sie nie wyskutuje. Ja wszystkie motocykle stawiam na równi... Nie wiem jak sie do Ciebie odnosić bo nawet nie pofatygowałeś sie podać swojego wieku, więc mogłem sie mniej grzecznie odezwać. No ale cóż, niektórym słoma z papci wystaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co jeszcze dało się odczytać z tego strasznie złożonego posta to to że wolisz enduro

Spokojnie' date=' ja od dzieci duzo nie wymagam.

 

Byla to aluzja: "Gdybym zaczynal od skuterka, skonczylbym na chłoperze"

 

No ale cóż' date=' niektórym słoma z papci wystaje...[/quote']

Chcialbym, dziecko zobaczyc jak mowisz mi to w twarz. O ile wczesniej nie zabrudzilbys majtek.

Wracaj do piaskownicy i przestan prowokowac ludzi ktorych nie znasz, kiedys sie przejedziesz na tym...

 

Z mojej strony koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty niby kim jesteś? niestety nie okazałeś tu na forum dowodów na to, że zasługujesz na jakiś specjalny szacunek... dajesz do zrozumienia że jesteś typem starej daty... staram sie ciebie zrozumieć, no cóż... problemy z impotencją mogą sie objawiać takim zachowaniem. idź sie przebadaj tak profilaktycznie, bo co by było gdyby w czasie szaleństw na motorze serducho ci wysiadło :) w tym wieku każdy ma prawo, więc nie przejmuj sie tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od charakteru. Ja lubie wyzwania i zawsze rzucam sie na gleboka wode - dlatego wlasnie jezdze teraz enduro' date=' a nie chłoperem [/quote']

 

Nie znam Cie i twojego charakteru, ale przyznasz, ze jak popatrzysz na niektorych dzieciakow na sqterach to czasem mozna odniesc wrazenie, ze i to jest dla nich za duzo. Ja sam zaczynalem w wieku 15 lat i to zaczalem od Runnera, czyli nie najlzejszego pojazdu i wiem,ze poczatki sa trudne.

 

Ta dyskusja do niczego nie doprowadzi. Strasznie odbiegliście od tematu. Proponuję koniec kłócenia się' date=' a jak bardzo chcecie to na PW[/quote']

 

Zgadzam sie z Mr.Mackiem. Zwykla demonstracja sily sprzed komputera nic nie wnosi. Jak cos to zakladac rekawice i na ring zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to zakladac rekawice i na ring zapraszam.

a gdzie ten ring :) :-)

 

widzisz... wlasnie przez takie posty poten sa klotnie... ktos powie cos glupiego i masz ci los.. ;) rownie dobrze mozna byloby wstawic pare emotek i git beret... chyba wiesz jak takie cos sie nazywa...? nabijanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah te prowokacje, piszta sobie dalej co chceta, z mojej strony to ostateczna riposta. A jesli ktos ma ochote cos napisac niemilego - zapraszam do Warszawy - w cztery oczy, W CZTERY OCZY ... wtedy mozemy gadac :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

----------------------

 

Haha ... zalosne ludziki.

Aprilika to wlasnie moj taki skuterek do dojazdu na zajecia.

 

Ta aprilia to rzeczywiscie gleboka woda' date=' tylko dla twardzieli.......[/quote']

Przezyj tyle co ja bez zarcia i sprzetu w lesie to pogadamy ... "o twardzielach".

 

BABKI STAWIAĆ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kil|vov -> no chciałabym żeby ta R6 była moja ;) ale tez śmiga po Kaliszu ;) ładna bardzo :P moze kiedyś......eehh marzenia ;)

 

 

Bozeee az mi sie nie dobrze zrobiło jak to czytałam.... :roll: :roll:

 

Icea wiesz co? chciałabym faktycznie zobaczyć ta waszą rozmowe w 4oczy :mrgreen: , ja tez juz daje sobie spokoj.....

 

Moderatorze miej nad nami litość....zablokuj ten temat... 8O 8O

 

Pozdrawiam (nie wszystkich)

Sandra

 

ps:chyba przestane tu zagladac... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanie :mrgreen: i tak caly temat wyladuje w oczyszczalni :mrgreen:

 

Icea wiesz co? chciałabym faktycznie zobaczyć ta waszą rozmowe w 4oczy ' date=' ja tez juz daje sobie spokoj..... [/quote']

Jesli konfronterem bylaby agresywna osoba :? ...

Najgorsze jest to, ze zostalbym skazany za uzycie "broni bialej" - to przez certyfikaty ze sztuk walk :? - taka Polska, takie prawo.

 

Moderatorze miej nad nami litość....zablokuj ten temat...

Plosimy :)

Ale wszystkim nam sie pojedzie po ostrzezeniach - cos czuje, ze bede mial wakacje of 4um :mrgreen: . Przynamniej do zajec sie przyloze bardziej :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...