Skocz do zawartości

hałas


Cezar27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli odgłos zanika po rozłączeniu sprzęgła, znaczy się cósik tam się rzęzi w układzie sprzęgła - pytanie tylko do sali czy to tak ma być czy nie. Bo np. Bol'd'Or 'y, czyli CB 900F tak miały że kosz sprzęgłowy letko se latał i było gicio, ale o yle mię wiadomo to w CBR 600 nic nie powinno rzęzić, więc osobiście bym tam wsadził swoje łapska, co by się choć upewnić czy wszystko jest gicio, np. ułożyskowanie kosza sprzęgłowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgłosy pochodzą od kosza sprzęgłowego i nie należy się tym przejmować. No chyba że są naprawdę głośne a ktoś wcześniej już zdejmował kosz to można podejrzewać poluzowanie centralnej nakrętki.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki chłopaki. Trochę mnie pocieszyliście.

Na koniec sezonu oddaje do rutynowych regulacji więc poproszę o zajrzenie do sprzęgła.

Jeszcze jedno pytanie: mam wymienić napinacz, czy orientujecie się ile może kosztować robocizna (podobno można to w CBR samemu zrobić). I jeszcze jedno: jakie są skutki esploatowania Moto na zużytym napinaczu?

Dzięki i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie w ktm'e, na koszu sprzęgłowym mam mikroskopijne luzy, ale podobno ten rocznik tak ma

 

[ Dopisane: 19-09-2005, 23:15 ]

takie klekotanie słychac podobne do diesla na trochę szybszych obrotach

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki chłopaki. Trochę mnie pocieszyliście.  

Jakie są skutki esploatowania Moto na zużytym napinaczu?

Dzięki i pozdrawiam!!

 

A bardzo burzliwe i krótkie skutki są użytkowania zużytego napinacza :-D . Słychać głośne j*b :!: :!: :!: , a potem to już glacę do góry i wymiana pokrzywionych zaworów i ew. tłoków, czy co tam się jeszcze napatoczy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ten hałas pochodzi od łańcuszka, a nie od sprzęgła?

 

Honda CBR 600 F2 - na biegu jałowym coś rzęzi, a po włączeniu sprzęgła już nie

 

gdzie tu logika?

 

oczywiscie, ze od kosza.

 

lancuszek daje znac, ze jest zuzyty, przy przegazowkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...