Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Ponadto był przekonany, że marka jest nowa bo on zna Suzuki, Kawasaki, Hondy i inne takie Hyosungi, ale o takim nie słyszał

 

 

Triumph to najstarszy z producentów motocykli (przynajmniej tych większych). w 2011 tylko T i Ducati miały wzrosty sprzedaży, to coś mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W motocyklach bardziej niż w samochodach ważny jest klimat sprzęta ,który ma odpowiadać właścicielowi.A Triumph jak dla mnie ma idealny. No i jak napisał Ksylo to poczucie elitarności a nawet ekscentryczności... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też przydałyby Ci się dwa sprzęty ha,ha! Mój Sprint GT na dalsze podróże nadaje się jak najbardziej ,jest dosyć pakowny ,a jazda z plecaczkiem to żaden problem -kanapa jest duża i wygodna. W kwestii masy też nie najgorzej ,w porównaniu z Goldasem czy choćby z ST 1300 nie jest dużym motocyklem.Silnika nie mszę Ci opisywać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRINT GT RULES! :)

Gwarantuję Ci, że na Triple'u się umęczysz - i dodatkowo Twój "plecaczek" - nie wykorzystasz jego potencjału bez owiewek. W tym roku byłem z kumplem na tygodniowym wypadzie nad naszym Bałtykiem, który ma Horneta (bez owiewki) i jak wpadliśmy na autostradę to go zgubiłem jak założyłem 1,60PLN :)- wszystko na co było go stać to 1,30PLN:) - kask wbijał mu się w twarz:). Oczywiście na dalsze wypady jak najbardzej GTek , tylko przyklasnę jak klakier Liderowi - na autostradzie można "poszaleć" tylko trzeba się schować za owiewkę:) i od "plecaczka" wymagana jest odpowiednia koncentracja :). Pojemność trzech kufrów wynosi ok 120l - ich obsługa jest bajecznie prosta ( zakładanie, otwieranie). W tym roku sprawdzałem go na polskich drogach (góry , morze, mazury). W następnym sezonie w planie są: Chorwacja lub Nordkapp w Norwegii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze i ja się pochwale posiadam sprinta st 1050 z 2009r od 3 lat zakupiłem jak miał przejechane 4500 km dziś ma 42000km i wszystko moje sprzęt kupiony w polsce pierwsz właściciel zakiczył szlifa i sie wystraszył , u mnie lata bezawaryjnie sprzęt super uniwersalny i tak jak napisał VLAD vfr- tylko troche poprawiona i z mocniejszym silnikiem, a włsciwie to właśnie po rozmowie z VLADEM sprzęt zakupiłem

a tak zapraszam na troche ciche ale forum uzytkowników triumpha

http://www.sprint.fora.pl/

jak będziemmy więcej pisać to będzie weselej

Edytowane przez ODYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy we wszystkich ,ale w tygrysach na lewej manetce jest zaślepka,gdzie można podłączyć się pod wyświetlacze i jednym palcem zmieniac sobie ustawienia itp :) Czy ktoś to przerabiał,jeśli tak,to co trzeba zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy we wszystkich ,ale w tygrysach na lewej manetce jest zaślepka,gdzie można podłączyć się pod wyświetlacze i jednym palcem zmieniac sobie ustawienia itp :) Czy ktoś to przerabiał,jeśli tak,to co trzeba zakupić?

 

Nie słyszałem o gotowych zestawach do przeniesienia sterowania komputerem na kierownice ale w necie są filmy instruktażowe jak można to zrobić samemu, np. :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...