Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Niestety nie wiem, nie podchodzilem do miejsca zdarzenia - nie lubie robic za gapia. W zasadzie samego zderzenia nie widzialem, tylko je slyszalem i widzialem tylko scenke zaraz po (5 sek pozniej, po lomocie) jak juz sie chlopak z moto podnosil i ktos mu juz pomagal.

Motocykl byl jasny - bialy, lub jasnoszary (srebrny). Wygladalo, ze mial owiewke, ale raczej to nie byl plastik. Serio, nie wiem co to bylo... Jakas szosowa maszyna. Na pewno nie czopek, nie cross, raczej nie enduro.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem informacje ze jakiś czas temu uległ wypadkowi motocyklista. wypadek był na odcinku poznań-Swarzędz w Swarzędzu na wysokości stacji BP i mcdonalda. Motocyklista ponoc nie żyje :) Jeśli ktoś ma jakies dokładniejsze info to prosze pisać!!

 

UPDATE: Motocykl to zółty "Ścigacz" a Wypadek miał miejsce w Kobylym Polu (ogólnie te tereny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak wsiadalam na sprzet pod Castorama (Poznan) jakis gosciu mnie zaczepil i prosil, zebym byla ostrozna, bo wczoraj w Nowej Wsi byl wypadek i motocyklista nie zyje...

Nic wiecej nie wiem... :)

 

Witam dostałem informacje ze jakiś czas temu uległ wypadkowi motocyklista. wypadek był na odcinku poznań-Swarzędz w Swarzędzu na wysokości stacji BP i mcdonalda. Motocyklista ponoc nie żyje :) Jeśli ktoś ma jakies dokładniejsze info to prosze pisać!!

 

UPDATE: Motocykl to zółty "Ścigacz" a Wypadek miał miejsce w Kobylym Polu (ogólnie te tereny)

 

Moze to ten...

http://forum.motocyklistow.pl/Kolejny-moto...je--t59220.html

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety :buttrock: Dzisiaj stały już znicze :bigrazz: Gośc z osiedla Warszawskiego w poz. :biggrin:

pozdr.

 

 

Niestety kolejne przykre zakończenie sezonu. Wypadek miał miejsce wieczorem - między godziną 18-19 we wtorek 10 pazdziernika. Akurat wracaliśmy ze Swarzędza - też motorkiem - najechaliśmy na to przykre zdarzenie - zobaczyłam motocykl - miałam nadzieję, że motocyklistę zobaczę całego i zdrowego - niestety, wzrok poprowadził mnie dalej... zobaczyłam go przykrytego i już więcej nie patrzyłam. Z tego co pamiętam była to cbr-ka, jednak mogę się mylić.

 

[']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejne przykre zakończenie sezonu. Wypadek miał miejsce wieczorem - między godziną 18-19 we wtorek 10 pazdziernika. Akurat wracaliśmy ze Swarzędza - też motorkiem - najechaliśmy na to przykre zdarzenie - zobaczyłam motocykl - miałam nadzieję, że motocyklistę zobaczę całego i zdrowego - niestety, wzrok poprowadził mnie dalej... zobaczyłam go przykrytego i już więcej nie patrzyłam. Z tego co pamiętam była to cbr-ka, jednak mogę się mylić.

 

[']

 

 

tak to CBR-ka. Naprewdę tragedia. Ten człowiek mieszkał na śasiedniej ulicy. Akurat we wtorek kiedy wracałam ze szkoły, on wyjezdzał. Nigdy w zyciu nie pomyślałabym, że kilka minut później zginie. Zostawił żonę i dziecko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem w Wwie, na skrzyżowaniu Grójeckiej i Korotyńskiego poległ motocyklista. Przejeżdżałem tamtędy jak już było pozamiatane. Srebrny motocykl (chyba Fazer) na numerach WE54... Wyglądało na to, że motocyklista jechał w stronę centrum i przyładował w drzwi pasażera w czarnej Hondze Accord. Prawdopodobnie któryś z nich wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle lub Accord nie zauważył motocykla podczas lewoskrętu. Tyle widziałem. Ktoś wie coś więcej? Kim był motocyklista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem w Wwie, na skrzyżowaniu Grójeckiej i Korotyńskiego poległ motocyklista. Przejeżdżałem tamtędy jak już było pozamiatane. Srebrny motocykl (chyba Fazer) na numerach WE54... Wyglądało na to, że motocyklista jechał w stronę centrum i przyładował w drzwi pasażera w czarnej Hondze Accord. Prawdopodobnie któryś z nich wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle lub Accord nie zauważył motocykla podczas lewoskrętu. Tyle widziałem. Ktoś wie coś więcej? Kim był motocyklista?

 

Accord nie zauważyl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać - trzeba - koniec tego sezonu nie jest najlepszy.... pewnie jak każdy inny ....

 

W każdym razie OCZY MUSIMY MIEĆ WOKÓŁ GLOWY, A W NIEJ SAMEJ DUŻO "OLEJU"

 

Nie sztuką jest jechać szybko, nie sztuką jest jechać między puszkami, nie sztuką jest wyprzedzać... sztuką jest odpowiednie zachowanie i manewrowanie w awaryjnych sytuacjach, choć takich każdego dnia jest mnóstwo. Prawda jest, że kierowcy aut nie patrzą w lusterka - patrzą a nie widzą, nie zdają sobie sprawy jakie czasem można osiągnąć prędkości - zbliżamy się szybko a oni nie potrafią "obliczyć" odpowiedniej odległości, często zajeżdżaja drogi - nie wiem może z zazdrości, nie raz specjalnie ktoś otworzy drzwi i krzyczy, "że teraz się nauczysz jeżdzić" osobiście takie bym manto spuściła, że koleś by musiał chyba "erką" wracać... - - PAMIĘTAJCIE, ŻE WSZYSTKO TO CHWILA MOMENT - często nie ma czasu pomysleć, wymanewrować, uciec - a potem jest już za późno.

 

Oficjalnie sezon zakończony - jednak ładna pogoda w dzień jeszcze sprzyja - więc życzę na tą chwilę - SZEROKICH I BEZPIECZNYCH DRÓG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...