Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w imieniu mojego taty serdecznie was zapraszam na rajd motocklowy w Bojanowie, który odbędzie się 1 maja 2009 roku:) Zbiórka od godz. 10.00. Start 10.30. Rajd jest podobny do pyrki, na którą jeździmy. Oczywiscie nie na taka skale. Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana przez mojego tatę z pomocą kierownika DK w Bojanowie. Serdecznie was zapraszam!!!!!

 

Ja niestety nie będę mogła brać udziału:( Ale tata na pewno się ucieszy, jak zobaczy parę znajomych twarz z mojego otoczenia:)

 

Pozdrawiam i do kiedyś;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam do was wielka prosbe bo zaraz sobie w łeb strzele

i spytam o opinie was jak wy to widzicie i jak przymierzaliscie i co sie stało z tym bo tex reaguje inaczej niz skora krowia :P

 

chodiz mi o to ze przymierzam podkreslam do pierwszej kurtki ze skory i niechce wtopic bo nie male pieniazki za nie płące a jak sie rozczaruje to bedzie klops;/

jak przymierzaliscie kurteczki do siebie to jak je przymierzaliscie na koszulke czy na bluze i jak ona sie potem mocno rozejdzie bo nieche kupic za duzej by worka nie było jak jak to kolega kupił z ciula xD

przymierzalem kurtke rozmiar 54 sporta na koszulke i była mi opieta troche w klatce i dobrze bym mógl powiedziec dolegała do brzuszka a karoryferek to nie jest xD no i oczywiscie troche mi sie zdaje ze rekawy przykrotkie za to rozmiar 56 jets bym powiedizał dobry ale rekawy znowu m iie wydaja ciutke za długie ale wchodza w rekawice to tam pstryk no i brzuszek juz tak nie dolega i w klacie na pełnym wdechu jets jedynie dolegajaca wiadomo zawsze mozan wyciagnac w mniejszej podpinkea w wiekszej załozyc bluze ale chyba nie o to w tym chodzi

wiadomo tez ze nie ebde rajdowcem gdzie nie wiadomo jak obcisly i dopasowany kombi musi byc

 

Irek a o ktorej jedziesz na bazar?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

@Irek: Ja bede na bazarze. Jakby co to moj nr 515 153 092

 

@Ario: Nie, tylko przod ale za to nowy z 08/09.

 

BTW: Jestescie w stanie polecic jakis kask, najlepiej integralny (choc szczekowca tez biore pod uwage) obowiazkowo z blenda ktory bedzie calkiem dobry ale i nie wydam na niego majatku?

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik gratki motocykla. ja niestety nie zjawie sie na zlocie w bojanowie z przyczyn wiadomych bede akurat w powietrzu.

 

Pozdro z okolic Miami aktualnie mamy 25 stopni, piekne slonce, w dupie juz ponad 3000mil i zaliczone 4 stany :D oraz z pare set Budweiserow. Milego marzniecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo!!!!!!!!!! Przywieź nam takiego ciepełka:):) Ale Ty masz sie fajnie:D:D:D:D:D

 

Co do bazaru, mnie niestety nie bedzie....bede w pracy....mozecie mnie odwiedzic:D:D:D W koncu Borek nie jest tak strasznie daleko....chyba, hehehehe. Bedzie milo mi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Jestescie w stanie polecic jakis kask, najlepiej integralny (choc szczekowca tez biore pod uwage) obowiazkowo z blenda ktory bedzie calkiem dobry ale i nie wydam na niego majatku?

 

Pozdro

Konik

 

Jak z bleda to Ci sie wybor ogranicza.

Od biedy mozesz kupic airoha. Ale tez jest HJC IS-16 integral z bleda.

 

 

BTW.Czyli nikt sie jutro nie wybiera na Pyre? Chetni byli i sie zmyli :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzieki Irek! i Karo tez dziekuje ;)

My sie rowniez na rajdzie w Bojanowie zjawimy, Irek pamietaj zeby nie pic dzien wczesniej :P

Asmo no coz... taki sobie termin wybraliscie, ale podobno na florydzie jest teraz najfajniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...