Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uliczka serwisowa wg zeznań ludzi tam pracujących służy niewyżytym rajdowcom do popisów... musiało dojść do nieszczęścia, ale może teraz niektórzy zrozumieją co to za zabawa :/

 

http://www.psp.krakow.pl/wydarzenia.php?id=168

 

BTW dostawczak blisko krawężnika to mógł być efekt uderzenia busy w niego. gość zdrowo zapierniczał wg zeznań świadków, a ten sam wniosek można wysnuć patrząc na resztki moto: nie rozwaliłby się tak jadąc 50kmh

 

wg informacji z grupy-poludnie (od sanitariuszy z karetki) facet miał cały portfel z dokumentami tej busy, ale to nie jego moto (pożyczone albo kradzione). w swoich dokumentach miał dowód rejestracyjny... mz250... widać przesiadka na moto mocniejsze 10x nie wychodzi na dobre

jsz

 

 

znajomy z krakowa opowiadał mi o tym wypadku, zna właściciela. koles chciał sie przejechać. moto było pozyczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wielkopolska, Nowy Tomyśł W dniu 27 lipca 2007 r. około godziny 19.00 na drodze E - 30 w okolicach miejscowości Zgierzynka gm. Lwówek doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i dostawczego Volkswagena. Z niewyjaśnionej przyczyny kierujący motocyklem Harley Davidson, mieszkaniec Zielonej Góry przy dużej prędkości uderzył w tył zaparkowanego na poboczu drogi samochodu. Siła uderzenia była ogromna, o czym świadczą uszkodzenia pojazdów. Poszkodowanego motocyklistę z wieloma obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Poznaniu. Niestety, pomimo natychmiastowej pomocy medycznej motocyklista zmarł. Poważne obrażenia doznała również pasażerka motocykla, która została przewieziona do szpitala w Nowym Tomyślu. W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z JRG Nowy Tomyśl i OSP Lwówek, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili pomocy przedmedycznej do czasu przybycia pogotowia ratunkowego...."

Żródło KP PSP Nowy Tomyśl

 

brutalna rzeczywistość

[*] szerokości na niebiańskich autostradach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To relacja z innego źródła o tym samym wypadku: (na stronie są zdjęcia)

http://www.osppniewy.republika.pl/dziennik2007.html

Faktem jest, że zarówno kierowca, jak i pasażerka nie żyją.

O tym wypadku słyszałem już wcześniej, ale dopiero dziś się dowiedziałem, że był to brat mojego kolegi.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę w Zielonej Górze, nie wiem o której godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwny wypadek,bus stoi na poboczu a kierowca motocykla z impetem wbija sie w tył,niby szerokie pobocze więc jadąc normalnie ciężko nie zauważyc busa,zwłaszcza,że ten całą swoją powierzchnią stał na nim.Prędkosć prędkoscią ale chyba motocyklista nie zasuwał poboczem i nie to że w ostatniej chwili zauważył VW.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwny wypadek,bus stoi na poboczu a kierowca motocykla z impetem wbija sie w tył,niby szerokie pobocze więc jadąc normalnie ciężko nie zauważyc busa,zwłaszcza,że ten całą swoją powierzchnią stał na nim.Prędkosć prędkoscią ale chyba motocyklista nie zasuwał poboczem i nie to że w ostatniej chwili zauważył VW.

Wiem, że tutaj nie powinno się "spamować" ale muszę.

Jeśli nie spotkałeś się z taką sytuacją, to dobrze i obyś nigdy nie trafił na takiego szajbusa.

Niedawno jechałem sam pustą drogą. Nikogo na drodze, oprócz mnie. Na podporządkowanej z jakiejś wsi stoi bus /kangoo/. Widzi, że jadę sam i jestem bardzo blisko. I co? "Wskakuje" z nagłym zrywem na drogę, prawie pod koła motocykla! Na szczęście nic nie jechało z naprzeciwka i szczęśliwie ominąłem gnoja. O hamowaniu nie było mowy, na poboczu głęboki rów. Gdyby coś jechało w przeciwnym kierunku... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa bielany skrzyzowanie ulic Nocznickiego i Kaliszowka przejezdzalem kolo 7:30 stalo niebieskie kombi obok lezalo motocykl nie zauwazylem niestety jaki

wygladalo na to ze motocykl udezyl bokiem w prawy przod puszki nie wiem czyja wina, motocyklisty nie widzialem na miejscu, policji i karetki rowniez stal tylko pan od samochodu.

Edytowane przez krisSV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa bielany skrzyzowanie ulic Nocznickiego i Kaliszowka przejezdzalem kolo 7:30 stalo niebieskie kombi obok lezalo motocykl nie zauwazylem niestety jaki

wygladalo na to ze motocykl udezyl bokiem w prawy przod puszki nie wiem czyja wina, motocyklisty nie widzialem na miejscu, policji i karetki rowniez stal tylko pan od samochodu.

 

Przejeżdżałem tam o godzinie 7.50. Policjanci z WRD sporządzali właśnie dokumentację kolizji i twierdzili, że motocyklista zbiegł po przerysowaniu motocyklem boku samochodu.

Czyżby maszyna była kradziona? Zawodnik bez papierów lub po alkoholu?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Warszawa, skrzyzowanie ulicy Gorczewskiej i Elekcyjnej ok 14.. Przejezdzajac w ostatniej chwili zobaczylam lezacy motocykl (chyba suzuki), motocyklista lezal na noszach i chyba z nim rozmawiali co rokuje dobrze. Maszyna tez nie byla za bardzo obita wiec moze nie ebdzie zle.... Poza tym musial wysypac sie chyba na zakrecie bo nie bylo innego uszkodzonego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Warszawa, skrzyzowanie ulicy Gorczewskiej i Elekcyjnej ok 14.. Przejezdzajac w ostatniej chwili zobaczylam lezacy motocykl (chyba suzuki), motocyklista lezal na noszach i chyba z nim rozmawiali co rokuje dobrze. Maszyna tez nie byla za bardzo obita wiec moze nie ebdzie zle.... Poza tym musial wysypac sie chyba na zakrecie bo nie bylo innego uszkodzonego pojazdu.

 

 

Miałam wątpliwą przyjemność przejeżdżać chwilę później. Motocyklisty nie widziałam, nie wiem w jakim był stanie. Jak na moje oko było to raczej Kawasaki (wnioskuję po jaskrawozielonym kolorze).

Obok stał srebrny chopper. Może świadkowie, a może znajomi. W każdym razie prośba o jakieś inforamacje.

Mam nadzieję, że pomimo groźnie wyglądającej sytuacji, wszystko jest ok.

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tamtedy wczoraj jechalem, wracalem z przeleczy Kocierskiej - podejrzewam ze wiem nawet w którym miejscu to sie stalo bo chyba równy miesiąc temu tez zabił sie tam motocyklista. jest taka prosta, nawet wczoraj kilka razy mnie wyprzedzali na ścigach, prowokuje to miejsce do odkrecania. mieszkam w Wadowicach, niedawno wybudowali mi obwodnice - do 2giej w nocy po niej jezdza i spać sie nie da. moze i mi to nie przeszkadza ale widze jak amatorzy szybkości tamtedy jezdza i az włos sie jeży. nie rozumie tego, zamiast jechać na tor to scigają sie po ulicy. idiotyzm! jak bede wiedzial wiecej to napisze co i jak odnosnie tego wypadku.

kolejna ofiara gwałtownego wytracania szybkości.

ps. polecam pojechać na przelecz kocierską, jest nowy asfalt, mozna powoli (pod górke) poćwiczyć zakrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok.6.00 zginął motocyklista w okolicach Łęki Opatowskiej (powiat Kępno), prawdopodobnie wymusił pierwszeńtwo. Informacja z radia "Merkury". Na razie nie ma więcej szczegółów.

 

za TVN24:

 

Droga krajowa nr 11 z Katowic do Koszalina jest zablokowana niedaleko Kępna (Wielkopolskie). Motocyklista, który wpadł pod ciężarówkę zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w środę rano między miejscowościami Łęka Opatowska a Siemianice, na skrzyżowaniu "jedenastki" z drogą do Bolesławca. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, motocyklista wyjechał pod ciężarówkę z drogi podporządkowanej.

 

rzecznik policji poznańskiej mówił że motocyklista jechał "ścigaczem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...