Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

4/04/2008, g. 19.26, trasa z Wa-wa do Gdańsk, miejscowość Czosnów.

 

Zginął mój bliski kolega. Z nieustalonych przyczyn, po przejechaniu pomiedzy dwoma samochodami skręcił na prawy pas i uderzył w barierkę przy prędkości 70 km/h. Jechał na nowej R6. Zmarł w szpitalu ok. 22.30.

 

Niestety nie można ustalić czy powodem był defekt motocykla. Motocykl został skradziony z parkingu policyjnego w jeden dzień po wypadku.

 

Cholernie mi go brakuje. Nie potrafię zrozumieć tego wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem telefon od znajomego odnośnie wypadku w Warszawie - czerwony bandit, podobno kierowca nie przeżył (znajmomy myślał, że to ja) niestety nic nie mogę znaleść w internecie na ten temat

 

to chyba to...

http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=su...list_position=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to samo z rzepy

Rzeczpospolita | 15.4.2008 | rubryka: Warszawa | strona: 5 | autor: -koz

WYPADEK

28-letni motocyklista zginął wczoraj na Ochocie. Do tragedii doszło o godz. 14.10 na ul. Szczęśliwickiej. Tomasz F., 50-letni kierowca forda, wymusił pierwszeństwo w czasie skrętu w lewo. W bok auta uderzył kierujący suzuki Krzysztof K. Motocyklista zginął na miejscu. Ze wstępnych policyjnych informacji wynika, że winę ponosi kierowca forda. W tym roku na stołecznych drogach zginęło już pięciu motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem telefon od znajomego odnośnie wypadku w Warszawie - czerwony bandit, podobno kierowca nie przeżył (znajmomy myślał, że to ja) niestety nic nie mogę znaleść w internecie na ten temat

 

to napewno to:

 

http://www.tvn24.pl/-1,1546038,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed 9.00 w Alejach Jerozolimskich na wysokości Piastów/ Reguły leżał w rowie niebieski motocykl.

Chwilę później z miejsca wypadku odjechał na sygnale ambulans (w chwili, gdy tamtędy przejeżdżałam motocyklista musiał już być w środku).

Nie dostrzegłam nic więcej, każdym razie policja już tam była.

Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed 9.00 w Alejach Jerozolimskich na wysokości Piastów/ Reguły leżał w rowie niebieski motocykl.

Chwilę później z miejsca wypadku odjechał na sygnale ambulans (w chwili, gdy tamtędy przejeżdżałam motocyklista musiał już być w środku).

Nie dostrzegłam nic więcej, każdym razie policja już tam była.

Ktoś coś wie?

Szpital Bródnowski, odma płuc i obojczyk. Jutro operacja. Wymuszenie przez puszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Wisłostrada w stronę Wilanowa zaraz za wyjazdem z tunelu na luku w prawo ok 8:40. Motocyklista najechał na prawy krawężnik po czym uderzył w latarnie. Dokładnych szczegółów nie znam sądząc po uszkodzeniach motocykla (Niebieskie Kawasaki ZR7 numer rej chyba WML) prędkość nie była duża. Gość leżał na poboczu, był przytomny, miał czucie w kończynach. karetka była w drodze. Zaraz po mnie zatrzymał sie kierowca puszki który okazał sie lekarzem. Myślę ze z chłopakiem będzie OK. Śpieszyłem sie musiałem jechać, wielkie podziękowania dla przechodniów którzy zobowiązali sie zostać z poszkodowanym do czasu przyjazdu karetki oraz dla motocyklisty na srebrnym hornecie który zaoferował pomoc w ewentualnym transporcie uszkodzonej kawy.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Jasło, ul. Jana z Dukli.

Nie wiem niestety kto :/

Motocyklista jechał prostą drogą bez żadnych zakrętów z prędkością mi nie znaną, z naprzeciwka jechał samochód który próbował skręcać w lewo, zaczął skrecać tak, że zajął ok. 50cm pasu motocyklisty.

Nie wiem jak było dokładnie, ponoć rozpoczął hamowanie wcześniej zachaczył gdzieś ponoć dosłownie o kołpak wyrzuciło go.... dopiero puźniej szedłem w tamtym miejscu, widziałem pękniety kask na chodniku i krew na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...