Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja tez kupilem dr u Buliego a jak sie spisze to wszystko okaze sie w nowym sezonie:icon_razz: Wizualnie moja nawet nawet wyglada no i ten wydziorek i jego dzwiek ehhh :banghead: Buli z kad ty bierzesz te motorki ??? Dlugo juz je tak sprowadzasz? A i dzieki za zadupek

Pozdrawiem i nie moge sie doczekac na leprza pogode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

 

Dziś rozebrałem moją DR dalej w celu wyjęcia tego łąńcuszka rozrządu, bo na dniach może wałek będzie i zrobił się problem. Chciałem odkręcić koło zębate na wale korbowym i pękł mi jeden ząb od koła pompy oleju. Dać zrobić nową zebatkę? czy to będzie chodzić? A i jeszcze kiedyś był temat o luźnej śrubie od automatu biegowego, u mnie też jest ona luźna, na szczęście zdążyłem do rozebrać i teraz sobie dokręcę na klej. W jaki sposób odkręcić to koło aby czegoś nie popsuć??

 

Pozdro Szczęśliwego Nowego

urban

 

EDIT:

Czy 200zł za zębatkę to nie jest trochę dużo???? Orientuje się ktoś ile kosztuje nowa??

Edytowane przez urban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

 

Dziś rozebrałem moją DR dalej w celu wyjęcia tego łąńcuszka rozrządu, bo na dniach może wałek będzie i zrobił się problem. Chciałem odkręcić koło zębate na wale korbowym i pękł mi jeden ząb od koła pompy oleju. Dać zrobić nową zebatkę? czy to będzie chodzić? A i jeszcze kiedyś był temat o luźnej śrubie od automatu biegowego, u mnie też jest ona luźna, na szczęście zdążyłem do rozebrać i teraz sobie dokręcę na klej. W jaki sposób odkręcić to koło aby czegoś nie popsuć??

 

Pozdro Szczęśliwego Nowego

urban

 

EDIT:

Czy 200zł za zębatkę to nie jest trochę dużo???? Orientuje się ktoś ile kosztuje nowa??

Dopiero co zmieniałem w swoim łańcuch, to wiem o co chodzi, na wale jest lewy gwint i najlepiej zablokować wał wykorzystując nakrętkę na kole zamachowym ( prawy gwint ), gdy będziesz odkręcał tą zębatkę to nakrętka na kole będzie się dokręcała, gorzej gdy to będziesz składał bo się będzie, luzować ale ta nakrętka jest dociągnięta na większy moment i nie powinna się odkręcić, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zmieniałem w swoim łańcuch, to wiem o co chodzi, na wale jest lewy gwint i najlepiej zablokować wał wykorzystując nakrętkę na kole zamachowym ( prawy gwint ), gdy będziesz odkręcał tą zębatkę to nakrętka na kole będzie się dokręcała, gorzej gdy to będziesz składał bo się będzie, luzować ale ta nakrętka jest dociągnięta na większy moment i nie powinna się odkręcić, pozdro.

 

Teraz mi sie przypomniało. A miałeś tak, że nakrętka na koszu sprzęłowym była luźna?? NO trzymała ją ta blaszka zabezpieczająca, ale dało się kręcić ręką. Ktoś tak miał??

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi sie przypomniało. A miałeś tak, że nakrętka na koszu sprzęłowym była luźna?? NO trzymała ją ta blaszka zabezpieczająca, ale dało się kręcić ręką. Ktoś tak miał??

 

Pozdro

urban

Aż tak luźna nie była ale była dosyć lekko przykręcona, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Mój problem z zębatką rozwiązany. Koleś z allegro chciał 200zł plus koszt wysyłki za używaną. Pech chciał że dostałem ochotę na napisanie maila do POLandPosition ile u nich kosztuje.W opdowiedzi otrzymałem cenę 130 ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA NOWĄ! No i oczywiście od ręki dziś zamówiłem. Za 4 dni będzie. Chciałbym wam powiedzieć żę trzeba uważać na allegro i najpierw zapytać o nowy orginał niż kupować stare "gówno"... Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od listopada stalem sie nowym uzytkownikiem Suzuki Dr350 91r.

Kupilem ja od kolegi ktory dal mi sie przejechac i nie moglem sie powstrzymac zeby takowej nie nabyc.

Wersja teoretycznie przywieziona z Belgii na upsach.

Stan wskazuje na uzywanie jej w terenie :biggrin: aczkolwiek byla rozebrana do ostatniej srubki, rama wypiaskowana pomalowana oraz silnik wyremontowany.W zasadzie to tyle...

 

1.Chcialbym zakupic nowa klamke od hamulca przedniego ? mozna takowa dostac ?(przeszukalem sklepy, allegro,i nic :icon_evil:.

2.Mozna dostac do Dr sprzeglo hydrauliczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od listopada stalem sie nowym uzytkownikiem Suzuki Dr350 91r.

Kupilem ja od kolegi ktory dal mi sie przejechac i nie moglem sie powstrzymac zeby takowej nie nabyc.

Wersja teoretycznie przywieziona z Belgii na upsach.

Stan wskazuje na uzywanie jej w terenie :icon_evil: aczkolwiek byla rozebrana do ostatniej srubki, rama wypiaskowana pomalowana oraz silnik wyremontowany.W zasadzie to tyle...

 

1.Chcialbym zakupic nowa klamke od hamulca przedniego ? mozna takowa dostac ?(przeszukalem sklepy, allegro,i nic :(.

2.Mozna dostac do Dr sprzeglo hydrauliczne ?

Klamke napewno dostaniesz u Olka a co do sprzęgła to nie mam pojęcia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek rozumiem ze to forumowicz. W razie czego jakby kto mial to zachetnie zakupie.

Co do sprzegla to widzialem na stronie ze mozna sobie zalozyc, tylko z zadnych polskich stron nie moglem znalesc tego ustrojstwa.

 

...

Jak wam odpalaja Dr w taki mroz jaki jest teraz (umnie -10) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do kolegi o nicku GADIMEX.

Sadze, ze moze on posiadac to co bedzie Cie interesowalo (ogolnie zwykle ma czesci do suzuki DR 350, a jesli nie on to jego kolega, do ktorego z pewnoscia z checia poda numer :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...