Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj na forum o ile się nie mylę widziałem cytat, którzy w przybliżeniu przytoczę: prawo każdego do szybkości jest uwarunkowane umiejętnością jej wytracania czyli hamowania.

 

Ewidentna wina motocyklisty, chociaż pewnie wielu powie, że busa bo zajechał drogę. No cóż, jeśli uprawia się "sport" na drodze publicznej to trzeba wliczać w to pewne ryzyko, a jak przyjdzie je ponieść to nie ma wyboru, dokonało się go już wcześniej.

 

Ja jedynie mam nadzieję, że w tym sezonie nie będzie tragicznych wypadków motocyklistów (motocyklistów, bo to trzeba wiedzieć kto jest motocyklistą, a kto pseudo sportowcem posiadającym motocykl) nie z ich winy, bo jedynie po informacji, że takie coś miało miejsce drgnie mi serce i będę miał ochotę płakać. Cała reszta to zeszłoroczny śnieg.

 

Ty nie bądź taki twardy jak kozia kupa zginął człowiek ( nie ma znaczenia z czyjej winy) więcej szacunku poza tym w dupie mam to kogo uważasz za motocyklistę . :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.modeka.pl pogrzeb w Świdnicy w poniedziałek, jedziemy motorami, brak słów.... takiego szefa jeszcze nie miałem i już chyba mieć nigdy nie będę...

Można przybliżyć okoliczności tego wypadku bo nic wczesniej o nim nie słyszałem,kim był ten człowiek?

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widząc co raz to nowe tematy na forum o wypadkach, zakładam (zgodnie z prośbami) przyklejony temat. Tutaj piszcie. Oby jak najmniej. Postarajcie sie nie pisać tutaj na zasadzie "przykro mi, zapalam świeczkę" Podawajcie tyko ważne informacje na temat (co, gdzie, jak zdrowie itp.). Świeczkę niech zapali każdy "prywatnie", po cichu ...

Pawel

 

ku*wa Mać

daję wam pierwszy post tego wątku dzieciaki odpuśćcie sobie chociaż tu głupie komentarze spam i linki do rzeźnii NIE TEMU SŁUŻY TEN WĄTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słyszałem w pracy od gościa który akurat był wyprzedzany prze tego motocykliste , mówił że jechał jakieś 80 na godzine a ten to tylko przemknął koło niego... nawet go nie ,,zarejestrował" w lusterku...

potem już tylko zobaczył .. jak ludzie do niego podchodzili żeby pomóc... bo ruch był spory..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś wie coś o zupełnie makabrycznym wypadku w okolicach Góry Kalwarii w czwartek 3.05.2007r?

W wypadku brał udział chyba motocyklista, ciężarówka i sam osobowy.

Wszystko obstawione przez policję i strażaków i jakiś czarny foliowy worek...

Nawet nie wiemy czy to był moytocykl.. czy połowa samochodu... Taka masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...