Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka kiere kupic do DRa?? Prosze o jakies uniwersalne rozmiary bo sie na tym nie znam :D POZDRO

 

ja mam taka http://moto.allegro.pl/item210221923_kiero..._5_kolorow.html

zlotą, zajebiscie wyglada na motorze, tylko jest troche za niska (przynajmniej dla mnie), i musialem jeszcze kupic podwyzszenia (3cm). To jest moja druga kiera, bo pierwsza pogielem na drzewie :P

Pasuje do osłon czarnych oslon na rece Acrebisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem: naciskam na kierownice moto z zahamowanym przednim kołem i słysze stuki w przednim zawiasie. Dodam tylko że moja Dr'ka to wersja S, a zawieszenie nie posiada żadnych wycieków. Co może być uszkodzone, czy jest to coś poważnego?

Z góry dzięki za info

Pozdro

 

A jestes pewny ze ze stanem oleju wszystko w porzadku? Mnie tez ostatnio stukalo konkretnie w USD i po uzupelnieniu problem zniknal.

 

ja mam taka http://moto.allegro.pl/item210221923_kiero..._5_kolorow.html

zlotą, zajebiscie wyglada na motorze, tylko jest troche za niska (przynajmniej dla mnie), i musialem jeszcze kupic podwyzszenia (3cm). To jest moja druga kiera, bo pierwsza pogielem na drzewie (IMG:style_emoticons/default/bigrazz.gif)

Pasuje do osłon czarnych oslon na rece Acrebisa.

 

Kiera fajna, tez chyba sie na nia skusze po sezonie. A te podwyzeszenia gdzie i za ile dostales?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja mam taka http://moto.allegro.pl/item210221923_kiero..._5_kolorow.html

zlotą, zajebiscie wyglada na motorze, tylko jest troche za niska (przynajmniej dla mnie), i musialem jeszcze kupic podwyzszenia (3cm). To jest moja druga kiera, bo pierwsza pogielem na drzewie :)

Pasuje do osłon czarnych oslon na rece Acrebisa.

 

A ile masz wzrostu?? BTW. Ile cie wynioslo dorobienie podwyzszen i jak sie domyslam srub pod te podwyzszenia?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz wzrostu?? BTW. Ile cie wynioslo dorobienie podwyzszen i jak sie domyslam srub pod te podwyzszenia?? POZDRO

 

mam 189cm wzrostu, ale tu nie choddzi o wzrost tylko o wygodniejsza pozycje na stojaco.

Podwyzszenia kupielem w http://www.rabittsport.pl/index.php, za 75zł. Polecam, pasuja idealnie.

Edytowane przez john_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką kierownicę http://moto.allegro.pl/item209899304_alumi...ocja_od_ss.html sprawuje się świetnie. Jestem zadowolony, mimo ciężkich upadków z połamanymi klamkami, kierownica nietknięta. Fakt cena jest wysoka, ale warto wydać na to kase bo kiera jest porządna.

 

A tak OT, pochwal sie soku co zrobiłeś na DR?? :icon_question:

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny glant na kole :icon_evil: Jechalem na 2 pozniej na kole wbilem 3 i mnie na dolku (chyba) do pionu postawilo. Od razu mowie ze hebla nie dalo rady wcisnac. Ja mam pleki obdarte (kto mi kupi buzer?? :icon_razz:) a moto zrobilo z 2 salta w bok i kiera sie w literke S zrobila :P Ehh... Nie polecam jazdy na kole po asfalcie :/ POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny glant na kole :) Jechalem na 2 pozniej na kole wbilem 3 i mnie na dolku (chyba) do pionu postawilo. Od razu mowie ze hebla nie dalo rady wcisnac. Ja mam pleki obdarte (kto mi kupi buzer?? :)) a moto zrobilo z 2 salta w bok i kiera sie w literke S zrobila :wink: Ehh... Nie polecam jazdy na kole po asfalcie :/ POZDRO

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę rozpoznać model gaźnika w DR-ce? Nie posiadam żadnej naklejki pod bakiem, o jakiej mowa tu http://www.satfilm.pl/~dr350/documents/87.html

 

Druga sprawa taka, że przy kopaniu, gdy uprzednio pociągnięty odprężnik już odbije/odskoczy/pstryknie, to kopię i 50% tych kopnięć jest "pustych". Kopniak luźno przechodzi sobie i nie wprawia w ruch tłoka. Co z tym można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę rozpoznać model gaźnika w DR-ce? Nie posiadam żadnej naklejki pod bakiem, o jakiej mowa tu http://www.satfilm.pl/~dr350/documents/87.html

 

Druga sprawa taka, że przy kopaniu, gdy uprzednio pociągnięty odprężnik już odbije/odskoczy/pstryknie, to kopię i 50% tych kopnięć jest "pustych". Kopniak luźno przechodzi sobie i nie wprawia w ruch tłoka. Co z tym można zrobić?

 

Hmm, a to nie jest czasem tak, że tłok zawsze chodzi ,ale dopiero kiedy w komorze jest najwyższe sprężanie, czuć opór?

 

Tak chyba jest w większości motocykli ...

 

:P

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, źle to napisałem :crossy: Nie czuć oporu po prostu, jakby za daleko trzeba było kopniakiem cisnąć, by odskoczyła dźwigienka odprężnika. A wtedy w komorze spalania są tylko ciepłe kluchy ;)

Edytowane przez Skubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja wlasnie wrocilem ze szpitala. Debil stary wpakowal sie we mnie autem i mam pozdzierane nogi.

Jechalem prosta droga 60 km/h (cale szczesci ze nie szybciej) i nagle gosciu chcial skrecic na parking przecinajac mi droge kiedy zaczalem hamowac i stawiac moto na bok (chcac uciec na lewy pas) ten kretyn sie zatrzymal w polowie mojego pasa i nie bylo juz dla mnie ratunku i wladowalem sie w maske... Bol niesamowity... na szczescie gnaty cale i glowa tez. Gosc zaplacil 300 zl mandatu a ja nic. A prosilem zeby nie dzwonil na policje :)

po wypadku sturlalem sie z maski i polozylem na chodnik wijac sie z bólu. A ten stary piernik wyszedl z auta ze swoja zona i mowi do mnie: "patrz ile miales jeszcze miejsca" (gdybybm byl wstanie wstac to by go moja reka siegnela) a potem gadal ze przynajmniej 90 jechalem. Myslalem ze za*ebie goscia.

ale dzis wyszedlem ze szpitala i juz jest dobrze, choc mam problemy z chodzeniem. mam nadzieje ze sie zagoi.

 

Buli ja jestem chetny na handbary...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę rozpoznać model gaźnika w DR-ce? Nie posiadam żadnej naklejki pod bakiem, o jakiej mowa tu http://www.satfilm.pl/~dr350/documents/87.html

 

Druga sprawa taka, że przy kopaniu, gdy uprzednio pociągnięty odprężnik już odbije/odskoczy/pstryknie, to kopię i 50% tych kopnięć jest "pustych". Kopniak luźno przechodzi sobie i nie wprawia w ruch tłoka. Co z tym można zrobić?

 

Zrob fote gaznika.

 

Tak ma byc z odpalaniem - chodzi o to,ze ma sie uruchomic sila bezwladnosci,Ty kopiesz,wprawiasz w ruch wal-tlok tak ,zeby tobie bylo lekko a on sila bezwladnosci przebije kompresje i zapali.To jest idea odpreznika.

 

witam

 

ja wlasnie wrocilem ze szpitala. Debil stary wpakowal sie we mnie autem i mam pozdzierane nogi.

Jechalem prosta droga 60 km/h (cale szczesci ze nie szybciej) i nagle gosciu chcial skrecic na parking przecinajac mi droge kiedy zaczalem hamowac i stawiac moto na bok (chcac uciec na lewy pas) ten kretyn sie zatrzymal w polowie mojego pasa i nie bylo juz dla mnie ratunku i wladowalem sie w maske... Bol niesamowity... na szczescie gnaty cale i glowa tez. Gosc zaplacil 300 zl mandatu a ja nic. A prosilem zeby nie dzwonil na policje :icon_razz:

po wypadku sturlalem sie z maski i polozylem na chodnik wijac sie z bólu. A ten stary piernik wyszedl z auta ze swoja zona i mowi do mnie: "patrz ile miales jeszcze miejsca" (gdybybm byl wstanie wstac to by go moja reka siegnela) a potem gadal ze przynajmniej 90 jechalem. Myslalem ze za*ebie goscia.

ale dzis wyszedlem ze szpitala i juz jest dobrze, choc mam problemy z chodzeniem. mam nadzieje ze sie zagoi.

 

Buli ja jestem chetny na handbary...

pozdro

 

Dobrze,ze nic Ci nie jest.

Skoro on dostal mandat,a Ty nie to on jest winny wiec wszystko sobie mozesz naprawic z jego OC i mimo tego nieszczescia mozesz miec ladny zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolalbym jednak zeby nic sie nie stalo :icon_razz:

ale skoro sie stalo to dam tylko wam rade. Przezegnajcie sie przed kazda jazda motorem. I ograniczcie zaufanie do 0 do innych kierowcow. Koncentracja 120%.

i uwazajcie na miescie. Szarżujcie w terenie natomiast w miescie jedzcie spokojnie. Jadac wolniej dojedziecie dalej (choc pozniej) :buttrock:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem Buli, niedawno zakładałeś ten wydech, a teraz sprzedajesz i to za 380zł???? Co z nim jest nie tak:P A spalanie wzrasta po zamotnowaniu takiego wydechu??

 

Teraz drugie pytanie. Kolega ma DR, bierze olej. NIe dymi, ale spala na 100km około ok maks do poniżej minimum na bagnecie. Myslę, że gumeczki na zaworach lub jak kto woli uszczlniacze trzonka zaworu. Gdzie cos takiego dostać?? Kupował ktoś, robił ktoś coś takiego??

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...