Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

nic sie nie zmienilo, plywak byl na miejscu. Wiem, ze to kopresja :notworthy:

ale wczesniej tak nie mialem, po przycisknieciu dekompresatora i jego odskoczeniu nie bylo problemow, kopniecie bylo plynne, teraz sie zacina w polowie... czasami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Mam problem z gaznikiem w suzuki dr 350N (gaznik mechaniczny TM33). Kiedy jade i zmniejsze obroty manetka obroty raz sie zatrzymuja na przypuscmy (niemam obrotomieza ) na 2000 a jak troche poruszam manetka to spadaja na 1500. na biegu jalowym motor pracuje ladnie i dopuki nienastapi momemnt "przyduszenia" i puznieja znowu popracuje z 2min. ładnie. Za pomoc wielkie dzieki pozdro 350 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie bedzie problemow zeby do DR'ki wsadzic Michelina rozmiar 140?

 

 

Witaj.ale to bedzie tylko ładnie wyglądać!.Ale moto ucierpi na mocy przy tym.cięzej o wiele w terenie będzie ci sie śmigac.

 

 

 

 

 

 

Pamiętacie jak obiecałem dać fotki swego moto?nie mam ich jeszcze ale znalazłem aukcje z moto takim samym jaki ja mam(tylko moj jest z 96r)

Post tyczy sie pytania o rużnice pomiędzy zwykłym dr 350 a dr 350sh. Może wkoncu ktos mi powie rużnice!!

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M484786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.ale to bedzie tylko ładnie wyglądać!.Ale moto ucierpi na mocy przy tym.cięzej o wiele w terenie będzie ci sie śmigac.

 

Na mocy do na pewno nie ucierpi tak bardzo. Na takiej oponce bedzie sie lepiej wbijac pod gorki i na kolo stawiac :) Najlepiej byolby zmierzyc odstep w wachaczu chociaz ja mam 120 i szczerze powiedziawszy wiecej bym chyba nie zalozyl... POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak dokońca. Bo wymiar opony podany jest w mm. Ale szerokość opony zmienia się po założeniu na feglę i tutaj felga feldze nierówna:P Kupiłem kiedyś do DT 80 Mitasa 130 i myślałem że nie wejdzie jak mi ja przywieźli taka szeroka była, po założeniu na feglę się zwężyła i wyglądała jak 100 a taką wczesniej miałem. Dlatego wszystko zależy od szerokości felgi. A wymiary opony raczej są zawsze takie same dla każdej opony, no może zależy od wysokości kostki itp, ale różnice powinny być nie wielkie.

 

EDIT:

Aha co do tych klocków. Ja mam w DR założyłem Ferodo OFF Road. Mogę powiedzieć żę hamulec jest, ale piszczą jak stare ku*wy. Już mnie to denerwuje, ale z drugiej strony jak mam zmieniąc klocki każde błotko. Gadałem kiedyś z kolesiem co lata na EXC 450 i mówił że kiedyś przód i tył zjechał w 2 godziny na jakimś torze mokrym. Teraz założył twarde, piszczą jak metal o mteal, ale sie nie ścierają tak szybko. Może to i dobrze.

 

Pozdrawiam

urban

Edytowane przez urban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wracam do mojego problemu.

Byłem przed chwila przy motorze, probowalem go kopnąć i co stwierdzam? Brak kompresji. kick-starterem kopie jak nozka od simsona. Bez uzywania dekompresatora. Prawie zadnego oporu nie bylo? co sie moglo stac. Przypominam moto nie pali w wyniku wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wracam do mojego problemu.

Byłem przed chwila przy motorze, probowalem go kopnąć i co stwierdzam? Brak kompresji. kick-starterem kopie jak nozka od simsona. Bez uzywania dekompresatora. Prawie zadnego oporu nie bylo? co sie moglo stac. Przypominam moto nie pali w wyniku wypadku.

 

A linka od dekompresatora ci sie nie zaciela lub urawala? Probowales na pycha odpalic?

 

 

Ma ktos z was doswiadczenie z montowaniem dzwigienek KOUBA?

http://www.koubalink.com/

Jak myslicie, czy podwyzszenie motocykla przy ich pomocy moze byc rozwiazaniem problemu "padnietego" SHC i przyglebowaniu motocykla?

Z gory dzieki za wszystkie uwagi:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A linka od dekompresatora ci sie nie zaciela lub urawala? Probowales na pycha odpalic?

 

nic sie nie zacieło ani nie urwalo, bo dekompresator odskakuje. nie pchałem go bo sam nie dam rady... a gorke mam daleeeeeeeeeeeeeeko od domu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nic sie nie zacieło ani nie urwalo, bo dekompresator odskakuje. nie pchałem go bo sam nie dam rady... a gorke mam daleeeeeeeeeeeeeeko od domu :notworthy:

 

Sprawdz luzy zaworowe - u mnie zawory wydechowe byly calkowicie domkniete. Tylko na cieplym lapal kompresje. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...