Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

ładna tu grobowa cisza....gdzie sa ci wszyscy co tak solidarnie sie stawiali na roznych zjazdach w zeszlym roku....aktywnosc spadla do zera......czemu to zawdzieczamy????inne towarzystwo?

 

No i zrobiłeś zamęt a taki spokój był :) :) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt troche gnoju narobilem asmo,ale w koncu od tego jest matys Z 750!!!!zycie bez gnoju by nie smierdzialo...i tu nalezy zadac pyatnie:byloby fajnie?...oczywiscie ze nie!!!!czasem musi posmierdziec by za chwile docenic piekne zapachy.

mam nadzieje ze przynajmniej stara ekipa (wiecie o kim mowa) pojedzie w przyszlym roku do łagowa ,radzynia i krotoszyna!!!!zapowiadam te zjazdy juz dzisiaj by nikt sie nie wykrecil: nawet biedny konik ktory ostatnio wspomnial ze nie bylo transporu (nie wzial chlopak pod uwage ze mozna grupka jechac nawet samochodem po to by pozniej s ie fajnie bawic)

sorki jesli przerwalem spokoj,mam nadzieje ze te wywody nie zapoczatkuja balaganu ktory sie zaraz moze zrobic..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO matys mam tez taką nadzieję, że polatamy (a gdzie byłeś jak my byliśmy w krotoszynie ?????????? )

Ja po d koniec zaliczyłem jeszcze krosno odrzańskie i świdnice, extra było. Zimą trza by było zrobić jakąś imprę w lesznie, może w tej knajpce co ostatnio :) Pozdro ziomy, you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt troche gnoju narobilem asmo,ale w koncu od tego jest matys Z 750!!!!zycie bez gnoju by nie smierdzialo...i tu nalezy zadac pyatnie:byloby fajnie?...oczywiscie ze nie!!!!czasem musi posmierdziec by za chwile docenic piekne zapachy.

mam nadzieje ze przynajmniej stara ekipa (wiecie o kim mowa) pojedzie w przyszlym roku do łagowa ,radzynia i krotoszyna!!!!zapowiadam te zjazdy juz dzisiaj by nikt sie nie wykrecil: nawet biedny konik ktory ostatnio wspomnial ze nie bylo transporu (nie wzial chlopak pod uwage ze mozna grupka jechac nawet samochodem po to by pozniej s ie fajnie bawic)

sorki jesli przerwalem spokoj,mam nadzieje ze te wywody nie zapoczatkuja balaganu ktory sie zaraz moze zrobic..........

 

 

ja miałem duzo przygod niemiłych w tym sezonie zwiazanych z motocyklem wiec nie za fajnie było ale fakt za rok pisze sie jak najbardziej napewno na radzyn bo am za kazdym razem fajna imprza :)

byłem kilka razy ale w pracy w tedy byłem wiec nie omgłem za bardzok orzystac ale za rok pojade jako uczetnik :D

 

i dobrze ze narobiłes w koncu jakies poruszenie:)

 

. Zimą trza by było zrobić jakąś imprę w lesznie, może w tej knajpce co ostatnio :) Pozdro ziomy, you

 

 

Impreza impreza :)

Ale w tej knajpce bo spodziewam się mówisz o piętrze to już nie zrobimy bo wcśieły splajtował i zamknął to :) długi robią swoje :)

ale mamy duzo innych np obok w koncu czerwona zaczeła działać na pełnym gazie:)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...