Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Moto sprzedane, mam jeszcze kompletną głowicę, którą kupiłem w USA "na zapas" ale się nie przydała, jest w super stanie, więcej info na priv, pozdrawiam.

Łał, no nieźle, tyle kasy a tak szybko poszło, jestem w szoku naprawdę. A ile cenisz za tą głowice?? Tak z ciekawości zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Gdzie kupić ślizg łańucha napędowego, lub jego zamiennik?

Nie wiecie czy UFO lub inna firma robi takowe, czy tylko oryginał, kóry pewnie będzie kosztował tyle co jego waga w złocie :evil:

 

yo

Zerknij tutaj. Może koleś ma jeszcze ten ślizg, który widać na fotkach. Ja od niego właśnie kupiłem zestaw kół :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile poszla jeśli można wiedzieć? Co planujesz teraz kupić?

5700

 

Łał, no nieźle, tyle kasy a tak szybko poszło, jestem w szoku naprawdę. A ile cenisz za tą głowice?? Tak z ciekawości zapytam.

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=611563301

 

pzdr

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tutaj. Może koleś ma jeszcze ten ślizg, który widać na fotkach. Ja od niego właśnie kupiłem zestaw kół :biggrin:

 

 

 

Dzięki za odzew-dzwoniłem, niestety ślizg jest psu w dupę.

Ktoś ma jakieś propozycje?

 

 

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam na zbyciu:

Tłumik zdemontowany z mojej DR-ki ( wymiana na SPES-a).

Stan dobry,nie spawany,nie cięty i nie przerabiany,normalne slady korozji jak na kazdym wykonanym z czarnej stali.

Brak obejmy i uszczelnienia kielicha.

cena 150,00 pln + ewentualne koszta wysyłki.

Odbiór własny -Katowice

kontakt W;[email protected], tel 509 485 492

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew-dzwoniłem, niestety ślizg jest psu w dupę.

Ktoś ma jakieś propozycje?

yo

Ja mam slizg na wahacz pod łańcuch napędowy oryginalny suzuki nowy, dalem za niego 120 zł i tyle chcial bym dostać za niego :biggrin:

Edytowane przez marekkkk3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy DRowcy,

 

czy ktoś z was byłby tak uprzejmy, zmierzył i podał wymiary reflektora z drki? Chodzi o szerokość i wysokość szkła. Wersja S '92 (bo być może były jakieś zmiany). Próbuje dojść, która z 2 części (lampa czy czacha) jest nie od tego modelu. Kupiłem obie rzeczy u gościa (klik) ale reflektor ma sporo luzu w owiewce, mniej więcej 10 mm z każdej strony. Na bikepicsie za to niektóre egzemplarze mają lekki luz, a inne żadnego.

 

BTW. jak ktoś ma na sprzedaż oryginalny kompletny reflektor (najlepiej ze stelażem) to poproszę o info na pw, bo ten, który ja kupiłem okazał się prawie złomem - pordzewiały odbłyśnik, wygięte śruby regulacyjne. Przy okazji nie polecam gościa z ogłoszenia, francuz jakiś, nie podał szczegółów lampy, kręci, jak chciałem wymienić to mówił, że mam zadzwonić na drugi dzień i zapytać, bo już będzie wiedział. Na drugi dzień miał wyłączony telefon. Epic fail.

 

Dzięki z góry za pomoc! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli coś z moją lampą jest nie halo, bo ma 165x105 mm i śmiesznie wygląda to w owiewce. Szkoda, że świecidło z poczciwego 126p nie pasuje (10 mm za dużo z każdej strony), bo byłby to ideał, a lampa taka kosztuje nowa kilkanaście złociszy.

Edytowane przez L0nger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do wymiany łańcuszka rozrządu.

Z tego co mi wszyscy radzą to brać DiD'a ale jest jedno małe ale,bo podobno ciężko wyrwać orginał.

Powie może ktoś coś o tym sprzedającym?

http://www.allegro.pl/item615967422_orygin...od_dealera.html

 

I 2 pytanie:jak go wymienić ? Może spróbuję bez żadnych instrukcji ale wolałbym wiedzieć co nieco jak to zrobić już przed rozebraniem.W mojej (niby obszernej) serwisówce nie raczyli tego opisac,

z góry dzięki i pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się do wymiany łańcuszka rozrządu.

Z tego co mi wszyscy radzą to brać DiD'a ale jest jedno małe ale,bo podobno ciężko wyrwać orginał.

Powie może ktoś coś o tym sprzedającym?

http://www.allegro.pl/item615967422_orygin...od_dealera.html

 

I 2 pytanie:jak go wymienić ? Może spróbuję bez żadnych instrukcji ale wolałbym wiedzieć co nieco jak to zrobić już przed rozebraniem.W mojej (niby obszernej) serwisówce nie raczyli tego opisac,

z góry dzięki i pozdro !

Co do sprzedającego to ja kupowałem u niech przewody hamulcowe i wszystko ok :cool:

A co do wymiany łańcuszka to spuszczasz olej, ściągasz siedzenie bak pokrywe zaworow, prawy dekiel (od strony sprzęgła) odkręcasz sprzęgło, potem odkręcasz napinacz, zebatke, sprawdzasz stan ślizgów i napinacza, ściągasz łańcuszek tylko najlepiej jak by nowy byl juz zakuty. I potem dalej jest wszystko w serwisowce (ustawic na znakach ....), trzeba zabezpieczyć sruby klejem te przy zebatce i ta na dole tez (ta z lewym gwintem) i dobrze by było dać nowa podkladke zaginana takze i pod sprzeglo chyba ze pierwszy raz bedzie rozkrecane to nie trzeba. Pasuje miec nowa uszczelka dekla sprzęgłowego. A pokrywę zaworów składa sie na sylikonie. później możesz od razu sprawdzić luz zaworowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada Ktoś manuala ale zwykłego a nie tego naprawczego(pl) ? Potrzebna mi jest konkretnie strona z rozpisaną całą instalacją elektryczną (obrotomierz nie działa i kontrolka luzu) i ogólnie troszkę niemiec instalacje popsuł...

 

Był bym wdzięczny

pzdr.

Edytowane przez Korsaz

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...