Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matys, jak wszyscy??

Konik, Graczu, Kuba i Karo, Irek, ja....my mamy w planach b7yc z soboty na niedziele na pewno...nie wiem co z piatkiem, bo Graczu juz mowil, ze on nie moze w piatek jechac....wiec nie marudz i jedziecie!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dam rady wyrwać się na dwie noce więc dlatego jadę na jedną i pewnie będzie to właśnie piątke/sobota. kto oprócz Pieruna będzie jeszcze w tym czasie? Asmo, Ty mówiłeś, że razem z Irkiem będziecie dwie noce, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko szybko podziekowac wszystkim ktorzy sie zjawili pod kosciolem :) Matys dla Ciebie czeka jeszcze butelka wisniowki, przy najblizszej okazji dostaniesz zeby wypic zdrowie Panstwa Mlodych ;)

 

Na Krotoszyn tez tez pojade, Karo niestety cos kombinuje z urodzinami niezyjacego dziadka O_o wiec pewnie jedna nocke bede sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabawimy się ostro w sobotę:D:D:D Bo my dojedziemy z rana, przynajmniej tak bym chciała, żebyśmy byli jak najszybciej...chyba, że podusze Gracza i wyjedziemy jeszcze wieczorem w piątek...ale wątpie, żeby udało się coś w tym kierunku mi zdziałać:)

 

 

Witas, a są ino jakie fajne foty?? Kaj my se:D:D:D

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super!w takim razie wyjazd wciaz aktualny,my jakby co dopiero wyjedziemy po poludniu w sobote.napiszcvie mi tylko jak wyglada nocleg???slyszalem ze z namiotami moze byc problem jesli chodzi o sobote ze wzgledu na brak miejsca.

 

p.s Witas odnosnie wisnioweczki pamietaj o obietnicy bo mambardzo dobra pamiec!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze z namiotami moze byc problem jesli chodzi o sobote ze wzgledu na brak miejsca.

nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale jak Pierun i ja urywamy się w sobotę to miejsce się zwolni a jakby co w piątek kawałek więcej miejsca się zajmie.

 

@Pierun masz jakiś namiot i czy ewentualnie jest w nim miejsce? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

to jakby co zajmiemy miejsce Ario. My (Beti, Pale i ja) w piatek wieczorem powinnismy byc w Lesznie. Do Krotoszyna wyruszamy jakos w sobote rano.

Pozdro i do szybkiego

to jak dacie radę to może jeszcze w piątek późnym wieczorem wlećcie i będziecie dwie noce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...