Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie 110 ale sie okaze jak zamowiony naped przyjdzie do mnie - tez mam takie zebatki :wink:

 

Cześć

Pewnie, że można :lalag: Nieskromnie się pochwalę:

http://suzuki.dr.350.in.action.patrz.pl/

 

Gajep

 

Mam jeszcze pytanie techniczne, a mianowicie: ile ogniw powinien mieć łańcuch, kiedy z przodu mam 14 a z tyłu 48 zębów?

 

Gajep

Gajep,co masz za owiewke z lampa ,bo ladnie wyglada porownujac do seryjnej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Wg mnie 110 ale sie okaze jak zamowiony naped przyjdzie do mnie - tez mam takie zebatki :icon_biggrin:

Gajep,co masz za owiewke z lampa ,bo ladnie wyglada porownujac do seryjnej :banghead:

 

Co do owiewki to nie wiem? :icon_biggrin:

Zmieniłem właśnie konfiguracjeę zembatek z 13/43 na 14/48. Zastanawiam się jaka będzie różnica?

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z zagorzałych fanów będzie w stanie mi pomóc w nabyciu kartera, wałka zdawczego skrzyni i "blaszki" widocznej na pierwszym zdjęciu. [....cut....]

 

 

Cześć,

 

Ja mam całego DR 350 na części, silnik sprzedaje też na części, więc mam kartery (wygladaja na całe , ale na pewno zanim CI wyśle to je rozłożę do końca , tak żebyś mogłbyć pewien, że są całe. Skrzynie też mam, więc NO PROBLEM. Myślę , ze co do ceny się dogadamy.

 

Oczywiście jakby ktoś inny czegoś potrzebował to zapraszam : [email protected] , albo GG:9385762

 

Pozdrawiam

Artur

Edytowane przez Gadimex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję dr'ki 350 rocznik od 93'.

Mam na ten cel około 5500 zł :icon_exclaim:

Jeżeli ktoś może mi polecić jakieś moto i jest pewny, że to nie mina, to prosiłbym o kontakt ze mną :wink: .

Jestem zdecydowany na zakup, więc jak wszystko będzie ok to wsiadam w samochód i jestem następnego dnia z kasą. :cool:

Ale jeżeli ktoś mi opchnie minę :evil: to mu tak obsmaruję dupę na forum, że mu będzie wstyd kompa odpalać :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam :flesje:

 

 

Witam

 

Poszukuję dr'ki 350 rocznik od 93'.

Mam na ten cel około 5500 zł :icon_mrgreen:

Jeżeli ktoś może mi polecić jakieś moto i jest pewny, że to nie mina, to prosiłbym o kontakt ze mną :crossy: .

Jestem zdecydowany na zakup, więc jak wszystko będzie ok to wsiadam w samochód i jestem następnego dnia z kasą. :cool:

Ale jeżeli ktoś mi opchnie minę :evil: to mu tak obsmaruję dupę na forum, że mu będzie wstyd kompa odpalać :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz lit po takim opisie watpie aby ktos ci cos doradzał. :( ja sprzedawałem dr i byłem pewien ze jest ok tylko do wymiany rozrzad...klient który przyjechał ogladnac tez tak stwierdził i zakupił.a pózniej okazało sie ze jest pekniety wałek,łancuszek i głowica :banghead: tez obsmarowal mnie na forum lecz sam stwierdził ze faktycznie nic nie wskazywało na taka mine.jezeli masz 5500 to rocznik 91-93 wiec na enduro 16 letnie nikt nie da gwarancji,ja zakupiłem teraz 2 letnia wr250 a o gwarancji nie było mowy a co dopiero motor 16 lat,kto ci zapewni ze jest igła :banghead: :cool: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz lit po takim opisie watpie aby ktos ci cos doradzał. :( ja sprzedawałem dr i byłem pewien ze jest ok tylko do wymiany rozrzad...klient który przyjechał ogladnac tez tak stwierdził i zakupił.a pózniej okazało sie ze jest pekniety wałek,łancuszek i głowica :banghead: tez obsmarowal mnie na forum lecz sam stwierdził ze faktycznie nic nie wskazywało na taka mine.jezeli masz 5500 to rocznik 91-93 wiec na enduro 16 letnie nikt nie da gwarancji,ja zakupiłem teraz 2 letnia wr250 a o gwarancji nie było mowy a co dopiero motor 16 lat,kto ci zapewni ze jest igła :banghead: :cool: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po mojej przerwie. Wracam z dobra nowiną!!!! Dzis sprzedałem Yamahe DT i wczoraj byłem w Złotowie oglądać DR 350 i dzis już jestem jej właścicielem. Normalnie nie moge sam uwierzyć. Stoi w garażu Dr 350!!!! Szok!! Jak dla mnie:P. NAprawde sprzet jest zajebisty. Jak bede miałe neta to dam foty, bo narazie mam awarie i jestem dorywczo na Dial-up.

 

Pozdrawiam wszystkich Dr-owców i nie tylko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po mojej przerwie. Wracam z dobra nowiną!!!! Dzis sprzedałem Yamahe DT i wczoraj byłem w Złotowie oglądać DR 350 i dzis już jestem jej właścicielem. Normalnie nie moge sam uwierzyć. Stoi w garażu Dr 350!!!! Szok!! Jak dla mnie:P. NAprawde sprzet jest zajebisty. Jak bede miałe neta to dam foty, bo narazie mam awarie i jestem dorywczo na Dial-up.

 

Pozdrawiam wszystkich Dr-owców i nie tylko!!!!

 

Hehe,dobry sprzet,wlasnie z kumplem rozmawialem jak byl w drodze do Ciebie z Dr'ka :)

Tylko poratuj szybko ten wydech,bo szkoda,zeby go ruda do konca zrzarla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po mojej przerwie. Wracam z dobra nowiną!!!! Dzis sprzedałem Yamahe DT i wczoraj byłem w Złotowie oglądać DR 350 i dzis już jestem jej właścicielem. Normalnie nie moge sam uwierzyć. Stoi w garażu Dr 350!!!! Szok!! Jak dla mnie:P. NAprawde sprzet jest zajebisty. Jak bede miałe neta to dam foty, bo narazie mam awarie i jestem dorywczo na Dial-up.

 

Pozdrawiam wszystkich Dr-owców i nie tylko!!!!

Ta wersja i ten rok co moja :biggrin: Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee..... ja nie mówię, że chcę 16-letniej igiełki z przebiegiem 100km, nie śmiganą po lesie, od dziadziusia jeżdżącego nią tylko do sklepu, asfaltem.... ;)

 

nie chcę czegoś co jest zakatowane prawie na śmierć, leje z każdego otworu i nadaje się tylko na złom, a w opisie jest napisane, że stan igła, bo nie mam czasu ani kasy aby jechać przez pół Polski (albo i więcej) i nie wysiadając z samochodu stwierdzić, że to ewidentna mina. :)

 

wiadomo, że nie chcę gwarancji na leciwy motocykl, chcę sprzęta , który ktoś szanował i chce go sprzedać komuś kto będzie nadal to robił.

 

po wyliczeniach, wyrzeczeniach mam około 6000 zł :clap:

 

pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...