Skocz do zawartości

Żegnaj enduro...witaj asfalcie ;(


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisalem wczesniej jezdzij z tata i kup sobie tego exc i nic nie kombinuj :]
Jest to jakieś rozwiązanie. Do enduro: Ty się chciałeś pochwalić swoją CR i słusznie bo jest czym a ja chciałem tylko poznać Wasze zdanie. Jeśli nie masz zamiaru udzielić mi sensownej odpowiedzi tylko komentować to bardzo bym prosił abyś nie wypowiadał sie w moich tematach. A ten temat uważam za zamknięty. P.S swoją drogą faktycznie może troche...kiepski temat.

 

[ Dopisane: 09-09-2005, 16:52 ]

O co miałby się szef wkurzyć? Za wymiane poglądów i ostrzejsze dyskusje tutaj karają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytanko do znawców :) czy hard enduro typu EXC dostaje w dupe na asfalcie tak jak crossówki? a jak sie ma sprawa w przypadku xr 600 albo tt 600?

i własciwie dlaczego ? cos mi sie kojarzy, że przełożenia nie te :roll: ale jakos do mnie to nie dociera :( moze ktos wytłumaczyc ?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak z tego co wiem to jak sam stwierdziłeś EXC ma zakrótkie przełożenie a tak właściwie EXC to normalny cross tytlko że ma lampki. A XR 600 i tt 600 to normalne enduro w które w ciężki teren się zabardzo nie nadają ale na asfalcik lajtowy teren są w sam raz !

 

Jeżeli się myle poprawcie nowicjusza ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A XR 600 i tt 600 to normalne enduro w które w ciężki teren się zabardzo nie nadają ale na asfalcik lajtowy teren są w sam raz !

 

Yamaha TT600r. Świetny hard enduro! Lekki, świetnie zawieszony!

 

Honda Xr 600. Także ostry sprzęt, można tym już powymiatać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piasektt, jak sam przyznałes jestes nowicjuszem... a na XR pewnie nawet nie siedziałes :) jeden z kolesi, z którymi jezdze ma xr-ke i z tego co zauważyłem, w ciężki teren sie nadaje :mrgreen: tylko jest strasznie wysoka i kilku cm mu brakuje ale daje rade :) sam zresztą tez nią jezdziłem ...

ok, jeszcze raz to samo pytanie dla osób z dużą wiedzą nt. enduro:

czy hard enduro typu EXC dostaje w dupe na asfalcie tak jak crossówki? a jak sie ma sprawa w przypadku xr 600 albo tt 600?  

i własciwie dlaczego ? cos mi sie kojarzy, że przełożenia nie te  ale jakos do mnie to nie dociera  moze ktos wytłumaczyc ?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikaze16 znam ludzi w moim wieku ktorzy zapinaja rowerem albo na pieszo. Zima nie zima to ida. Innego nie maja dojazdu. Nie posiadaja samochodu itp. Moje zdanie jest takie. Kup sobie taki skuterek do szkoly a w teren miej jakies enduro. Wogole twoi rodzice nie wzieli pod uwage tego ze beda problemy z dojazdem po przeprowadzce?

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięli wszystko pod uwage i oni mają do pracy bardzo łądną trase (ja do szkoły nie) ale dobra koniec tego tematu, troche nad tym pomyślałem i mam już koncepcje. Powracam do zakupu hard enduro (lub fulla jeśli się ładny trafi) :-D Sorka za zawracanie dupy głupatami :) P.S tak troche off-topic zauważyłem na allegro KTM SX 200 - słyszałem że EXC 200 to niewypał a jak jest z SX 200? (nie interpretujcie że chce kupić, tak pytam z ciekawości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...