Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Ta dr250 to niezłe rozwiązanie :icon_mrgreen: Cenowo to wychodzi około 5500zl za zarejestrowane moto z 95r. Stan jak nowka bo servisowany u autoryzowanego dealera/mechanika.

Jak cos bede wiedzial to napisze.

Ewentualnie czekam na Wasze opinie potencjalnych znawców i posiadaczy :evil:

pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dr250 to niezłe rozwiązanie :) Cenowo to wychodzi około 5500zl za zarejestrowane moto z 95r. Stan jak nowka bo servisowany u autoryzowanego dealera/mechanika.

Jak cos bede wiedzial to napisze.

Ewentualnie czekam na Wasze opinie potencjalnych znawców i posiadaczy :)

pozdrawiam ;-)

Ja DR 250 bym nigdy nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń to co napisałeś!

Jeździłeś na takim moto?

Masz jakies doswiadczenie z tym modelem?

Znajomy był kiedyś odlądać bo dobra cana była. Jak wrócił powiedział, że różnica w mocy miedzy 350 jest spora. Pozatym model mało spotykany, ciekawe jak będzie z częściami. Oczywiście motocykla nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak tutaj sie wetkne z tym ale znajomym zwedzono motocykle. Nizej podaje info:

 

YAMAHA XT 500

rok 1985

nr rej.ZS 4059

nr ramy 1U6202037

nr silnika taki sam jak na ramie

zdjecie http://www.bikepics.com/pictures/718271/

 

SUZUKI DR 350

nr rej. ZS 3772, takie żółto białe coś na kostkach:

zdjęcie http://www.bikepics.com/pictures/603815/

 

Skradzione w Szczecinie

 

Za wszelkie info z gory dziekuje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla fanow DRy polecam wejsc na www.bikepics.com

DR 650 no i na dodatek Polak jako rider

Miałem okazje być przytych ewolucjach, może i ja to zdjęcie robiłem :icon_exclaim:. Bylismy na wyprawie wzdłuż wsiły. To kumpel Rafał na DR 650 RE. DR to prawdziwa orka. Wiecej zdjęc na priv :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii DR 250 ...to ja bym go nie kupil , ale DRZ 250 (dostepny w USA rzeczywisty nastepca DR 350) to chyba bym sie skusil.

 

Mocny, bez chlodnic, z elektrycznym rozrusznikiem i kopniakiem , ponad 25 KM .... wszyscy chwala.

 

Takie 250 zadzwiająco dzielnie radzą sobie w górach ...

 

No , ale coż ..może kiedyś się uda zaprosić DRZ 250 do mojego garażu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DR 350S z 1993r. Motorek super. Silnik chodzi, cicho, równo, bez rzadnych stuków, puków itp. nie dymi, ładnie sie wkręca na obroty. Jakieś 1tys. km temu po regulacjach. Zauważyłem tylko jeden dziwny objaw, najbardziej słyszalny po ostrym rozgrzaniu silnika. Najwyraźniej słychać przy schodzeniu z obrotów. Roznosi się dziwny szum, który maleje wraz ze spadkiem obrotów. Dzwięk jest podobny do wywalonego łożyska w kole. O co może biegać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mam pytanie: po co w rolgazie w DRce jest druga linka do 'odbijania' gazu?? Przeciez to koleczko w gazniku samo powraca i nie potrzebuje tej linki :/ Macie jakies pomysly?? Interesuje mnie to bo musze zmienic linke od gazu bo mi pekla i mysle ze potrzebna mi jest tylko jedna :icon_biggrin: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...