Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jak mowicie' date=' opłaca sie to kupować?[/quote']

kupuj i jeszcze raz kupuj od tego siedzenia na forum ci sie sezon zakonczy kupuj sprzeta i biegiem do lasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

[ Dopisane: 10-09-2005, 14:51 ]

a potem pogadamy jak zobaczysz co to cross!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to cena atrakcyjna :) http://www.swistak.pl/aukcje/1172689.htm

:mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośmigaj gdzieś cross`em 125ccm w terenie(podjazdy' date=' rowy, piach, błoto itp.) albo po torze. I wtedy zrozumiesz COŚ. [/quote']

Dokładnie przejedź się na crossie 125ccn i wtedy zobaczysz czy wystarcza Ci moc czy nie.A Ty jakie moto wcześniej miałeś(nie wiem czy tutaj pisałeś czy nie)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhaa wez mnie nie dobijaj , dzisiaj gadalem z panem ktory jezdzi na CRF 250 ( jest zawodnikiem) i mowi ze sie cieszy ze nie kupil 450.... co dopiero TY na 500 2 suw , nie dobijaj mnie czlowieku. Nie ma czegos takiego "nie bede szalal, na poczatku bede odkrecal 1/4 manetki"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymbardziej ze 2 t nie ma dolu albo gaz na full albo zero no 500 cos tam ma na dole ale i tak nie jest to moc dopiero jak dasz gaz na full to albo lecisz na plery albo co malo mozliwe jedziesz dalej na kole :mrgreen: :-D :-) :-D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge wydac na motor wlasnie 2500zł... to jak mowicie, opłaca sie to kupować?

 

To kup sobie CZ za 1000zł, zrób pełen remont silnika i ewentualnie zawieszenia za maks 600zł:

 

Tłok + pierścienie 100zł, szlif 60zł, łożyska na wał ok 60zł za 2 sztuki(więcej bym nie dał, mozna latać na łożyskach za 15zł sztuka),

korba 170zł, ze złożeniem wyjdzie poniżej 200zł, uszczelniacze zawieszenia na przód lepszej firmy np. ARI 30zł , + olej do amorów za 30zł co daje w sumie 480zł + 120zł na inne bierzące potrzeby bo zawsze się znajdzie jeszcze sto milionów żeczy do wymienienia,

 

zostaje ci 900zł, które możesz zainwestować na jakieś używane buty, kask, rękawice, gogle, najbadziewniejsze ochraniacze....

 

Może zostanie ci jeszcze coś na wache, oleje, smary do łańcuha itd.

 

Przemyśl sobie czy naprawde warto wydac całą kasę na motor, a potem nie mieć za co robić remontów, ja się tak przejehałem kupując za całą moją kasę fulla i kiedy stwierdziłem , że nie mam już za co kupować części eksplatacyjnych i nie mam na ubrania pospiesznie go sprzedałem i kupiłem coś w co nie trzeba ciągle kasy pakować (ETZ).

 

Nie ma co się oszukiwać full który ma 16 lat to jeżdząca skarbonka, o tym że części do crossów poniżej 90' roku jest total brak. A niech padnie coś w skrzyni albo na sprzęgle - kaplica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponiwiera Cie ta Cr'a tak ze nawet sobie nie wyobrazasz. Pozatym po co masz kupowac crossa jak potem nawet nie bedziesz mial na olej albo klocki hamulcowe?? Nie stac Cie na japonie kup CZ, bo juz wielu chcialo przykozaczyc crossem a teraz sprzet stoi padniety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...