Skocz do zawartości

Osłony na ręce.


wats
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zwykle liscie acerbisa, po glebach sa cale, chronia rece od galezi etc.

 

Yosarian tez juz 2 klamki polamal ale od hamulca, ja zlamalem kiedys uchwyt od klamki sprzegla, a nie klamke, droga rzecz...

 

i wtedy poluzowalem sruby, i przy glebie mi sie przestawiaja do gory i jest git ;) a Yosarian nie posluchal i znow wydal kase na klameczke :crossy:

 

handbary sa na pewno lepsze od lisci, ale ze oryginalne liscie acerbisa kupilem za 30zl na motobazarze to nie bede wybrzydzal :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz wyrznelem w dzewo kiera i złamałem klame w połowie a ostatnio wchodziłem w zaket dodałem gazu i uślizgnoł mi sie tył obruciło mnie i wywruciłem sie i wyłamało klamke przy samym końcu. Klama już zamuwiona w larssonie narazie zalozona jest polowka. Najgozej było wracać do domu. Jakieś 25 km przez las na 1 biegu wzucilem jakos 3 i sie jechało. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz za soba mam kilka klamek , i tez mysle nad jakas ochrona .

Czemu ENDURO nie polecasz handbarow w mx ?? Przeciez w mx prawdopodobieństwo gleby jst duzo wieksze niz w enduro . I niektorzy zawodnicy uzywaja tego typu ochrony , ja jak juz to bym kupil listki . Sam Everts lata z Listkami . A Pastrana wydaje mi sie ze ma listki a nie handbay .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze Metzger ma bodajze handbary....

 

ogolnie to handbary i listki dobra rzecz, tylko trzeba kupic dobrej firmy, nie jakies podroby, najlepsze to sa zapewne handbary z wspocnieniem aluminiowym, bo liscie to chronia przed galeziami, wiatrem etc.

 

na zdrowiu sie nie oszczedza jednym zdaniem mowiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś takie osłony ? http://allegro.pl/show_item.php?item=63050620 są identyczne jak polisport i występują w cenach 100-200zł .

 

 

Ja mam tej firmy tylko że ze wzmocnieniami listwą aluminiową.

A dokładnie takie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=63050622

 

Narazie sprawują się rewelacyjnie, gleba w terenie nie robi na nich wrażenia.

Wyglebiłem się również na asfalcie to się tylko lekko przytarły, prawie nie ma śladu więc sądzę że za taką kase to się opłacało, ja dałem 140zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...