Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,rozebralem dzis przod moto,zdjalem owiewke w celu poszukiwania przerywacza kierunkow, i chyba go wogole nie miam bo mam jakas kostke wolna w ksztalcie litery L...mozecie mi powiedziec czy to wlasnie jest kostka od przerywacza i czy ma ktos z was przerywacz na zbyciu bo chyba szukam :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

od niedawna użytkuje DR350 i mam pewnien nietypowy problem: DRka ...przepala mi spodnie :biggrin: nad butami.Brat ma to samo.Wiadomo ze to od kolektora,ale jak temu zaradzic??Da sie kupić jakąś dłuższą osłonę?

Edytowane przez ironh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich DR-owców:D:D :notworthy:

Jako ze pusto w tym temacie cosik napisze, a mianowicie wkocnu pomalowalem wydech w mojej DR, wyglada pieknie. Jezeli bede mial czas to porobie kilka fotek i wrzuce... A przez ta przerwe co forum nie dzialalo, doszlo jakis wlascicieli tych pieknych sprzetow jakimi sa DR 350??

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urban - moze przyjedziesz jutro do piły na poligon byly pojezdzic?? Ja sie wybieram

 

Urban - moze przyjedziesz jutro do piły na poligon byly pojezdzic?? Ja sie wybieram

 

Dopiero teraz przeczytalem Twojego posta, a co do smigania do Pily to nie ma szans bo mi rodzice nie pozwalaja. I tak cud ze wogole w naszym tereni smigam. Bo te nasze gory to oblatuje sobie, ale tez mialem problem z policja i miesiac nie jezdzilem, wiec poki prawka nie ma to zadnych wypadow dalej nie bedzie:/ Jak zdam to sie odezwe, a ze beda wakacje to sie polata.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie do was natury technicznej.Mam problem z zaworami,wyreguluje je,odpalam motor i jest cisza,nie slychac cykania zaworow,przejade ok 20-30 km i znowu slychac cykanie zaworow,przejezdzam ok 100 km i mocno juz stukaja wiec znowu regulacja(oczywiscie na zimnym silniku) i tylko wydechowe maja luz,wiec je reguluje,odpalam i znowu cisza,i tak problem juz mi sie 3 raz powtarza:( Nie wiem co jest grane..?? czy moze miec wplyw zbyt slabe przykrecanie nakretek kontrujacych??czy moze cos innego,prosze o jakas rade co zrobic zeby bylo ok bo juz nic mi do glowy nie przychodzi..??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ciekawe zjawisko masz kordek, spróbuj mocniej dokrecic nakretki kontrujace, a jezeli nie pomoze, to moze walek zjada dzwigienki lub na odwrót. bys musial zwalic pokrywe walka ta duza i zobaczyc co jest nie tak, a cos jest i moze byc nieciekawie. Moze masz juz walek wytarty i puka, wiec regeneracja Swiatek Bydgoszcz wita. To taki maly zarcik na ponury problem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...