Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy wczoraj - Koleś jechał Nowowiejską w strone Filtrów, przecioł Niepodległości i z bocznej uliczki wyjechał mu samochód, 12 metrów hamowania, prędkość 50 km/h (Policja potwierdziła) ale niestety uderzył w bok. Motocykl skasowany, kolega żyje i lekko poobijany.

 

 

Oto co zostało z SVki kolegi znajomego :biggrin:

 

http://www.bikepics.com/members/klaudiusz76/personal/

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dziś znów jednego mniej w naszej braci motocyklowej :biggrin: Jakies 30 min temu gdy wracałem swoją puszką od babci słyszałem moto na ulicy Lwowskiej i pisk opon .Gdy zjechałem na ulicę Świt widze auto wychodze na ulice zobaczyć czemu nie ma przejazdu a tu karetka i reanimuja motocyklitę wokół pełno krwii z tego co narazie wiem uderzył on w sienciento jechały dwa moto ten co uderzył odrazu na miejscu zginął prawdopodobie w sumie reanimowali go ale wypływała juyz czarna krew a jego kolega położył moto i wyszedł prawie bez szwanku narazie nie wiadomo czyja była winna czy Pani w seicenito czy motocyklisty . W takich sytuacjach naprawde zastanawiam się czy nie sprzedać moto ( głownie pojawia się nacisk rodziny) ale w aucie też można zginąć a gdy sprzedam moto to jakbym sprzedał jakś swoja cząstkę smutne :biggrin: [*]

 

Motocyklista napewno zmarł wina była Panii myslała ze zdarzy przed nimi jednak się nie udało :biggrin:

Edytowane przez Pawel_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią niedzielę jechalam autobusem zakopianką na dwupasmówce w oklicach Myślenic. Zrobil się korek, więc rozglądalam się, co się stalo. Po lewej stronie zobaczylam poobijaną barierkę na luku, części kombinezonu motocyklowego i przednie kolo od ściga razem urwane razem z widelcem.....co bylo z drugiej strony jezdni nie widzialam i chyba wolalabym nie widzieć....

Ktoś wie, co się stalo? I czy ten ktoś przeżyl?? Widok wskazywal, że to malo prawdopodobne....

 

 

Witam!

 

Niestety motocyklista zginąl na miejscu...z tego co wiem to byl GSX-R w malowaniu areografem z tego co pamietam bardzo ciekawa kompozycja spotkalem go kilka razy na "zamknietym" Nie znalem go osobiscie a dowiedzialem sie od osoby ktora tez "cos" uslyszala.... Wjechal w barierke przy 160km/h na zakrecie (jakas sliska kaluza + brak widocznosci przy zlozeniu sie)...musialo go wyniesc i zlozyl sie bardziej niestety sliska nawierzchnia okazala sie zabojcza.Bardzo mi żal, że tak to sie skonczylo tym bardziej że już troszke zimno a oponki nie maja tego samego trzymania trzeba bardzo uwazac ja odstawilem juz moto miesiac temu.Wiem jeszcze, ze widok byl tragiczny!!!

 

Spoczywaj w Pokoju!

 

PS.

co bylo z drugiej strony jezdni nie widzialam i chyba wolalabym nie widzieć....

Dobrze, ze nie widzialas tego bo jesli to co wiem to prawda to widok byl koszmarny... :biggrin:

Edytowane przez Gamebooker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nad ranem zginął nasz kolega Marcin był pod nickiem Enduras nie udało mu się dotrzeć do domu samochodem razem ze swoimi 4 kolegami, zginął on i jego 2 koledzy przeżyli z całej 5 tylko 2óch chłopaków :P :( :(

Na zawsze w mojej pamięci bede o nim pamietać :( [*] [*] [*] Miał 18 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to ten wypadek na trasie na Oborniki? Z tirem?

 

Szkoda chlopakow... cale zycie bylo przed nimi... :D

Niestety, ale to ten wypadek... :bigrazz: Zaraz przed Obornikami w Chlodewie zostalo wymuszone pierwszenstwo i Tir wjchał w nich, ponoc ciężąrówka miała ponad 20 km wiecej niż należy, nie wiem ile miał Marcina samochód... Ale z pewnościa tez ponad ograniczenie... Brakuje mi go... a jeszcze wczoraj widziałam jego zmieniajace sie opisy na gg :cool: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mloda, zaloz moze osobny temat o tym. Enduras byl z nami dlugo na 4um. Mysle, ze wielu 4umowiczow bedzie chcialo go pozegnac, a tu malo kto zaglada...

:D

 

Pozdrawiam

 

...ktos juz zalozyl osobny temat... poszukaj w dzisiejszych... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ojciec przed chwilą dzwonił, że niedaleko mnie, w Gościcinie jakiś wypadek podobno śmiertelny na skuterze i bał sie, czy to czasami nie ja albo mój brat,, wie ktoś cos więcej???? Ja postaram sie jeszcze czegoś dowiedzieć i napisze więcej info jak bede coś wiedział... :/ [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...