Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

mój budżet nie powala i pozwala mi kupić sprzęt z jakimiś 30 tysiami na liczniku.

 

nie przesadzajmy, 30tyś na liczniku to jakiś około 3 letni sprzęt więc i budżet nie taki mały ;)

no chyba że lubisz się oszukiwać albo trafisz rodzynka.

Mój ma 6 sezonów za sobą i 60tyś przebiegu, o żadnych remontach nie myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc zakupienia używanych crashów, ale jakos nie jestem przekonany, co do ich skutecznisci, w razie gleby.

Ma któs cos takiego lub wie jak to sie sprawuje??

http://www.ebay.co.u...8#ht_1666wt_698

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc zakupienia używanych crashów, ale jakos nie jestem przekonany, co do ich skutecznisci, w razie gleby.

Ma któs cos takiego lub wie jak to sie sprawuje??

http://www.ebay.co.u...8#ht_1666wt_698

 

Oj lepiej by było żeby nikt nie miał powodu czy też okazji, żeby wypowiadać się jak się sprawują crashpady.

 

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powiem z własnego doświadczenia. Dwa tygodnie temu przyłorzył mi w tył gość autem i złapałem dość spory ślizg i na lakierze czy plastikach nie mam nawet ryski, fakt że gmole pogięte i handbary przeszlifowane ale swoje zadanie spełniły znakomicie. A teraz moje pytanie, mam okazje zmienić oryginalny tłumnik -TIGER 1050 z 2010r- na akcesoryjny Arrow tylko zastanawiam się czy jest sens bo latam głównie trasy a nie po mieście. Jeśli ktoś ma w tej materii jakieś doświadczenie to proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś wie coś na temat akcji serwisowych odnośnie wgrywania przez serwis nowych map wtrysków dla Tiger 1050. właśnie odebrałem swojego Tygrysa z serwisu i mechanik tłumaczył mi coś mało zrozumiałego dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...