Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie bylo :P

No ale powracam i sie chwale nowym moto :buttrock:

 

W sobote nabylem Honde VFR 800 '01 w jedynym sluszym czerwonym kolorze. :biggrin:

 

W linku foty: (na szybcika dzisiaj przed domem zrobilem)

 

http://rapidshare.com/files/177893806/vfr.zip

 

Pare slow:

Moto bylem ogldac w Poznaniu razem z Asmo. Okazal sie byc OK wiec nabylem i wrocilem na kolach do Leszna :P (Pierwsza moja jazda w ujemnej temp - balls of ice trip :P).

 

W sumie rozgladalem sie za cbr 600 f4i (myslalem tez zeby thundercata odkupic) ale wpadla przypadkiem vfra :P (a w sumie myslalem juz od tym moto przed kupnem TCata ale wtedy kasy nie bylo).

 

Wiec dozobaczenia jak najszybciej w nowym sezonie (albo juz nie dlugo, jak jest zimno ale nie ma sniegu tez da sie jezdzic wazne to ubrac sie na maxa )

 

pzdr.

 

A i dobrej zabawy na sylwka jak i szczesliwego nowego roku!

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ech okres zimowy jak zwykle zabija aktywnosc na forum, mam nadzieje ze na wiosne cos sie ruszy ;)

gratuluje nowych maszyn, chciaz mialem juz okazje zrobic to na zywo :P

 

@Ario TCat lezy w czesciach u Pale w garazu, po tym jak czesci te zostaly odzskane po kradziezy...

 

Tymczasem ogladam filmiki pieruna na YouTube i... coz juznie chce jechac na tor poznan banditem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech okres zimowy jak zwykle zabija aktywnosc na forum, mam nadzieje ze na wiosne cos sie ruszy ;)

gratuluje nowych maszyn, chciaz mialem juz okazje zrobic to na zywo :P

 

@Ario TCat lezy w czesciach u Pale w garazu, po tym jak czesci te zostaly odzskane po kradziezy...

 

Tymczasem ogladam filmiki pieruna na YouTube i... coz juznie chce jechac na tor poznan banditem :P

 

 

jaka kradzież? qrde niektórzy to mają szczęście :icon_mrgreen: mój stoi cały rok pod blokiem i nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mnie tu dlugo nie bylo. Ale widac ze nic sie nie dzialo

 

Z Tcatem to tak jak napisal Witas. Dodam tylko ze to sa czesci z ktorych go raczej nie poskladam do kupy bo duzo brakuje a i tak nie moge poki jest to dowod rzeczowy w sprawie. A znajac polskie realia to sprawa sie bedzie ciagnac (a w sumie to juz sie ciagnie bo pol roku minelo i nic konkretnego nie wiem :icon_evil:

 

jaka kradzież? qrde niektórzy to mają szczęście :icon_mrgreen: mój stoi cały rok pod blokiem i nic :D

 

Wiesz Ario trudno to szczesciem nazwac. Ja autocasco nie mialem.

Ale jak chcesz mozesz przyjechac fazerem do wrocka. Tu pewnie zniknie szybko :P

 

Ja na piwo to juz jutro ide ale w sobote tez moge.

 

@Pierun - VFR kompa nie ma to tylko wyswietlacz ktory pokazuje przebieg temp silnika i otoczenia, zegarek i wskaznik paliwa.

 

BTW. Matys a ty kiedy przedstawisz cebre do oceny publicznej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...