Skocz do zawartości

Podgrzewane manetki - Oxford, Saito, itd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym znać kilka opini nt manetek jakich używacie. Jaką firmę warto wybrać, importera i oczywiście ceny. Dodam, że mam na oku manetki nowe za 120 zł firmy nic nikomu niemówiącej. Nie są w promocji - taką mają cenę, 2 poziomy ciepła. Czy mogą zdać egzamin? Pozdrawiam

P.S. w archiwum nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

polecam SAITO. Kupiłem z Louisa z katalogu 2003 za 34,95 Euro. Są bardzo dobre, polecało mi je paru kumpli i sie sprawdziły, maja 4 pozycje: off, start, low i hight.POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

W sobotę użyłem ich po raz puierwszy. (mam nowe moto, a we wcześniejszym nie miałem "podgrzewaczy").

 

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Było chłodno (ale nie padało) i w pewnym momencie wpadłem na to, że przecież mam "ogrzewanie". Po przejechaniu jakiś kilku km, zacząłem odczuwać ciepło i zmarźnięte (pomimo rękawic) palce poczuły się lepiej.

 

Ale niech się wypowiedzą Ci, którzy mają więcej doświadczeń. Chętnie poczytam a o moich wrażeniach napiszę po nawinięciu większej ilości km. (a dni coraz chłodniejsze :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak się to sprawuje, bo mam w nowym motocyklu, ale zapomniałem użyć, a przejechałem w niedzielę ponad 500 km MARZNĄC!!

 

Żesz, k*wa, przez tą sklerozę to ja się kiedyś za.....bię :-) .

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ! to działa !!! świetna rzecz !!!!!!! zwłaszcza w wiosną i jesienią, w turystyce kiedy wypada jechać niezależnie od tego czy pada lub jest zimno.

Mam zamontowane jakieś taiwańskie cóś kupione na motobazarze za psie pieniądze 180złp (???), ma dwa stopnie działania. Tylko wyłącznik jakiś takiś :? .

Przy zakupie trzeba uważać na grubość kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim moto mam akcesoryjne grzanie manetek + fabryczne osłony dłoni przed wiatrem i wodą... Pomogły mi już tyle razy, że nie wyobrażam sobie, że mógłbym ich nie mieć. Pomagają nie tylko w chłodniejsze jesienne dni, ale także podczas dłuższych letnich tras w deszczu czy pokonywania górskich przełęczy.

Dla turystów gadżecik obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...