Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rg z ta wyprawa to spokojnie to marca jeszcze troche czasu, poza tym jak bedziemy latac gdzies to damy znac wczesniej to jezeli bedziesz mial mozliwosc to wlecisz tez.

 

Dominik z ustaleniem trasy jakiejs fajnej to nie bedzie problermu, jak wstepnie bedziesz wiedzial jak chcecie jechac z sokolem w strone leszna to daj znac wtedy pociagniemy dalej ta trase. Jak cos konkretnego bedziesz wiedzial tzn czy to ma byc jeden dzien czy 2, czy nocleg w namiocie czy pod twardym dachem to daj znac, z reszta jeszcze kupa czasu jest, ale jedno jest pewne bez nas w leszczynskie tereny nie jedziecie :) tez chcemy sie dobrze bawic :D

 

Co do spotkania leszczynskich motocyklistow to jak sie ociepli najlepiej bo wtedy kazdy bedzie mogl jechac (moze to byc nawet za tydzien jezeli bedzie cieplo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak cos konkretnego bedziesz wiedzial tzn czy to ma byc jeden dzien czy 2' date=' czy nocleg w namiocie czy pod twardym dachem to daj znac, z reszta jeszcze kupa czasu jest, ale jedno jest pewne bez nas w leszczynskie tereny nie jedziecie tez chcemy sie dobrze bawic[/quote']

 

Na bank 2 dni, jakiś dobrej jakości nocleg, gdzieś na uboczu (żadnego miasta). Na miejscu warunki do extra imprezki. :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz czekam z zmoecierpliwieniem...tylko,ze ja to dopieor na wiosne jak bedze naprawde cieplutko bede z wami sie kulac,bo nawet jesli za tydzien stonko by zaswiecilo,byloby suchutko i pieknie...to i tak za zimno dla mnie.....niestety kalania sie problem z porzadnym ubiorem :D

ja sie kiedys pochlastam przez ten brak porzadnych ciuchow :D

Hehe...no to do zobaczyska chlopcy na drodze....i moze nie tylko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie na polatanie sobie na torze wyścigowym .W Gostyniu jest takowy ,jest i się marnuje .Podobnież był tam raz ktoś na przecinaku i jakaś ekipa na enduro ,ponoć bardzo chwalili tor ale przestali przyjeżdżać .Jeżdziłem tam i jest fajnie. .Wbrew pozorom taki mały tor może dostarczyś dużo zabawy.Na gsx f najprzyjemniej wrzucić trójkę i zapomnieć o biegach .Może ktoś by miał ochotę , latem .Dużo bliżej niż na tor w poznaniu ,bardziej dostępny i oczywiście tańszy.

Zyczę zdrowia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszyskich w nowym sezonie :banghead:

Trzba by sie rozruszac co? Zdaje sie ze ciepelko juz nz dobre zagoscilo i w Lesznie wiec proponuje jakies spotkanie tym bardziej ze czas odpowiedni. Wiekszosc z nas ma wolne w okolicach swiat wiec podajcie kiedy by wam pasowalo i gdzie moznaby sie spotkac.

 

Mi pasuje termin od 13.4 do 19.4 z malymi przerwami na grzebanie w garazu i swieta :)

Moze jakis nalot na Karczme Borowa... choc to za blisko. Moze gdzies w okolicy jakies ciekawe miejsce wymyslimy? Dalej, rzucac pomysly!

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze i czemu nikt mi nie powiedzial ze jest taki topic na forum??

jakby konik go nie odgrzebal to pewinie nigdy bym sie nie dowiedzial :banghead:

no to ja tez jestem za jakims malym/duzym spotkaniem w okolicach leszna :icon_razz: pamietajcie ze jeszcze jest boszkowo i OSIECZNA! :)

 

pozatym nawet sporo nas jest z leszna na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet choc jak widac checi juz nie tak duze :)

Wiem ze Beti pisze sie na wyjazd :banghead: (pozdro Beti). Nie mam tylko pojecia jak z reszta... Jesli juz uda sie jakis konkretny dzien ustalic i miejsce to rozesle jeszcze info do znajomych via sms (chyba nie ma ich na forum).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...