Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

komentarz pod informacją:

"Dokładnie tak było,winny jest kierowca forda.Jechałam tą drogą kiedy to się stało,kierowałam się w stronę Piecek,motocyklista minął mnie i dosłownie za 2 sekundy usłyszałam huk,spojrzałam w lusterko i zobaczyłam ogromny słup ognia.To ja wezwałam karetkę ale niestety na pomoc było już za pózno.Nie rozumiem po co kierowca forda wyprzedzał wszyscy jechali sobie spokojnie,a on musiał być o kilka samochodów do przodu.Motocyklista wcale nie jechał szaloną prędkością jak to zwykle bywa.Szkoda mi chłopaka,ten widok zapamiętam bardzo długo"

:icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jesteśmy tu nowi i oczywiście na wstępie wszystkich pozdrawiamy. Właśnie wróciliśmy z nad morza, w czwartek widzieliśmy wypadek na drodze z Kołobrzegu do Koszalina. Jakiś kretyn wyjechał z drogi podporządkowanej wprost na nadjeżdżający motocykl:

 

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...IAT01/507770548

 

Motocyklista nie był sam, było ich dwóch, jeden z nich jechał R6, a drugi Kawasaki. Ten który jechał R6 zdążył przejechać, niestety ten drugi już nie. Ten wypadek zrobił na nas duże wrażenie, bo choć motocyklistów nie znaliśmy, widzieliśmy pół godziny prędzej te dwa motorki stojące na promenadzie w Kołobrzegu i pól godziny później jak zbierano części z Kawasaki z ulicy. My też byliśmy motorem nad morzem, jednak tego dnia jechaliśmy samochodem z rodziną. Było nam bardzo przykro widząc ten wypadek bo to mógł być każdy z nas. Mam pytanie - wiecie może jak się czują ci ludzie?

 

Jeszcze raz pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zycie.pila.pl/informacje/200908...chodu/index.php

 

Byłem na miejscu zdarzenia z tego co widziałem to motocyklista miał najprawdopodobniej złamane obie nogi, pasażerka też coś miała z nogą. Poza tym nie wiedziałem za wiele za dużo kręciło sie wokół nich strażaków i ratowników. Dostali dość mocno także mogą mieć jakieś obrażenia wewnętrzne, gdy pakowali ich w karete byli przytomni. Musieli być chyba przejazdem bo ja takiego sprzęta w pile nie wiedziałem nigdy - Fazer czerwony na nowym ryju, rejestracja WE 1700 , mieli z tyłu założoną okrągłą torbe z motodetail.

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wróciłem właśnie z trasy i na A4 na wysokości katowic, był wypadek z udziałem motocyklisty, było zwężenie, malowali pasy, widziałem moto leżało w barierkach, na ziemi motocyklista, ludzie z mercedesa(stał na poboczu) udzielali mu pomocy, wiadomo co z nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem swoje male dochodzenie, bo znajomy smigal dzis po A4 i sie wystraszylem, ale to nie on.

Byl za to akurat w serwisie Booster w Katowicach, gdzie zwiezli rozwalone moto. Byl to Triumph America. Kierowca musial zasnac albo zaslabnac bo przywalil centralnie w rozwidlenie na zjezdzie z A4 w barierki, albo w ostatnim momencie probowal zjechac i nie wyszlo... Cholera wie...

Motocyklista podobno zyl, jak go karetka zabrala, ale ciezko z nim.

Tyle wiem.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...