Skocz do zawartości

Żegnaj enduro...witaj asfalcie ;(


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego wynika że powinienem wtawać ok godz 4.15 (trzeba sie rano wykąpać i ubrać)

 

moj kumpel tak wstaje i dojezdza do szkoly juz ponad rok' date=' autobusy tez mu za bardzo nie pasuja, ale w zyciu trzeba miec wyksztalcenie, zeby pozniej miec za co wache kupowac, bo jak wiem to o prace ciezko bez wyksztalcenia wyzszego.

 

 

na allegro bylo jakies enduro 250/125 chyba DR

 

kosztowalo bodajze cos kolo 4tys

 

co do autostrady, to nie musisz po niej leciec bo na bank sa jakies boczne drogi, wiec cos superszybkiego ci nie jest potrzebne,

no ale jak musisz autostrada, to bodajze minimalna predkosc wynosi cos kolo 60-70km/h,

a np. jak chcesz ekonomicznie, to zakup sobie 4T (przykladowo DR) ktora pali przy spokojnej jezdzie nawet niecale 3 litry/100km, a 90 na na oponach enduro to na luzie sie leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się śmiejesz ENDURO ? Myślisz że w biedronce pracuje się od 10 - 14? :lol:

 

[ Dopisane: 08-09-2005' date=' 19:54[/i'] ]

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61953461 co o tym sądzicie???

 

 

 

ENDURO sie smieje bo napisałeś 20 gidzin na godzine:]

 

a z tego co wiem motorowerem nie mozna jezdzić po autostradzie bo motorower powinien jechać 45km/h:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że tym motocyklem bede jeździł tylko do szkoły? Troche radości chce mieć z tego sprzętu

Stary ja nie wiem jak Ty sie mozesz zastanawiac miedzy lajtową 13konna Dr125 a 40 konnym hardenduro? Masz 11000zł na motor to kup sobie Ogara za 300zł, bo za 10700zł spokojnie znajdziesz exc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...