Skocz do zawartości

Jakiego 1000 wybrac


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że się wtrącałem :) Na żadnym z tych sprzętów nigdy nie jeździłem :) Za to wspomniany wcześniej R1150R bardzo przypadł mi do gustu i gdy będę szukał szosowej tysiączki, to za wszelką cenę postawię na BMW :evil:

... tym bardziej, że jeździłem na egzemplarzu z 45 tys. przebiegu, a miałem wrażenie, że moto jest znacznie mniej wyeksploatowane niż transalp z 30 tys :) Gdyby ktoś przekręcił licznik do 7000, to pewnie bym mu uwierzył :) Pewnie stąd biorą się horrendalnie wysokie ceny używek tego modelu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wyraźnie powiedział które "tysiączki" bierze pod uwagę.

 

Był u mnie ostatnio Marlew i troszke opowiadał o Waszej tegorocznej wyprawie do Bułgarii i o tym jak sie sprzęty sprawowały. Teraz juz rozumiem Twoją chęć zmiany 8)

Ja bym wolał Kawasaki ale chyba tylko ze względu na mój sentyment. Poza tym nowe motocykle tak niewiele od siebie sie róznią. Są na podobnym poziomie technologicznym i maja zblizone osiągi więc weź ten który bardziej Ci sie podoba.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz SRAD-a kuzyn. pisza tam gdzie czytalem, ze jest najprzyjazniejszy w przeciwienstwie np. do ZX10, ktora jest super i 'teges' ale nie na nasze drogi. R1 jest pikna ale ja stawiam na Suz.Takie moje zdanie. Za ile mozesz kupic SRADa 2003?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 2003 i 2004 to dwa różne sprzęty i dwie różne ceny... Ja bym się koncentrował na K3/K4, ew. R1'04. 1000RR ma podobno bardzo nieprzyjemne oddawanie mocy z dołu - do pewnego momentu 'mu nie idze', a zaraz potem strzela na koło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo przy twoim stylu jazdy zdecydowanie K3-K4...

R1 odpada(delikatna i wcale nie jakaś dużo szybsza.. nawet na nowsza- w Gixie wytarczy wyedch i PC i już będize od niej szybszy)...

Fajer byłby lepszy tylko jeśli traktowałbyś to w kategori moto do stuntu...

 

Tak wiec jedyny słuszny wybór to K3-K4...

 

Niestety nie wiem jak wygląda sprawa z ZX10 bo nie miałem okazji nim polatac ale słyszałem w USA od kolesi któzy tym latali że to obłedny motor- prawdziwy dzikus, bezkompromisowy torowy motocykl... zero wygody, komfortu, łagodności- demon toru.

 

A K3-K4 ma super heble, extra sie prowadzi a silnik i charakterysyka oddawania mocy jest extra- na trójce, na siedząco przy 180-200 stawiałem go na gume z gazu z większą łatwością niż swoją kawe na dwójce(a miał tylko wydech yoshi pełny i PC)!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam K4 i jestem bardzo zadowolony więc polecam. ZX10 nie latałem tylko sie przejechałem kawałeczek, więc nie mam nic konkretnego do napisania natomiast jeśli idzie o R1 to ta z 2003 OK jest całkiem miła, natomiast te nowe modele z 2004 ciągle walą im sie sprzęgła ciągle coś z nimi nie tak jakieś takie delikatne co do cebry to też jest OK choć przyłącze się do opinii że K4 lepiej oddaje moc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male powtorzenie z innego topica

==============

http://www.uponone.com/videos-speed.php

 

filmik sie zwie "ZX-6R 05 Speed - 3.9MB" jest java wiec nie wklejam linku bezposrednio.

 

efekt >>> 8O :mrgreen: :mrgreen: 8O :twisted:

 

"Hwy 276 - 10.3MB" -- ZX10R na winklach

=============

 

anyway Pablo2x wybrales juz cos? :mrgreen: gdzie fotki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...