Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałeś też o grzaniu jajek - ponoć w niższych temperaturach na ST ;-) Faktiko ochronę przed wiatrem powyżej 140km/h osiąnąć można tylko przy zastosowaniu szyby turystycznej (karczycho trochę boli).

Rzeczywiście, nie wspomniałem o grzaniu jajek... ale jest to przypadłość obu motocykli, z tym że VFR-a grzeje dużo mocniej. Kto nie latał na VFR, ten nie wie co to jest prawdziwe grzanie jajek. Do tego rama VFR też grzeje się niemiłosiernie w okolicach kolan i w upalne dni można się poparzyć, za to w chłodne dni na VFR było przyjemnie ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie najbardziej odpowiada Speed Triple 1050.. Fajna maszynka do jazdy wokół komina, bezkompromisowa... Kupiłbym sobie jako drugie moto, ale jest zbyt droga niestety.

 

Jazda tym potworkiem była cudna :icon_rolleyes: Golas to golas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ja mam Daytone 675 -> fotki tutaj www.my675.com

 

w rok zrobilem 29 tys km (dzisiaj dokladnie mija) i zadnych problemow. zeby nie bylo ze w trasie :icon_mrgreen: . baze mam w Londku i wszystko lokanie. 11 razy na torze bylem z nia rowniez.

 

narazie smiga i chodzi bez zarzutow, zeby jeszcze tylko paliwa nie bylo trzeba dolewac bylo by git :buttrock:

Edytowane przez Arnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja jeszcze nie posiadam TRIUMPHA :banghead:

ale poszukuję informacji o Trophy, porównanie 900 i 1200.

Nie mogę założyć nowego tematu (coś moim dostępem do forum) więc podpinam się do toczącego... Jakieś opinie o tym motocyklu? Informacje?

Dzięki, czekam.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tak dalej bedzie szlo to jest duze prawdopodobienstwo ze wroce do marki i przesiade sie na sprinta ST. Jak dla mnie to taka lepsza wersja VFRy i cos tak czuje w moczu ze to o taki wlasnie sprzet mi chodzi :icon_mrgreen:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

Ja też od tego sezonu brykam na Triumphie :icon_mrgreen: Street triple ( JUŻ 12 tys, km) i jestem zajarany jak gwizdek , jest mały ale dużo potrafi .

Pozdro dla wszystkich NAKEDÓW

 

 

CZEŚĆ

Ja też od tego sezonu brykam na Triumphie :biggrin: Street triple ( JUŻ 12 tys, km) i jestem zajarany jak gwizdek , jest mały ale dużo potrafi .

Pozdro dla wszystkich NAKEDÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...