Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem juz do gościa, mowi ze musi byc jakiś kuty tłok który kosztuje 600zl bo zwykły nie wytrzymuje czy jakoś tak, motor ma hamulce bębnowe, chłodzony powietrzem, dziwna sprawa, rocznk 1991 i hamulce bebnowe, coś mi sie wydaje ze nie kupie tego, szkoda kasy, tak jak mowicie, potem bede miał problemy z dostaniem części lub ze zdrowiem :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mi zdjecie tego albo link do aukcji bo to jest moze ta wr 400 ktora od ponad roku stoi na allegro :P

 

 

EDIT:

znalazlem http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62525012

człowieku odpus sobie :P za 2100 masz dt. ponizej 2000 mates ma dt na sprzedaz a eleganckim stanie wsiadac i jechac a tu silnik zlozyc a gdzie uszczelki (na setke ponad 200 zl za komplet) a napewno wyniknie jeszcze wiele innych rzeczy ;) + malowanie zrob jak chcesz ale w taki wynalazek to bym sie nie pakowal na twoim miejscu widzisz ze koles sam chce mniejszego bo na tym napewno nie potrafi jezdzic (nie radzi sobie z moca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem juz do gościa, mowi ze musi byc jakiś kuty tłok który kosztuje 600zl bo zwykły nie wytrzymuje czy jakoś tak, motor ma hamulce bębnowe, chłodzony powietrzem, dziwna sprawa, rocznk 1991 i hamulce bebnowe, coś mi sie wydaje ze nie kupie tego, szkoda kasy, tak jak mowicie, potem bede miał problemy z dostaniem części lub ze zdrowiem  

Fajny wałek. Obstawiam rocznik maxymalnie 1984 czyli jakichkolwiek czesci brak!!!

 

 

I to jest okazja?? Ja bym za to 500zł nie dał!! Przeciez to maszyna chyba z czasow sredniowiecza pozatym widac ze poprzednim wlascicielem byl jakis straszny leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie taką rade. Upoluj na allegro kogoś kto sprzedaje np. YZ, CR, SX, KX, RM czy innego potwora 125 lub 250 i umów sie na jazde próbną. Zobaczysz co potrafią takie maszynki. Full 125 jest raz mocniejszy i znacznie lżejszy od MZ więc to jest idealny wybór!!! KOLEŚ CZY TY CHCESZ SKOŃCZYĆ NA WÓZKU??? Jeśli tak to kup sobie tą 500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...