Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo :) , to Pale i ja, oraz Konik wyjezdzamy z Wro około 14. Wstępnie - cała reszta wyjdzie w praniu. Wstępnie jedziemy również w piatek podwieczór, wstępnie z Witasem i całą bandą. Również z tego co mi wiadomo, to mam namiot 3 osobowy :P Z czego 2 miejsca zajęte na pewno + 3 miejsce zajęte przez Konika...chyba....nawet nie wiem, bo w ogóle się nie odzywa :/

W sobote przyjezdza Matys z Kamcią. Więc trzeba zająć miejsce na ich namiot.

A co z Irkiem...Tata Irek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z magiczną ręką:D:D:D:D Ktoś musi nad nami czuwać:D:D:D:D

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co z Irkiem...Tata Irek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z magiczną ręką:D:D:D:D Ktoś musi nad nami czuwać:D:D:D:D

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ja nie wiem o ktorej jade, bo przyjezdza do mnie kumpel na moto ze szczecina i lecimy, wiec jak co to miejsce zajmijcie na namiot tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ja nie wiem o ktorej jade, bo przyjezdza do mnie kumpel na moto ze szczecina i lecimy, wiec jak co to miejsce zajmijcie na namiot tez :)

 

pamiętasz o miejscu dla mnie w namiocie? :)

 

@Beti jedziecie z Wrocka prosto na Krotoszyn? jeżeli tak to kto jedzie z Leszna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ario, my z Wro wracamy do Boja i Leszna, bo przeciez tam mamy wszystkie graty. Jak dobrze pojdzie to z Leszna będziemy jechac większą ekipą.

 

HEJ, a mniej wiecej o ktorej bedziecie gotowi jechac? rozmawialem z Krystianem (vtr) i tez jedzie ale nie wie jak sie wyrobi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak pisalem do beti niestety nie dalismy rady sie pojawic w krotoszynie.....za to szykujemy sie na rasdzyn ktory w tym roku odbedzie sieponoc w slawie!mam nadzieje ze bedzie wa pasowac.....info na lbm leszno

niestety 5-6 jestem na wyjeździe więc nie dam rady być :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli sie uda pojade na parade, ale pozniej juz do domu...

Matys mialem dla Ciebie wisnioweczke, ale niestety beti przegrala zaklad i pila na umor, co skonczylo sie wypiciem wszystkiego co bylo pod reka wlacznie z wisniowka... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...