Skocz do zawartości

tysiące kombinezonów spłona...


streetstorm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak BTW to wiesz że nasz super spawacz Pan Witold zwinął skrzydła na Ostroroga? I kto nam teraz będzie spawał alu?????

 

Ryzy - witek rzeczywiscie zwinal skrzydla i pojechal do angoli spawac landrovery...

na razie na miesiac ale nie jast przekonany...

"panie k.... dziwny kraj jakis" :evil:

 

rower oczywiscie zabral za soba :)

 

nawet Kotlet chcial tigi od witka kupic...

 

ma wrocic - czynsz za warsztat placi...

 

 

 

a z tematem?? wlasnie po to jest forum zeby czasem jakis ferment zasiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pogląd że wielu tzw. zaciekłych wrogów homo to są ukryci geje :mrgreen: Większość z nich usiłuje wyprzeć z podświadomości swoje ukryte pragnienia, ukryte także przed sobą i tworzą swój zewnętrzny image na super macho. W śroku mięciutki misio kochający inaczej i marzący aby wąsy najlepszego kumpla łaskotały go po jajeczkach ... na zewnątrz, twardy działacz wszechpolski z ogolonym łbem.

Tak przy okazji to uważam że im więcej gejów tym dla mnie lepiej ... mniejsza konkurencja :mrgreen: :-D i odwrotnie ... nie znoszę lesbijek ... mniejsza podaż i tym samym mniejsze szanse ( to tak oczywiście rozważania teoretyczne :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde chłopy a taki miałem dobry obiad... :?

 

Może właśnie dlatego że jest gejem potrafi trzymac sie tak blisko dupy Gibernau`a a na ostatnim okrążeniu zasadzic kuksańca :mrgreen:

 

[ Dopisane: Środa Wrzesień 07, 2005 5:09 pm ]

a>

 

Nie mam więcej pytań ... 8)

 

[ Dopisane: Środa Wrzesień 07, 2005 5:11 pm ]

Czemu mi nie dodało obrazka:?:

:evil:

 

[ Dopisane: Środa Wrzesień 07, 2005 5:11 pm ]

W takim razie kliknijcie sobie w linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to sie niezle nasz witek wkrecil w temat o... rossim :)

 

a juz widze panow prosto z silowni jak wracaja do domu w podkoszulkach, gaciach i klapkach :(

 

bo wlasnie ogladali bezposredni przekaz z sypialni rossiego i jego specjalne oswiadczenie :P

 

oj,oj,oj... juz nie bedzie "trendy" taki ladny kombinezonik :)

 

i potem te texty:

-ty zdzisiek ty k... miales taki kombi jak ten, no ten no wiesz...

-Ja?? w zyciu nigdy - podobny byl moze... ale costy nie jestem p.....

 

 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś zadzwonił do mnie Vale i spytał, czy Forum Motocylistów nie obrazi się, jak będzie się woził z facetem po prawej stronie sdamochodu. Odpowiedziałem, że musimy zdecydować, i że shrek założy stosowną ankietę. "Vale", mówię. "Weż na wstrzymanie, nie jesteś jeden na świecie, może zajmij się jazdą po torze zamiast trwonhić siły na pierdoły". "Dobrze proszę pana" odpowiedział.

pzdr

 

:) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi nasuneło mi sie jedno skojarzenie po przeczytaniu tematu....

Ciekawe jaki wpływ ma rozjechanie tyłkna na aerodynamike i osiągi ?? może jakiś dopalacz tam upchnął ?

a tak na serio

ludzie kurde, co to 'życie na gorąco'

niech jego narzeczoną będzie nawet kij od miotły, jego sprawa, wazne że umie jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...