Skocz do zawartości

zlot w Sierakowie Wielkopolskim- 16-18 września


natara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nom jak na pierwszy zlot to powinne ceny chociaz zachecac, a 100 zyli 8O . Tyle to nie bierze nawet V2, ale jaki oni robia ogromny zlot i juz dobre kilka lat. Nie wiem z czego te ceny wynikaja, ale widze ze codziennie jedzienie - sniadanie, obiad, kolacja. Troche to bez sensu nie lepiej postawic kilka straganow z kielbasa.itd a i koszty by sie znacznie obnizyly. Poza tym wtedy jest bajzel w poznaniu, wiec duzo osob tam smignie. Ale i tak zycze powodzenia !!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje się kolejna kiszka sezonu :-D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ciągłej krytyki :? proponował bym powiedzieć co by się chciało zastać na miejscu… ;) Czym więcej pomysłów tym lepiej… A jak pomysł się spodoba to zawsze można to jeszcze wcielić do programu… :idea: Ja osobiście mam nadzieje że wszystko się uda i że będzie fajny klimacik… :) Ale w tym muszą pomóc ci który przyjadą na ten zlot :P a z podejściem że będzie stypa może się nie udać… :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem info na stronce i:

-podobają mi się kapele - i to jedyny plus :)

a teraz minusy:

-park maszyn -jak widzę coś takiego i jeszcze obowiązkowy to kojarzy mi się ze stypą, jak Siwy napisał w innym temacie zlocik w Krotoszynie jest jednym z ostatnich zlotów gdzie "wszystko wolno"

park maszyn jest dla mnie synonimem imprezy dla starych dziadków na japońskich krążownikach, którzy motocykle kupili tydzień temu i używają go ewentualnie do niedzielnych wycieczek a służą im głównie do pokazania się wśród znajomych

-cena -odstrasza z miejsca -a 40zł za sam wjazd to też o wiele za drogo- patrz np wyżej wspomniany zlot w Krotoszynie lub w Maniowe (pozdro dla Apanonaru) gdzie w tej cenie to był full wypas a nawet jeszcze zostało na browary ;)

-no i dobrze że podano wreszcie organizatora, jeśli jest to właściciel pubu wiadomo że nie robi tego non profi a w konkretnym celu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba! Bylem raz w tym pubie-zajebista atmosfera! Z tego co pametam to stal tam motocykl ,a wszedzie bylo pelno gratow motocyklowych(w pamieci zapadl mi stojacy silnik V maxa). Bardzo fajne miejsce, warto tam sie przejechac. Brawa dla orgaznizatorow za parking strzezony ! Mi sie podoba ta idea-przynajmniej nie musze sie bac ze gdy pojde na piwo to jakis nawalony imbecyl przekosi mi motocykl. najlepiej zorganizowac dla tych co chca dobijac swoje sprzety jakies zamkniete rodeo, byleby na zewnatrz wyjechac nie mogli. Co do kosztow-to oferujecie za ta kase duzo, jakby policzyc ze za 60 zeta dostaje sie 5 posilkow+30 zeta na wydanie, to wcale nie wychodzi tak strasznie duzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie:

- cena 40 i 30 zł -bez dodatków- w połowie września to zbyt dużo!,

- jakie są posiłki w wersji full? /może tak jak w giżycku buła z marmurem :-) /

- poza tym na 170 zł za dwie osoby, pod koniec sezonu zlotowego, stać tylko:

starych dziadków na japońskich krążownikach, którzy motocykle kupili tydzień temu i używają go ewentualnie do niedzielnych wycieczek a służą im głównie do pokazania się wśród znajomych  

...

- termin :?:

na + napewno: koncerty, ognisko na plaży /ciekawe jak z pogodą będzie :roll: /

Ale liczą się chęci, a wnioski organizator wyciągnie sam po imprezie... powodzenia w organizacji.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba! Bylem raz w tym pubie-zajebista atmosfera! Z tego co pametam to stal tam motocykl ,a wszedzie bylo pelno gratow motocyklowych(w pamieci zapadl mi stojacy silnik V maxa). Bardzo fajne miejsce, warto tam sie przejechac. Brawa dla orgaznizatorow za parking strzezony ! Mi sie podoba ta idea-przynajmniej nie musze sie bac ze gdy pojde na piwo to jakis nawalony imbecyl przekosi mi motocykl. najlepiej zorganizowac dla tych co chca dobijac swoje sprzety jakies zamkniete rodeo, byleby na zewnatrz wyjechac nie mogli. Co do kosztow-to oferujecie za ta kase duzo, jakby policzyc ze za 60 zeta dostaje sie 5 posilkow+30 zeta na wydanie, to wcale nie wychodzi tak strasznie duzo!

Mądrze mówi------ piwo mu za to dać> :)Jak Profan zaznaczył wszelkie sugestie mile widziane, pamiętajcie że to ludzie tworzą klimat imprezy....

Jeżeli ktoś teraz był na stronie to pojawiły się już pewne zmiany :)

 

 

 

 

 

Pozdro Profan- miło cię tu zobaczyć.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem stwierdzenia "POZOSTAWIENIE WSZYSTKICH MOTOCYKLI NA PARKINGU STRZEŻONYM" przy konkurencjach

mam przez to rozumiec że organizatorzy dostarczają motocykli do katowania? -to jest nawet dobre -po co mam palić kapcia przy swoim :-D

 

i jeszcze apropos zakwaterowania

czy za noclegi będzie trzeba dodatkowo zapłacić?

trochę to dziwnie napisane.trzeba dokonać rezerwacji nawet na polu namiotowym?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...