Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

 

 

matys pieknie sie prezentuje cebra:)

 

 

Ja sie powaznie zastanawiam, nad tym cze by nie pojechac do poznania na bazar, bo we wrocku jest 26 a wtedy tez jest pyra...

 

hmm Veyron raczej to nie byl :P

Witas szczeze mowiac nic ciekawego na tym bazarku nie bylo zaluje ze pojechałem ;/

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote troche polatalismy, ale w niedziele aku mi padl kompletnie i nie dalo sie go odpalic... teraz sie laduje :D

 

Dobra a teraz duzo wazniejsza prosba z mojej strony :)

 

7 sierpnia (piatek) okolo godziny 18, moja mama bierze slub w kosciele w Lesznie (chyba u Jana ale sie jeszcze dopytam ;) ). Bylbym bardzo wdzieczny jesli stawilibyscie sie na eskorte z Leszna do palacu w Pakoslawiu :)

Ja niestety nie bede mogl pojechac, bo bede zajmowal sie strona organizacyjna lub robil za kierowce 'mlodej' pary :P

 

Jeszcze oczywiscie przypomne nieraz o tym wydarzeniu, ale chcialem dac znac wczesniej.

data zapisana w kom. na chwilę obecną będę :D

 

BTW dowiedziałem się, że jutro w Poznaniu jest otwarcie o 11:00. dzwoniłem do Pieruna i będzie tam w drodze powrotnej ze szkoły. jak pogoda dopisze (i chęci) to jadę, ktoś jeszcze?

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data zapisana w kom. na chwilę obecną będę :D

 

BTW dowiedziałem się, że jutro w Poznaniu jest otwarcie o 11:00. dzwoniłem do Pieruna i będzie tam w drodze powrotnej ze szkoły. jak pogoda dopisze (i chęci) to jadę, ktoś jeszcze?

 

 

miałem jechac na otwarcie ale mam skzołe i jakies egzaminy ;/

wiec ja odpadam

 

btw ktos wie gdzie w lesznie odstane filtr K&N'a?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę brak chętnych...

 

ku*wa a nie przeczytalem forum wczoraj i masz....

Poszedlem pic wczoraj i dopiero wstalem :evil:

 

A moze ktos jest chetny jutro do Poznania na stacje BP kolo browarow na szwajcarskiej:

http://www.scigacz.pl/Motocyklowa,Niedziel...ekend,9041.html

 

Chetny ktos by byl?

 

Druga sprawa to Pyra. Widze ze zarejestrowalem sie ja Witas Pierun i Bestia. Nikt wiecej sie nie wybiera?

 

 

A co do K&N to w lesznie raczej nie dostaniesz. Poszukaj na allegro. Albo spytaj sie Witasa czy ci swojego nie odstapi (jezeli to ma byc do bandita).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa a nie przeczytalem forum wczoraj i masz....

Poszedlem pic wczoraj i dopiero wstalem :evil:

 

A moze ktos jest chetny jutro do Poznania na stacje BP kolo browarow na szwajcarskiej:

http://www.scigacz.pl/Motocyklowa,Niedziel...ekend,9041.html

 

Chetny ktos by byl?

 

Druga sprawa to Pyra. Widze ze zarejestrowalem sie ja Witas Pierun i Bestia. Nikt wiecej sie nie wybiera?

A co do K&N to w lesznie raczej nie dostaniesz. Poszukaj na allegro. Albo spytaj sie Witasa czy ci swojego nie odstapi (jezeli to ma byc do bandita).

 

 

ja tyle co ze skzoły wrociłem a chcialem sie wybrac ale jak zwykle cos sie dzieje to mam jakies zajecie inne;/

Na pyre odpadam ...egzaminy;/

 

a Witas jak CI sie sprawuje filtr:)

znalazlem kolesia co i sprowadzi z rawicza:) i to za miłe pieniadze bo allegro odstrasza a jak patrzałem to do mojego rocznika nie widizałeml;/

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde glupie forum odpisalem i nie weszlo...

Na K&N pali mi nieco wiecej i niezle strzela w tlumik :)

Pozatym niestety nie ma zauwazalnych efektow :( NO i jak wlozylem K&N musialem srubki od wolnych obrotow w gaznikach (dysze dolotowe) wykrecic nieco bardziej, ale nie pamietam dokladnie ile... jakos na oko (albo raczej na sluch ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo juz bys Wiciu sprzedal ta padake i mialbys spokoj :D

 

Dzisiaj sie tylko z Matysem wybralem do Poznania na ta impreze na BP.

 

Wrazenia poztywne. IMHO powinno byc wiecej takich imprez pozytywnie nastawionych do moto (nie mowie o zlotach bo to oczywista oczywistosc :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde glupie forum odpisalem i nie weszlo...

Na K&N pali mi nieco wiecej i niezle strzela w tlumik :)

Pozatym niestety nie ma zauwazalnych efektow :( NO i jak wlozylem K&N musialem srubki od wolnych obrotow w gaznikach (dysze dolotowe) wykrecic nieco bardziej, ale nie pamietam dokladnie ile... jakos na oko (albo raczej na sluch ;) )

 

 

strzela Ci bo pewnie gazniki masz niewyregulowane dobrze i za duzo beny ie dostaje

mi na fabrycznym suzukowkim filtrze i wydechu akrapowa tez strzela czasmi a w sumie mam po regulacji

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Joey to normalne ze strzela na akcesoryjnym filtrze i przelotowym wydechu, po zamknieciu przepustnicy :P

poprostu ten typ tak ma i zawsze bedzie strzelal ;)

Gazniki mam dobrze wyregulowane, sporo sie z tym bawilem zreszta :D

Na oryginalnym filtrze tez strzelal, ale mniej.

A ja dodatkowo mam nieszczelny wydech w jednym miejscu przez co wogole wali jak po**bany bo przy dostepie tlenu resztki mieszanki zapalaja sie w rurze...

Ale pytales o wrazenia z jazdy na K&N'ie wiec napisalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszyskim :)

 

Kurde, lata mnie juz tu nie bylo. Ale mam sie w koncu czym pochwalic :)

 

Z pomoca Gracza i Witasa (oraz mentalna pomoca od Ario ;) ) kupilem Fazerka 600 '02 pare dni temu :buttrock:

 

Zdjec jeszcze zadnych nie mam ale pewnie w ten weekend cos sie zrobi to wrzuce :D

 

Pozdro i do szybkiego

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszyskim :)

 

Kurde, lata mnie juz tu nie bylo. Ale mam sie w koncu czym pochwalic :)

 

Z pomoca Gracza i Witasa (oraz mentalna pomoca od Ario ;) ) kupilem Fazerka 600 '02 pare dni temu :buttrock:

 

Zdjec jeszcze zadnych nie mam ale pewnie w ten weekend cos sie zrobi to wrzuce :D

 

Pozdro i do szybkiego

Konik

 

jeszcze raz gratki, dawaj fotexy... acha cena jaką wczoraj mi mówiłeś za gumy to komplet przód i tył tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...