Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Elo.

Moja na przełożeniu 13-45 i kapciu 120 z tyłu pali od 4 do 6-7L jak ganiam z quadami....ale z nimi wiadomo-ogień z dupy. Zależy też od terenu im teren cięższy tym spalanie większe.

Gaźnik mam ustawiony jak Pan Bóg przykazał :icon_mrgreen:

Filtr zawsze czysty itd...

A manetka zawsze do oporu...

Łańcuch O-Ringowy...

 

yo

Edytowane przez superfastmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomóżcie mi znaleźć linke od gazu do Deerki bo sie zerwała, ta która "ciągnie" przepustnice i nie mam gdzie tego dostać. Wiem że na allegro są nowe, ale po pierwsze 130 zł to chora cena, a po drugie w zestawie są dwie a mi potrzebna tylko jedna.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

Moja na przełożeniu 13-45 i kapciu 120 z tyłu pali od 4 do 6-7L jak ganiam z quadami....ale z nimi wiadomo-ogień z dupy. Zależy też od terenu im teren cięższy tym spalanie większe.

Gaźnik mam ustawiony jak Pan Bóg przykazał :icon_mrgreen:

Filtr zawsze czysty itd...

A manetka zawsze do oporu...

Łańcuch O-Ringowy...

 

yo

 

No my po lesie ganiamy, praktycznie też ciagle gaz do pełna, częste redukcje itd. Ale myślałem ze jak na 4T to mniej spali, a to chlapie trochę mniej niż DT 125 :icon_evil:

 

Trajka, wiem ze gdzieś dorabiają linki, ale niewiem, musiał byś poszukac dokładniej na forum. Poszukaj też w sklepach motocyklowych, moze wyrwiesz gdzieś taniej. Albo zwyczajnie używaną w dobrym stanie za kilka dyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem !

Podczas zmiany łańcuszka rozrządu przez przypadek ułamałem 1 ząbek w zębatce napędzającej pompę oleju.Jakbyście mogli mi pomóc taką dostać(w ludzkich pieniądzach) to będę bardzo wdzięczny.

W 1 sklepie pytałem o nową to powiedzieli mi 150zł :|

 

pozdro

lesie ganiamy, praktycznie też ciagle gaz do pełna, częste redukcje itd. Ale myślałem ze jak na 4T to mniej spali, a to chlapie trochę mniej niż DT 125 icon_evil.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź firme w swojej okolicy gdzie dorabiaja linki np ja tutaj

http://www.konsor.pl/ dorabiałem linkę do dekompresatora zapłaciłem 20 zł Dajesz im stara na wzór a oni ci dorobią nowa:)

 

Kolego ale ja nie szukam linki tylko zębatki :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pomóżcie mi znaleźć linke od gazu do Deerki bo sie zerwała, ta która "ciągnie" przepustnice i nie mam gdzie tego dostać. Wiem że na allegro są nowe, ale po pierwsze 130 zł to chora cena, a po drugie w zestawie są dwie a mi potrzebna tylko jedna.

 

Pozdro

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=3298 Polecam,kasa niewielka...

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zestaw i nie polecam, jest tam tylko kilka końcówek, żeby cos z nimi zrobić to trzeba i tak pokombinować a jak linka ma być zrobiona porządnie to bez takich kombinacji. Taki zestaw może się przydać w dalszej podróży na wypadek zerwania linki alby dojechać do domu itp, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zębatkę musiałem zamówić w polAndPosition za 150zł! ;((((

Jakoś jeździć trzeba.

A przy okazji pochwalę się ostatnim zakupem(w sumie już z 2 miechy temu),a mianowicie wydechem przelotowym FMF dedykowanym do DR 350 ;)

Jest CHOLERNIE głośny i chodzi jak rasowy enduracz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolfik, ja mialem podobno sytuacje. Paliwo w oleju co doprowadzilo do zatarcia glowicy.

Co sie okazalo, poprzedni wlasciciel grzebal cos w gazniku, niestety dokladnie teraz nie pamietam ale moze mechanik bedzie wiec go wypytam. W gazniku bodajze jest taka gumowa membrana i przy niej bylo majstrowane... w kazdym badz razie paliwo jakims cudem dostawalo sie do obiegu z olejem, mieszalo sie - olej sie rozrzedził, stracil swoje wlasciwosci i koniec jazdy...

Wypytam o co dokladnie chodzilo i dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...