Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem co to za chlew, a że Pale spał na stole to co ? no gdzie miał spać ? na tapczanie ? na imprezie ? to by była profanacja impry :buttrock: , ale dawno was nie widziałem to i trzeba by było coś wymyślić, tym razem postaram się przyjechać pociągiem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie tu ruch zrobil jak nigdy :D albo raczej jak w sezonie dwa lata temu :]

Nie odzywalem sie za bardzo bo mialem sporo problemow nie zwiazanych z moto i sie poprostu nic nie chcialo... zabraklo woli organizowania czegokolwiek i troche wszystko padlo :(

 

Mozemy zrobic jakies spotkanie w lesznie, tylko dajcie znac wczesniej zeby termin pasowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho a mnie to już łejej nie było a to pewnie z powodu uporczywego przeciągłego braku moto:/ ale świnka w kształcie skarbonki...czy coś tam na półce stoi wiec w końcu się nazbiera.......

witam się więc grzecznie po nieobecności

 

 

a, pracy szukam jak ktoś ma do oddania (rejony wrocławia)

Edytowane przez Dec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho a mnie to już łejej nie było a to pewnie z powodu uporczywego przeciągłego braku moto:/ ale świnka w kształcie skarbonki...czy coś tam na półce stoi wiec w końcu się nazbiera.......

witam się więc grzecznie po nieobecności

a, pracy szukam jak ktoś ma do oddania (rejony wrocławia)

 

 

Czy mysmy sie jakis czas temu nie mieli kolo ranczo karina jechalem niebieskim banditem

 

w urzedzie pracy w lesznie wisi kilka ogloszen ze posuzkuja kolo wrocka do pracy jedn co mi utkwilo jakos bardziej to teren wroclawia poszukiwany spawacz :)

 

 

co do imprez do cegle remontuja i do gory otwieraja wiec omzna wbic dol knajpki bedzie dla niepalacych a gora dla palacych licze an dol bo przeszkadza mi dym tytoniowy

 

mam pytanko czy sa jeszcze naklejki Patrz w lusterko motocykle sa wszedzie bo chcialem rozdac ich kilka jeszcz bo moje jak woda sie rozeszly i nawet sobie nie zostawilem xD

ale przynajmniej widze tego efekt na autach :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLUCHAJCIE BRACIA I SIOSTRY!!!!!!!!!!!!!

slyszalem ze w najblizsza sobote asmo cos dla nas szykuje,nie wiem tylko gdzie i kiedy?

ale moze raczy niebawem napisac gdzie organizuje dla nas spotkanie,bo z tajnych info dowiedzialem sie ze to tuz tuz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, dawno mnie tu nie było.

Wiecie, ja chętnie bym się z wami spotkała, w końcu sezon był kiepski i można byłoby nadrobić siedzeniem w pubie....tylko, że.....część ludzi egzystuje we Wrocławiu, dlatego pewnie więcej osób nie dołączyło do was. Ale może uda się między świętami, a sylwestrem.

Pozdrawiam was cieplutko mordeczki moje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...