Skocz do zawartości

Osłony na ręce.


wats
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

140zł do dosyć mało... można wiedzieć gdzie tyle kosztują ? Chętnie bym je zakupił

 

 

Kupiłem na bajzlu Warszawskim.

 

 

ja odradzam z aluminium' date=' po kontakcie z drzewem mogą przytrzasnąc łape i bez piły się nie obejdzie' date='[/quote'']

 

Heh, ile znasz ludzi z poobcinanymi palcami przez handbary, bo ja żadnego.

Ta listwa ma grubość ok 1 cm i jest specjalnie hartowana, skoro nie robią z listwą stalową to coś musi w tym być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu widziałem taką sytuacje, koleś o drzewo zachaczył, prawie godzine miał łape przytrzaśniętą hanbarem, z 20 min gościa uspokajali żeby się nie wiercił

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu widziałem taką sytuacje' date=' koleś o drzewo zachaczył, prawie godzine miał łape przytrzaśniętą hanbarem, z 20 min gościa uspokajali żeby się nie wiercił[/quote']

to pewnie byly wzmacniane handbary, bo takie normalne plastiki by poprostu pekly i nie bylo by takiego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu widziałem taką sytuacje' date=' koleś o drzewo zachaczył, prawie godzine miał łape przytrzaśniętą hanbarem, z 20 min gościa uspokajali żeby się nie wiercił[/quote']

 

Auć :? Ja niestety jezdze sam wiec jakie byście polecali ? Bo raaczej małe prawdopodobioeństwo że zaklinuje ręke w handbarach ale zawsze jakis % jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu widziałem taką sytuacje' date=' koleś o drzewo zachaczył' date=' prawie godzine miał łape przytrzaśniętą hanbarem, z 20 min gościa uspokajali żeby się nie wiercił[/quote'']

 

Auć :? Ja niestety jezdze sam wiec jakie byście polecali ? Bo raaczej małe prawdopodobioeństwo że zaklinuje ręke w handbarach ale zawsze jakis % jest

 

Ja Ci polecam Plastikowe Handbary(nie wzmacniane),Acerbisa,Ufo,Polisporta - zalezy jak tam Twoje fundusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wzmacniane handbry i sa bardzo dobre...

Zaliczylem kilka gleb i nic sie nie stalo tylko sie troche do gory podniosly, poniewaz nigdy nie przykrecam ich na maksa jak sie tylko da...

No ja mamm taka zasade ze przy glebie staram sie odskoczyc od motoru czy jak to nazwac zeby mi sie nic stalo tylko motorowi... Wole ja byc caly bo klamke albo lampe kupie a ze zdrowiem to roznie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...