Skocz do zawartości

Jakie sankcje za brak prawka,ale zdany już egzamin na kat A?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich,

 

Dziś w pięknym stylu zdałam na kat A! Jestem Super !

 

Radośc wielka, ale zmącona informacją , iż czas oczekiwania na wydanie dokumentu to ok. 3 tygodnie.

 

Proszę o info, czy urzędy komunikacji wydają zaświadczenia / zastępcze dokumenty stwierdzajace uprawnienia na A.

Jakie sa ewentualne sankcje za jazdę z prawem jazdy tylko na B, ale przyznane juz uprawnienia na A?

 

Szkoda mi czasu, gdy wrzesień taki piękny.

 

Pozdrawiam,

Czerwone Kozaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdoswiadczenia wiem (sprawa kolegi) ze o waznosci prawka decyduje data nabycia uprawnienia ale nie pokrywa sie ona z data zdania egzaminu jest troche pozniejsza o ile pamietam. Poprostu jesli cie zlapie policja a masz juz uprawnienia ale jeszcze nie odebrales prawka to placisz tak jakbys zapomnial prawka w domu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan z ubiegłej soboty: mandat porządkowy 50 zeta tyt. "zaśmiecania pasa zieleni" Jechaliśmy w dwa moto - ja z papierami, kumpel tylko B, jak nas zhaltowali kumpel dał tylko papiery moto twierdząc iż resztę zostawił w domu. Sprawdzili moje przez radio, kumpla po PESELu i puścili nas dalej. Trafiliśmy na całkiem miłych panów ani nic nie świrowaliśmy to tak się skończyło. A nie zawsze może się tak trafić, jako kobieta masz większe szanse ale zawsze można trafić na gliniarza który właśnie pokłócił się z żoną/córką/teściową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o boze co wy tu za pierdoły gadacie jak sie nie znacie ? jakie 500 zl ? jakie znowu cofniecie prawka 8O :lol: ludzie ... jezeli trafisz na bardzo upierdliwych policjantow to max co moga ci zrobic to 300zl, powtarzam MAX. Jednak nigdy sie tak jeszcze nie zdazylo, czasem nawet mając prawko kat B poprostu Cie puszczą, pozatym na ogół jest tak jak pisal Hausi czyli 50zl (tez wiem z doswiadczenia) ogólnie polecam pogadac na spokojnie z policjantem, powinni puscic, zwłąszcza, ze jestes kobietą :mrgreen: jezeli chodzi o mnie to jezdzil bym i nie przejmowal bym sie tym ze nie mam odebranego prawka, pogoda nie pozwala nie jezdzic, tyle z mojej strony

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam poj,ecia jaki mandat i jake sankcje , ja zdałem tez w tym roku i poszedłem do wydziału komunikacji z bombonierka i miła pani zrobiła mi ksero wniosku o wydanie prawa jazdy (na tym wniosku podpisują się egzaminatorzy ) i z tym kserem jeżdziłem ale na szczeście nie miałem okazji sie nim okazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

 

Gmina nie wydaje żadnych zaświadczeń' date=' prawko "drukuje się" ok. 10 dni, za dwa tygodnie śmiało biegnij do urzędu - 7.5 pln. znaczki skarbowe, 72 pln. za wydanie dokumentu. Do zobaczenia na trasie.[/quote']

 

to po prostu za!ebiście masz u siebie... :? do mnie przyszło wezwanie do zapłacenia, podjarany pobiegłem do wydziału komunikacji, a oni mowia ze to dopiero opłata, a prawko to ja dostane dopiero za 7dni roboczych najszybciej :evil: czyli w wersji real prawko odbiorę za 2 tygodnie przy pomyślnych wiatrach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie radze jezdzic bez prawka. Zalozmy taką sytuacje ze bedziesz miala wypadek i zabijesz pieszego - grozi ci do 12latek w wiezieniu.

Czy warto?? musisz zdecydować sama i pamiętac ze nawet jesli ktos sam w ciebie wjedzie to i tak winna bedziesz ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...